wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie

Nieruchomości

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Mieszkanie lubelskie
Zamość Na sprzedaż 359 000 PLN 50,2 m2
Zamość / lubelskie / Polska, Lubelska Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Mieszkanie na sprzedaż 369 tys. Do negocjacji • Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 50,25 m² • 3 [...]

50,2 359 000 PLN
7151,39 PLN/m²
24-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie lubelskie
Zamość Na sprzedaż 359 000 PLN 50,2 m2

Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 50,20 m2 3 piętro w 4 - piątrowym bloku Zamość ul. Lubelska [...]

50,2 359 000 PLN
7151,39 PLN/m²
15-04-2026 Dodaj do notesu
Biurowiec lubelskie
Zamość Do wynajęcia 54 000 PLN 1800 m2
Zamość / lubelskie / Polska, Stefana Okrzei Biurowiec do wynajęcia

Oferujemy do wynajęcia bezpośrednio powierzchnie biurowe o łącznej powierzchni 1800 m2, w budynku [...]

1800 54 000 PLN
30 PLN/m²
30-03-2026 Dodaj do notesu
Reklamy