wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie
Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Mieszkanie łódzkie
zgierski
Zgierz Do wynajęcia 1700 PLN 49 m2
Zgierz / zgierski / łódzkie / Polska, Jana Lechonia Mieszkanie do wynajęcia | 3 pokoje

Mieszkanie 3-pokojowe rozkładowe. Umeblowane. Nowe okna, w kuchni płyta gazowa, piekarnik [...]

49 1700 PLN
34,69 PLN/m²
2 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie łódzkie
zgierski
Zgierz Do wynajęcia 2200 PLN 39 m2
Zgierz / zgierski / łódzkie / Polska, Witkacego Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe 39 m2 w Zgierzu na os. 650-lecia, po kapitalnym remoncie, [...]

39 2200 PLN
56,41 PLN/m²
5 dni temu Dodaj do notesu
Dom łódzkie
zgierski
Zgierz
Grotniki Do wynajęcia 3850 PLN 70 m2
Grotniki / Zgierz / zgierski / łódzkie / Polska Dom do wynajęcia

Wynajmę dom po całkowitej modernizacji, energooszczędny, spełniający normę WT 2021. Dom o [...]

70 3850 PLN
55 PLN/m²
08-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie łódzkie
zgierski
Zgierz Na sprzedaż 225 000 PLN 39 m2
Zgierz / zgierski / łódzkie / Polska, Bolesława Leśmiana Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

MIESZKANIE M3, pow. 39m2, 4 piętro, w bloku 4 piętrowym, do remontu. Mieszkanie rozkładowe, [...]

39 225 000 PLN
5769,23 PLN/m²
01-05-2026 Dodaj do notesu
140 7000 PLN
50 PLN/m²
25-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie łódzkie
zgierski
Zgierz Do wynajęcia 2100 PLN 55 m2
Zgierz / zgierski / łódzkie / Polska Mieszkanie do wynajęcia | 3 pokoje

Do wynajęcia komfortowe mieszkanie 55 m² — 3 pokoje, kuchnia połączona z salonem, balkon. Garaż i [...]

55 2100 PLN
38,18 PLN/m²
24-04-2026 Dodaj do notesu
Działka łódzkie
zgierski
Zgierz Na sprzedaż 1 PLN 16 482 m2
Zgierz / zgierski / łódzkie / Polska, Andrzeja Struga Działka na sprzedaż

Przedmiotem sprzedaży jest prawo użytkowania wieczystego działki nr 298 w Zgierzu o powierzchni 1.65 [...]

16 482 1 PLN
0 PLN/m²
23-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie łódzkie
zgierski
Zgierz Na sprzedaż 499 000 PLN 61,63 m2
Zgierz / zgierski / łódzkie / Polska, Stanisława Dubois Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

REZERWACJA !!! Na sprzedaż piękne, słoneczne mieszkanie. Spokojna, zielona okolica idealna dla [...]

61,63 499 000 PLN
8096,71 PLN/m²
28-03-2026 Dodaj do notesu
Działka łódzkie
zgierski
Zgierz
Adolfów Na sprzedaż 168 000 PLN 1400 m2
Adolfów / Zgierz / zgierski / łódzkie / Polska Działka na sprzedaż

Sprzedam dwie działki budowlane o pow. 1400m2 ( 70*20) i 1680m2 (84*20) połżone w malowniczej Wsi [...]

1400 168 000 PLN
120 PLN/m²
19-03-2026 Dodaj do notesu
Działka łódzkie
zgierski
Zgierz Na sprzedaż 440 000 PLN 1124 m2
Zgierz / zgierski / łódzkie / Polska, Wierzbowa Działka na sprzedaż

Sprzedam działkę budowlaną nieuzbrojoną przy ul. Wierzbowej 11-13 w Zgierzu - Dzielnica Chełmy. [...]

1124 440 000 PLN
391,46 PLN/m²
09-03-2026 Dodaj do notesu
Działka łódzkie
zgierski
Zgierz
Dąbrówka-Sowice Na sprzedaż 387 000 PLN 3204 m2
Dąbrówka-Sowice / Zgierz / zgierski / łódzkie / Polska, Wesoła Działka na sprzedaż

Na sprzedaż działka rolno-budowlana o powierzchni 3204 m². Działka znajduje się w spokojnej okolicy, [...]

3204 387 000 PLN
120,79 PLN/m²
28-02-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie łódzkie
zgierski
Zgierz Do wynajęcia 2000 PLN 40 m2
Zgierz / zgierski / łódzkie, Ozorkowska Mieszkanie do wynajęcia | brak pokoi

Nowe wyremontowane mieszkania z podwurkiem parking samochodowe cana za mieszkania som opłaty [...]

40 2000 PLN
50 PLN/m²
07-12-2024 Dodaj do notesu