wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie

Nieruchomości

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Mieszkanie dolnośląskie
Wrocław Do wynajęcia 3150 PLN 48 m2
Wrocław / dolnośląskie / Polska, Tadeusza Kościuszki Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Cześć, Mam do wynajęcia jasne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 48m. Mieszkanie znajduje się na [...]

48 3150 PLN
65,63 PLN/m²
08-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie dolnośląskie
Wrocław Do wynajęcia 2800 PLN 50 m2

UMOWA NAJMU OKAZJONALNEGO - wymagane stałe zameldowanie w Polsce. MIESZKANIE DLA JEDNEJ OSOBY LUB [...]

50 2800 PLN
56 PLN/m²
06-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie dolnośląskie
Wrocław
Krzyki
Przedmieście Oławskie Do wynajęcia 3000 PLN 49 m2
Przedmieście Oławskie / Krzyki / Wrocław / dolnośląskie, Tadeusza Kościuszki Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

ul. Gen. T. Kościuszki 117, Przedmieście Oławskie, Stare Miasto, Wrocław Do wynajęcia stylowy [...]

49 3000 PLN
61,22 PLN/m²
09-09-2025 Dodaj do notesu
Reklamy