wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie

Nieruchomości

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Mieszkanie wielkopolskie
wrzesiński
Września
Września Do wynajęcia 5000 PLN 103 m2
Września / wrzesiński / wielkopolskie / Polska Mieszkanie do wynajęcia | 5 pokoi

Duże, umeblowane 5-pokojowe mieszkanie w cichej i spokojnej okolicy w pobliżu centrum miasta, w domu [...]

103 5000 PLN
48,54 PLN/m²
3 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie wielkopolskie
wrzesiński
Września
Września Na sprzedaż 385 000 PLN 63,8 m2
Września / wrzesiński / wielkopolskie / Polska, Legii Wrzesińskiej Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Oferuję na sprzedaż wygodne, trzypokojowe mieszkanie w centrum Wrześni! Mieszkanie zlokalizowane [...]

63,8 385 000 PLN
6034,48 PLN/m²
06-04-2026 Dodaj do notesu

Nieruchomości - zobacz oferty przy ulicach:

Reklamy