wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie
Średnia cena: 1038 PLN (89 PLN/m²)

Pokoje do wynajęcia

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
1000 PLN
20 PLN/m²
wczoraj Dodaj do notesu
Pokój dolnośląskie
Wrocław
Śródmieście
Biskupin Do wynajęcia 1200 PLN
Biskupin / Śródmieście / Wrocław / dolnośląskie, Witolda Wojtkiewicza Pokój do wynajęcia

Mieszkanie z bezpośrednim wejściem na podwórko, 4 pokoje 1-no osobowe, bardzo spokojni lokatorzy i [...]

1200 PLN
92,31 PLN/m²
26-04-2026 Dodaj do notesu
Pokój dolnośląskie
Wrocław
Śródmieście
Plac Grunwaldzki Do wynajęcia 1500 PLN
Plac Grunwaldzki / Śródmieście / Wrocław / dolnośląskie, Nowowiejska Pokój do wynajęcia

Kwiecień czynsz bezpłatnie - możesz wprowadzić się w ten weekend. Do wynajęcia komfortowe pokoje w [...]

1500 PLN
166,67 PLN/m²
24-04-2026 Dodaj do notesu
Pokój dolnośląskie
Wrocław Do wynajęcia 900 PLN
Wrocław / dolnośląskie / Polska, Na Polance Pokój do wynajęcia

Na wynajem Pokój - 7 m2 - wyposażony jest w 1-osobowe łóżko (wraz z nową pościelą i nowymi [...]

900 PLN
128,57 PLN/m²
23-04-2026 Dodaj do notesu
Pokój dolnośląskie
Wrocław Do wynajęcia 1350 PLN
Wrocław / dolnośląskie / Polska, Komandorska Pokój do wynajęcia

Pokoj do wynajęcia przy ul. Komandorskiej we Wrocławiu. Mieszkanie ma 65 m2 znajduje się na 3 [...]

1350 PLN
112,50 PLN/m²
23-04-2026 Dodaj do notesu
Pokój dolnośląskie
Wrocław
Psie Pole Do wynajęcia 850 PLN
Psie Pole / Wrocław / dolnośląskie, Wykładowa Pokój do wynajęcia

Wynajmę POKÓJ DWUOSOBOWY, duży 16m2 nowy i umeblowany. Ul.Wykładowa, Psie Pole - Wojnów,504 076 [...]

850 PLN
53,13 PLN/m²
21-04-2026 Dodaj do notesu
Pokój dolnośląskie
Wrocław
Krzyki
Gaj Do wynajęcia 1400 PLN
Gaj / Krzyki / Wrocław / dolnośląskie Pokój do wynajęcia

Opis: Do wynajecia jednoosobowy pokój w mieszkaniu w bloku w okolicy Armii Krakowej (Gaj). Pokój w [...]

1400 PLN
155,56 PLN/m²
20-04-2026 Dodaj do notesu
Pokój dolnośląskie
Wrocław
Krzyki Do wynajęcia 800 PLN
Krzyki / Wrocław / dolnośląskie, Opolska Pokój do wynajęcia

Wynajmę pokój osobie pracującej lub studentce Cena obejmuje czynsz. Pokój jednoosobowy do wynajęcia [...]

800 PLN
88,89 PLN/m²
31-03-2026 Dodaj do notesu
Pokój dolnośląskie
Wrocław Do wynajęcia 1100 PLN
Wrocław / dolnośląskie / Polska, Marcelego Bacciarellego Pokój do wynajęcia

Wynajmę od zaraz pokój 1-osobowy o powierzchni 9 m2, znajdujący się w mieszkaniu trzypokojowym, na [...]

1100 PLN
122,22 PLN/m²
31-03-2026 Dodaj do notesu
Pokój dolnośląskie
Wrocław Do wynajęcia 1300 PLN
Wrocław / dolnośląskie / Polska, Adama Mickiewicza Pokój do wynajęcia

Od Zaraz do wynajęcia przytulny (aranżacja Homestager), Kwadratowy pokój 20m.kw. z balkonem idealny [...]

1300 PLN
65 PLN/m²
27-03-2026 Dodaj do notesu
Pokój dolnośląskie
Wrocław
Psie Pole Do wynajęcia 850 PLN

850 PLN
53,13 PLN/m²
15-03-2026 Dodaj do notesu
Pokój dolnośląskie
Wrocław
Krzyki
Huby Do wynajęcia 900 PLN
Huby / Krzyki / Wrocław / dolnośląskie, Śliczna Pokój do wynajęcia

Do wynajęcia pokój dla 1 osoby o pow, 10,7 m2 w mieszkaniu o pow. 60 m2 na ulicy Ślicznej we [...]

900 PLN
84,11 PLN/m²
16-01-2026 Dodaj do notesu
Pokój dolnośląskie
Wrocław
Śródmieście
Biskupin Do wynajęcia 800 PLN
Biskupin / Śródmieście / Wrocław / dolnośląskie Pokój do wynajęcia

Pokój około 12 m2, w mieszkaniu 3 pokojowym. Zabudowa z lat 70-tych. Ogrzewanie miejskie. Pokój dla [...]

800 PLN
66,67 PLN/m²
03-01-2026 Dodaj do notesu
Pokój dolnośląskie
Wrocław
Śródmieście Do wynajęcia 1000 PLN
Śródmieście / Wrocław / dolnośląskie, Trzebnicka Pokój do wynajęcia

Szukasz przytulnego pokoju w przystępnej cenie i dogodnej lokalizacji dla Was (partnerzy, kumple.)to [...]

1000 PLN
71,43 PLN/m²
23-08-2025 Dodaj do notesu
Pokój dolnośląskie
Wrocław
Śródmieście Do wynajęcia 1200 PLN
Śródmieście / Wrocław / dolnośląskie, Partyzantów Pokój do wynajęcia

Do wynajęcia pokoje w samodzielnym mieszkaniu tylko dla studentek- ul. Partyzantów 94/1Mieszkanie [...]

1200 PLN
0 PLN/m²
06-08-2025 Dodaj do notesu
Pokój dolnośląskie
Wrocław
Krzyki Do wynajęcia 850 PLN
Krzyki / Wrocław / dolnośląskie, Sokola Pokój do wynajęcia

Do wynajęcia pokój 12m2, dla 1 osoby pracującej. W pokoju duża szafa czterodrzwiowa z lustrem, półka [...]

850 PLN
70,83 PLN/m²
01-01-2025 Dodaj do notesu
Pokój dolnośląskie
Wrocław Do wynajęcia 1100 PLN

Na wynajem Pokój - 9 m2 - wyposażony jest w 1-osobowe łóżko (wraz z nową pościelą i nowymi [...]

1100 PLN
122,22 PLN/m²
30-11-2023 Dodaj do notesu
brak zdjęć

Wynajmę POKÓJ DWUOSOBOWY, duży 16m2 nowy i umeblowany. Ul.Wykładowa, Psie Pole - [...]

1000 PLN
0 PLN/m²
03-11-2022 Dodaj do notesu
Pokój Wrocław
Psie Pole
Wojnów Do wynajęcia 750 PLN 16 m2
Wojnów / Psie Pole / Wrocław / dolnośląskie, Wykładowa Pokój do wynajęcia

MIEJSCE w pokoju dwuosobowym. Pokój jest duży 16m2, nowy i umeblowany. Ul.Wykładowa, Psie Pole - [...]

16 750 PLN
46,88 PLN/m²
25-06-2022 Dodaj do notesu