wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie

Nieruchomości

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Dom śląskie
żywiecki
Jeleśnia
Krzyżówki Na sprzedaż 310 000 PLN 70 m2
Krzyżówki / Jeleśnia / żywiecki / śląskie / Polska Dom na sprzedaż

Dom położony jest w bardzo spokojnej malowniczej miejscowości Krzyżówki powiat Żywiec Gmina [...]

70 310 000 PLN
4428,57 PLN/m²
wczoraj Dodaj do notesu
Działka śląskie
żywiecki
Ujsoły
Glinka Na sprzedaż 700 000 PLN 4000 m2
Glinka / Ujsoły / żywiecki / śląskie / Polska Działka na sprzedaż

Glinka | Szlak na Krawców Wierch | 2 dojazdy | MPZP Są działki. I są miejsca, które kupuje się raz [...]

4000 700 000 PLN
175 PLN/m²
16-04-2026 Dodaj do notesu
Działka śląskie
żywiecki
Węgierska Górka
Cisiec Na sprzedaż 100 000 PLN 4465 m2
Cisiec / Węgierska Górka / żywiecki / śląskie / Polska Działka na sprzedaż

Witam. Mam do sprzedania działki leśno - rolne w Ciscu. O łącznej powierzchni 0,4484h O numerach [...]

4465 100 000 PLN
22,40 PLN/m²
29-03-2026 Dodaj do notesu
Działka śląskie
żywiecki
Świnna
Świnna Na sprzedaż 210 000 PLN 6668 m2
Świnna / żywiecki / śląskie / Polska, Komarnik Działka na sprzedaż

Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość gruntowa o powierzchni 0,6668 ha, położona w miejscowości [...]

6668 210 000 PLN
31,49 PLN/m²
14-09-2025 Dodaj do notesu
Dom śląskie
żywiecki
Milówka
Kamesznica Na sprzedaż 1 150 000 PLN 324 m2
Kamesznica / Milówka / żywiecki / śląskie / Polska, Kolonia Wojtasówka Dom na sprzedaż

Pięknie położony dom u podnóża Baraniej Góry(780m.n.p.m) w Beskidzkim parku krajobrazowym, Natura [...]

324 1 150 000 PLN
3549,38 PLN/m²
16-06-2025 Dodaj do notesu
Lokal śląskie
żywiecki
Jeleśnia
Korbielów Na sprzedaż 1 800 000 PLN 670 m2
Korbielów / Jeleśnia / żywiecki / śląskie / Polska, Beskidzka Lokal na sprzedaż

Pensjonat funkcjonujący,24 pokoje z łaziekami,restauracja na60osób,mieszkanie 50m2,pomieszczenia [...]

670 1 800 000 PLN
2686,57 PLN/m²
24-02-2025 Dodaj do notesu

Nieruchomości - zobacz oferty przy ulicach:

Reklamy