wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie
Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Mieszkanie mazowieckie
wołomiński
Radzymin
Radzymin Na sprzedaż 475 000 PLN 46 m2
Radzymin / wołomiński / mazowieckie / Polska, Stary Rynek Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 46 m², składające się z dwóch ustawnych pokoi, [...]

46 475 000 PLN
10 326,09 PLN/m²
03-05-2026 Dodaj do notesu
Działka mazowieckie
wołomiński
Radzymin
Radzymin Na sprzedaż 371 000 PLN 930 m2
Radzymin / wołomiński / mazowieckie / Polska, Zygmunta Wróblewskiego Działka na sprzedaż

Sprzedam działkę budowlaną o powierzchni 930m2 w Radzyminie 05-250. Wymiary działki (29x30) -Las [...]

930 371 000 PLN
398,92 PLN/m²
31-03-2026 Dodaj do notesu
Dom mazowieckie
wołomiński
Radzymin
Sieraków Na sprzedaż 759 000 PLN 107,5 m2
Sieraków / Radzymin / wołomiński / mazowieckie / Polska, Ekologiczna Dom na sprzedaż

Na sprzedaż nowoczesny bliźniak składający się z dwóch identycznych lokali mieszkalnych, położony w [...]

107,5 759 000 PLN
7060,47 PLN/m²
31-03-2026 Dodaj do notesu
Dom mazowieckie
wołomiński
Radzymin
Słupno Na sprzedaż 950 000 PLN 132 m2
Słupno / Radzymin / wołomiński / mazowieckie / Polska, Śląska Dom na sprzedaż

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom z przyjemnością pragniemy zaprezentować kolejną z [...]

132 950 000 PLN
7196,97 PLN/m²
19-05-2025 Dodaj do notesu
Działka mazowieckie
wołomiński
Radzymin
Mokre Na sprzedaż 430 000 PLN 1900 m2
Mokre / Radzymin / wołomiński / mazowieckie / Polska Działka na sprzedaż

Działka 1900 m2 zabudowana domem murowano-drewnianym w miejscowości Mokre k/Radzymina Ogrodzony [...]

1900 430 000 PLN
226,32 PLN/m²
27-07-2023 Dodaj do notesu