wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie

Nieruchomości

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Mieszkanie łódzkie
zgierski
Zgierz Do wynajęcia 1700 PLN 49 m2
Zgierz / zgierski / łódzkie / Polska, Jana Lechonia Mieszkanie do wynajęcia | 3 pokoje

Mieszkanie 3-pokojowe rozkładowe. Umeblowane. Nowe okna, w kuchni płyta gazowa, piekarnik [...]

49 1700 PLN
34,69 PLN/m²
2 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie łódzkie
zgierski
Zgierz Do wynajęcia 2200 PLN 39 m2
Zgierz / zgierski / łódzkie / Polska, Witkacego Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe 39 m2 w Zgierzu na os. 650-lecia, po kapitalnym remoncie, [...]

39 2200 PLN
56,41 PLN/m²
5 dni temu Dodaj do notesu
Dom łódzkie
zgierski
Głowno Na sprzedaż 1 230 000 PLN 165 m2
Głowno / zgierski / łódzkie / Polska, Wyzwolenia w 1918 roku Dom na sprzedaż

Sprzedam dom jednorodzinny w Głownie. Budynek zlokalizowany przy spokojnej jednokierunkowej ulicy, w [...]

165 1 230 000 PLN
7454,55 PLN/m²
6 dni temu Dodaj do notesu
Dom łódzkie
zgierski
Zgierz
Grotniki Do wynajęcia 3850 PLN 70 m2
Grotniki / Zgierz / zgierski / łódzkie / Polska Dom do wynajęcia

Wynajmę dom po całkowitej modernizacji, energooszczędny, spełniający normę WT 2021. Dom o [...]

70 3850 PLN
55 PLN/m²
08-05-2026 Dodaj do notesu
brak zdjęć
Swędów / Stryków / zgierski / łódzkie / Polska Działka na sprzedaż

Sprzedam działkę rekreacyjną z możliwością przekształcenia na budowlaną. Powierzchnia 1000 metrów. [...]

1000 110 000 PLN
110 PLN/m²
07-05-2026 Dodaj do notesu
Lokal łódzkie
zgierski
Aleksandrów Łódzki
Rąbień Do wynajęcia 1000 PLN 32 m2
Rąbień / Aleksandrów Łódzki / zgierski / łódzkie / Polska, Aleksandrowska Lokal do wynajęcia

Do wynajęcia funkcjonalny lokal użytkowy 32 m.kw położony przy ulicy Aleksandrowskiej w Rąbieniu, [...]

32 1000 PLN
31,25 PLN/m²
06-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie łódzkie
zgierski
Zgierz Na sprzedaż 225 000 PLN 39 m2
Zgierz / zgierski / łódzkie / Polska, Bolesława Leśmiana Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

MIESZKANIE M3, pow. 39m2, 4 piętro, w bloku 4 piętrowym, do remontu. Mieszkanie rozkładowe, [...]

39 225 000 PLN
5769,23 PLN/m²
01-05-2026 Dodaj do notesu
Działka łódzkie
zgierski
Głowno Na sprzedaż 620 000 PLN 12 279 m2
Głowno / zgierski / łódzkie / Polska, Swoboda Działka na sprzedaż

Na sprzedaż wyjątkowa działka o powierzchni 12 279 m2 , położona w Głownie k/Łodzi , przy ul. [...]

12 279 620 000 PLN
50,49 PLN/m²
29-04-2026 Dodaj do notesu
brak zdjęć
Klęk / Stryków / zgierski / łódzkie / Polska Dom na sprzedaż

1. Syndyk masy upadłości Janusza Pliem-Perki, PESEL69061504490, osoby fizycznej nieprowadzącej [...]

412,14 1 620 000 PLN
3930,70 PLN/m²
27-04-2026 Dodaj do notesu
Garaż łódzkie
zgierski
Aleksandrów Łódzki
Aleksandrów Łódzki Na sprzedaż 68 000 PLN 15 m2
Aleksandrów Łódzki / zgierski / łódzkie / Polska, Ignacego Daszyńskiego Garaż na sprzedaż

Garaż murowany w ciągu garaży przy ul. Daszyńskiego w Aleksandrowie Łódzkim. Długość: 5,5m [...]

15 68 000 PLN
4533,33 PLN/m²
27-04-2026 Dodaj do notesu
140 7000 PLN
50 PLN/m²
25-04-2026 Dodaj do notesu
Dom łódzkie
zgierski
Stryków
Bratoszewice Na sprzedaż 670 000 PLN 137 m2
Bratoszewice / Stryków / zgierski / łódzkie / Polska, Wolska Dom na sprzedaż

Do sprzedania dom całoroczny o powierzchni 137m² z poddaszem użytkowym wraz z działką budowlaną o [...]

137 670 000 PLN
4890,51 PLN/m²
25-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie łódzkie
zgierski
Zgierz Do wynajęcia 2100 PLN 55 m2
Zgierz / zgierski / łódzkie / Polska Mieszkanie do wynajęcia | 3 pokoje

Do wynajęcia komfortowe mieszkanie 55 m² — 3 pokoje, kuchnia połączona z salonem, balkon. Garaż i [...]

55 2100 PLN
38,18 PLN/m²
24-04-2026 Dodaj do notesu
Działka łódzkie
zgierski
Zgierz Na sprzedaż 1 PLN 16 482 m2
Zgierz / zgierski / łódzkie / Polska, Andrzeja Struga Działka na sprzedaż

Przedmiotem sprzedaży jest prawo użytkowania wieczystego działki nr 298 w Zgierzu o powierzchni 1.65 [...]

16 482 1 PLN
0 PLN/m²
23-04-2026 Dodaj do notesu
Dom łódzkie
zgierski
Aleksandrów Łódzki
Krzywiec Na sprzedaż 1 639 900 PLN 252 m2
Krzywiec / Aleksandrów Łódzki / zgierski / łódzkie / Polska Dom na sprzedaż

Na sprzedaż oferujemy nasz rodzinny dom pod Łodzią położony w miejscowości Krzywiec. Obniżona cena [...]

252 1 639 900 PLN
6507,54 PLN/m²
21-04-2026 Dodaj do notesu
345 1 500 000 PLN
4347,83 PLN/m²
13-04-2026 Dodaj do notesu
Dom łódzkie
zgierski
Głowno Na sprzedaż 260 000 PLN 50 m2
Głowno / zgierski / łódzkie / Polska, Łowicka Dom na sprzedaż

Sprzedam nieruchomość w ścisłym centrum Głowna. Budynek zlokalizowany w pierzei ul.Łowickiej, przy [...]

50 260 000 PLN
5200 PLN/m²
08-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie łódzkie
zgierski
Zgierz Na sprzedaż 499 000 PLN 61,63 m2
Zgierz / zgierski / łódzkie / Polska, Stanisława Dubois Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

REZERWACJA !!! Na sprzedaż piękne, słoneczne mieszkanie. Spokojna, zielona okolica idealna dla [...]

61,63 499 000 PLN
8096,71 PLN/m²
28-03-2026 Dodaj do notesu
Działka łódzkie
zgierski
Ozorków
Sokolniki-Las Na sprzedaż 245 000 PLN 1500 m2
Sokolniki-Las / Ozorków / zgierski / łódzkie / Polska, Sieradzka Działka na sprzedaż

Na sprzedaż klimatyczna działka 1500 m² w Sokolniki-Las leśny charakter (sosny + dęby)cisza, spokój [...]

1500 245 000 PLN
163,33 PLN/m²
27-03-2026 Dodaj do notesu
Dom łódzkie
zgierski
Aleksandrów Łódzki
Aleksandrów Łódzki Na sprzedaż 899 000 PLN 213 m2
Aleksandrów Łódzki / zgierski / łódzkie / Polska Dom na sprzedaż

Na sprzedaż oferuję dom jednorodzinny o powierzchni całkowitej 213,3 m² / powierzchni użytkowej 177 [...]

213 899 000 PLN
4220,66 PLN/m²
23-03-2026 Dodaj do notesu
Reklamy