wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie
Średnia cena: 1122 PLN (74 PLN/m²)

Pokoje do wynajęcia

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Pokój małopolskie
Kraków
Krowodrza Do wynajęcia 750 PLN
Krowodrza / Kraków / małopolskie Pokój do wynajęcia

Do wynajęcia od 1-go lipca pokój jednoosobowy o powierzchni 15 m² , w jasnym, przestronnym [...]

750 PLN
50 PLN/m²
6 dni temu Dodaj do notesu
Pokój małopolskie
Kraków Do wynajęcia 850 PLN
Kraków / małopolskie / Polska, Ludwika Nabielaka Pokój do wynajęcia

CENTRUM - jedynka– 850 wszystko ! -- Domowa atmosfera! --- Do Rynku Gł. ok.25 min. piechotą! -- [...]

850 PLN
89,47 PLN/m²
08-05-2026 Dodaj do notesu
Pokój małopolskie
Kraków
Bronowice Do wynajęcia 1300 PLN
Bronowice / Kraków / małopolskie, Warmijska Pokój do wynajęcia

Umeblowany pokój z balkonem. 20 metrów dla jednej lub dwóch osób, kaloryfery, winda, Internet ,Róg [...]

1300 PLN
65 PLN/m²
07-05-2026 Dodaj do notesu
Pokój małopolskie
Kraków
Prądnik Czerwony Do wynajęcia 1050 PLN
Prądnik Czerwony / Kraków / małopolskie, Franciszka Bohomolca Pokój do wynajęcia

Wynajmę jednoosobowy pokój w trzypokojowym mieszkaniu na osiedlu zamkniętym. Znajduje się przy ul. [...]

1050 PLN
70 PLN/m²
06-05-2026 Dodaj do notesu
Pokój małopolskie
Kraków
Bronowice Do wynajęcia 1300 PLN

Słoneczny pokój 20 m z balkonem. Róg ulicy Królewskiej, obok Miasteczka Studenckiego ,Dojazd [...]

1300 PLN
65 PLN/m²
26-04-2026 Dodaj do notesu
Pokój małopolskie
Kraków
Podgórze Duchackie Do wynajęcia 1600 PLN
Podgórze Duchackie / Kraków / małopolskie, Marii i Bolesława Wysłouchów Pokój do wynajęcia

Wynajmę pokój w mieszkaniu 3-pokojowym (nie jestem właścicielem ani pośrednikiem — wyprowadzam się i [...]

1600 PLN
106,67 PLN/m²
21-04-2026 Dodaj do notesu
Pokój małopolskie
Kraków Do wynajęcia 900 PLN
Kraków / małopolskie / Polska, Stanisława Moniuszki Pokój do wynajęcia

Wynajmę pokój 12m2 w dwupokojowym mieszkaniu studenckim. Pokój umeblowany jak na zdjęciach. W [...]

900 PLN
75 PLN/m²
16-04-2026 Dodaj do notesu
brak zdjęć
Podgórze / Kraków / małopolskie, Grochowa Pokój do wynajęcia

Pokój do wynajęcia Pokój do wynajęcia 20 m2 w Krakowie-Podgórzu ul. Grochowa. - Cena za wynajem [...]

800 PLN
40 PLN/m²
16-04-2026 Dodaj do notesu
Pokój małopolskie
Kraków
Łagiewniki
Borek Fałęcki Do wynajęcia 800 PLN
Borek Fałęcki / Łagiewniki-Borek Fałęcki / Kraków / małopolskie Pokój do wynajęcia

Do wynajęcia pokój jednoosobowy, umeblowany, w mieszkaniu 3 pokojowym (po 1 osobie w pokoju) w [...]

800 PLN
17,39 PLN/m²
12-04-2026 Dodaj do notesu
500 PLN
41,67 PLN/m²
21-03-2026 Dodaj do notesu
Pokój małopolskie
Kraków
Prądnik Biały Do wynajęcia 1350 PLN
Prądnik Biały / Kraków / małopolskie, Ludwika Solskiego Pokój do wynajęcia

Od 1 kwietnia do wynajęcia pokój jednoosobowy z balkonem, który znajduje się przy ul. L Solskiego na [...]

1350 PLN
84,38 PLN/m²
17-02-2026 Dodaj do notesu
Pokój małopolskie
Kraków
Krowodrza
Krowodrza Do wynajęcia 1900 PLN
Krowodrza / Krowodrza / Kraków / małopolskie, Racławicka Pokój do wynajęcia

ENGLISH VERSION BELOW Prywatny Akademik - Student House ZEITRAUM Racławicka 58 zaprasza Nowe w pełni [...]

1900 PLN
118,75 PLN/m²
14-01-2026 Dodaj do notesu
Pokój małopolskie
Kraków
Podgórze Do wynajęcia 1200 PLN
Podgórze / Kraków / małopolskie Pokój do wynajęcia

Pokój znajduje się w Łagiewnikach w budynku prywatnym na parterze. Oddzielne wejście do pokoju gdzie [...]

1200 PLN
0 PLN/m²
21-12-2025 Dodaj do notesu
Pokój małopolskie
Kraków
Krowodrza Do wynajęcia 1000 PLN
Krowodrza / Kraków / małopolskie, Bartosza Głowackiego Pokój do wynajęcia

Dla niepalącej studentki miejsce w pokoju 1-os (1000 PLN) w komfortowym samodzielnym mieszkaniu [...]

1000 PLN
0 PLN/m²
28-09-2025 Dodaj do notesu
Pokój małopolskie
Kraków
Prądnik Czerwony Do wynajęcia 1200 PLN
Prądnik Czerwony / Kraków / małopolskie, Powstańców Pokój do wynajęcia

Hej! Mam do wynajęcia pokój w mieszkaniu 4-pokojowym. W pozostałych pokojach mieszkają dziewczyny [...]

1200 PLN
18,75 PLN/m²
24-09-2025 Dodaj do notesu
Pokój małopolskie
Kraków
Stare Miasto
Kazimierz Do wynajęcia 870 PLN
Kazimierz / Stare Miasto / Kraków / małopolskie, Paulińska Pokój do wynajęcia

Witam ! Zostały 2 pokoje 2 os. dla studentów w dogodnej lokalizacji na Kazimierzu. Mieszkanie jest [...]

870 PLN
0 PLN/m²
03-09-2025 Dodaj do notesu
Pokój małopolskie
Kraków Do wynajęcia 990 PLN
Kraków / małopolskie / Polska, Bohdana Zaleskiego Pokój do wynajęcia

Do wynajęcia niekrępujący pokój, o powierzchni 16 m2 , w domu jednorodzinnym położonym w [...]

990 PLN
0 PLN/m²
27-08-2025 Dodaj do notesu
Pokój małopolskie
Kraków
Mistrzejowice
Bosutów Do wynajęcia 1600 PLN
Mistrzejowice / Kraków / małopolskie Pokój do wynajęcia

Oferujemy pokoje 1-osobowe w pensjonacie, każdy pokój ma własną łazienkę (toaleta, lustro, umywalka, [...]

1600 PLN
123,08 PLN/m²
05-06-2025 Dodaj do notesu
Pokój małopolskie
nowosądecki
Krynica-Zdrój
Krynica-Zdrój Do wynajęcia 100 PLN
Krynica-Zdrój / nowosądecki / małopolskie / Polska, Zamkowa Pokój do wynajęcia

Zapraszamy do nowo otwartego obiektu Apartamenty przy Stoku, położonego przy ul. Zamkowej 9 w [...]

100 PLN
0 PLN/m²
22-05-2025 Dodaj do notesu
Pokój małopolskie
Kraków
Prądnik Czerwony Do wynajęcia 1200 PLN
Prądnik Czerwony / Kraków / małopolskie Pokój do wynajęcia

Pokój 16 m² z balkonem do wynajęcia. Kuchnia i łazienka w części wspólnej. Mam do wynajęcia [...]

1200 PLN
75 PLN/m²
20-03-2025 Dodaj do notesu
Reklamy