wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie
Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Garaż dolnośląskie
wrocławski
Siechnice
Siechnice Do wynajęcia 750 PLN 35 m2
Siechnice / wrocławski / dolnośląskie / Polska, Osiedlowa Garaż do wynajęcia

Do wynajęcia zamykany, dwustanowiskowy boks garażowy w garażu podziemnym, zlokalizowany w centrum [...]

35 750 PLN
21,43 PLN/m²
01-05-2026 Dodaj do notesu
Dom dolnośląskie
wrocławski
Siechnice
Żerniki Wrocławskie Na sprzedaż 3 800 000 PLN 200 m2
Żerniki Wrocławskie / Siechnice / wrocławski / dolnośląskie / Polska, Lawendowa Dom na sprzedaż

Nowoczesny dom z 2024 roku o wyjątkowej, minimalistycznej bryle, która przyciąga uwagę już od [...]

200 3 800 000 PLN
19 000 PLN/m²
24-04-2026 Dodaj do notesu
Działka dolnośląskie
wrocławski
Siechnice
Radwanice Na sprzedaż 1 900 000 PLN 4700 m2
Radwanice / Siechnice / wrocławski / dolnośląskie / Polska, Grafitowa Działka na sprzedaż

Na sprzedaż działka przy ul. Grafitowej w Radwanicach (gmina Siechnice), objęta nowym miejscowym [...]

4700 1 900 000 PLN
404,26 PLN/m²
09-04-2026 Dodaj do notesu
Dom dolnośląskie
wrocławski
Siechnice
Iwiny Na sprzedaż 2 400 000 PLN 255 m2
Iwiny / Siechnice / wrocławski / dolnośląskie / Polska Dom na sprzedaż

Opis lokalizacji: Kościuszki Iwiny WYJĄTKOWY DOM - cena do negocjacji za 2400000zł., Dom [...]

255 2 400 000 PLN
9411,76 PLN/m²
23-03-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie dolnośląskie
wrocławski
Siechnice
Zacharzyce Na sprzedaż 455 000 PLN 41 m2
Zacharzyce / Siechnice / wrocławski / dolnośląskie / Polska, Rumiankowa Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 41 m². Położone na drugim piętrze nowego budynku w [...]

41 455 000 PLN
11 097,56 PLN/m²
09-01-2026 Dodaj do notesu
Dom dolnośląskie
wrocławski
Siechnice
Groblice Na sprzedaż 687 100 PLN 125 m2
Groblice / Siechnice / wrocławski / dolnośląskie / Polska, Pogodna Dom na sprzedaż

Bezpośrednio od dewelopera, bez PCC, podatków, prowizji. Odbiór jeszcze w tym roku (grudzień 2025). [...]

125 687 100 PLN
5496,80 PLN/m²
28-04-2025 Dodaj do notesu