wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie

Nieruchomości

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Mieszkanie pomorskie
Gdańsk
VII Dwór Na sprzedaż 490 000 PLN 36 m2
VII Dwór / Gdańsk / pomorskie, Henryka Rodakowskiego Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

mieszkanie ustawne, jasne i bardzo ciepłe, rano śpiew ptaków - bardzo cicha okolica z szybkim [...]

36 490 000 PLN
13 611,11 PLN/m²
2 godziny temu Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Żoliborz
Stary Żoliborz Do wynajęcia 2600 PLN 40 m2
Stary Żoliborz / Żoliborz / Warszawa / mazowieckie, Adama Mickiewicza Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Atrakcyjne dwupokojowe mieszkanie w przedwojennej kamienicy, na Starym Żoliborzu między placem [...]

40 2600 PLN
65 PLN/m²
2 godziny temu Dodaj do notesu
Mieszkanie dolnośląskie
Wrocław Do wynajęcia 3500 PLN 43 m2
Wrocław / dolnośląskie / Polska, Mieszczańska Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Nowe, nowoczesne mieszkanie w centrum Wrocławia, w idealnym stanie, położone w nowoczesnej dzielnicy [...]

43 3500 PLN
81,40 PLN/m²
3 godziny temu Dodaj do notesu
Pokój mazowieckie
Warszawa
Ursynów Do wynajęcia 1240 PLN
Ursynów / Warszawa / mazowieckie Pokój do wynajęcia

Do wynajęcia samodzielny pokój jednoosobowy ok. 12 m.kw. wpełni umeblowany (łóżko, pojemna szafa, [...]

1240 PLN
103,33 PLN/m²
3 godziny temu Dodaj do notesu
Działka kujawsko-pomorskie
radziejowski
Radziejów
Czołowo Na sprzedaż 135 000 PLN 1622 m2
Czołowo / Radziejów / radziejowski / kujawsko-pomorskie / Polska Działka na sprzedaż

Bezpośrednio sprzedam dwie działki o powierzchni 1622m2 (nr 30/21) oraz 1734m2 (nr 30/22) wraz z [...]

1622 135 000 PLN
83,23 PLN/m²
4 godziny temu Dodaj do notesu
Działka mazowieckie
pułtuski
Winnica
Powielin Na sprzedaż 98 000 PLN 1200 m2
Powielin / Winnica / pułtuski / mazowieckie / Polska Działka na sprzedaż

Na sprzedaż działki budowlane o powierzchni ok. 1200 m² położone w miejscowości Powielin, gm. [...]

1200 98 000 PLN
81,67 PLN/m²
5 godzin temu Dodaj do notesu
Mieszkanie łódzkie
Łódź
Bałuty
Radogoszcz Na sprzedaż 898 483 PLN 76,1 m2
Radogoszcz / Bałuty / Łódź / łódzkie, Aroniowa Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Do 24.05 proszę telefon na numer z kierunkowym +48, mogę być za granicą (ale w Europie, bez [...]

76,1 898 483 PLN
11 806,61 PLN/m²
5 godzin temu Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Mokotów Na sprzedaż 470 000 PLN 32 m2
Mokotów / Warszawa / mazowieckie, Orzycka Mieszkanie na sprzedaż | 1 pokój

Do sprzedania przytulne, jasne mieszkanie 32 m² (z aneksem kuchennym) na parterze w spokojnej części [...]

32 470 000 PLN
14 687,50 PLN/m²
6 godzin temu Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Wilanów
Błonia Wilanowskie Na sprzedaż 1 300 000 PLN 59,5 m2
Błonia Wilanowskie / Wilanów / Warszawa / mazowieckie, Kazachska Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Mamy na sprzedaż 3 pokojowe, jasne mieszkanie o powierzchni 59.50 m², znajdujące się przy ul. [...]

59,5 1 300 000 PLN
21 848,74 PLN/m²
6 godzin temu Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Białołęka Na sprzedaż 699 000 PLN 46,52 m2
Białołęka / Warszawa / mazowieckie Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Sprzedam mieszkanie 46,5 M2, z własnym miejscem parkingowym , wyposażone w meble i sprzęt AGD . Z [...]

46,52 699 000 PLN
15 025,80 PLN/m²
7 godzin temu Dodaj do notesu
Mieszkanie łódzkie
Łódź
Widzew
Widzew-Wschód Na sprzedaż 479 000 PLN 45,33 m2
Widzew-Wschód / Widzew / Łódź / łódzkie, Węgierska Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Dzień dobry, sprzedam rozkładowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,5 m², świeżo po [...]

45,33 479 000 PLN
10 566,95 PLN/m²
7 godzin temu Dodaj do notesu
Dom zachodniopomorskie
koszaliński
Biesiekierz
Nowe Bielice Na sprzedaż 1 050 000 PLN 146,97 m2
Nowe Bielice / Biesiekierz / koszaliński / zachodniopomorskie / Polska, Krokusów Dom na sprzedaż

Dom jednorodzinny wolnostojący, parterowy, z poddaszem użytkowym o powierzchni użytkowej 146,97 m² i [...]

146,97 1 050 000 PLN
7144,32 PLN/m²
8 godzin temu Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Ursynów Do wynajęcia 11 500 PLN 120 m2
Ursynów / Warszawa / mazowieckie, Alternatywy Mieszkanie do wynajęcia | 4 pokoje

BEZPOSREDNIO. Bez prowizji. TOP. Komfortowe 120m2 + 20m2 Taras. Duze, jasne , przestronne , bardzo [...]

120 11 500 PLN
95,83 PLN/m²
8 godzin temu Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Bielany
Stare Bielany Na sprzedaż 1 870 000 PLN 85 m2
Stare Bielany / Bielany / Warszawa / mazowieckie, Krotoszyńska Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

KLIMATYCZNE, SŁONECZNE MIESZKANIE Z TARASEM I OGRÓDKIEM W KAMIENICY NA STARYCH BIELANACH, BLISKO [...]

85 1 870 000 PLN
22 000 PLN/m²
9 godzin temu Dodaj do notesu
Dom mazowieckie
Warszawa
Białołęka Do wynajęcia 9100 PLN 140 m2
Białołęka / Warszawa / mazowieckie, Ostródzka Dom do wynajęcia

Wynajmę dom typu bliźniak w środkowej części zamkniętego osiedla w stylu amerykańskim. Dom w [...]

140 9100 PLN
65 PLN/m²
9 godzin temu Dodaj do notesu
Dom opolskie
kędzierzyńsko-kozielski
Kędzierzyn-Koźle Na sprzedaż 690 000 PLN 142 m2
Kędzierzyn-Koźle / kędzierzyńsko-kozielski / opolskie / Polska Dom na sprzedaż

Sprzedam dom w cichej i spokojnej dzielnicy Kędzierzyna-Koźla na oś. Żabieniec. Powierzchnia działki [...]

142 690 000 PLN
4859,15 PLN/m²
9 godzin temu Dodaj do notesu
Dom małopolskie
limanowski
Niedźwiedź
Niedźwiedź Na sprzedaż 385 000 PLN 95 m2
Niedźwiedź / limanowski / małopolskie / Polska Dom na sprzedaż

DOM DREWNIANY Z DUŻĄ DZIAŁKĄ WIDOKOWĄ Sprzedam bez pośredników. Dom z bali (ocieplony od strony [...]

95 385 000 PLN
4052,63 PLN/m²
10 godzin temu Dodaj do notesu
Działka warmińsko-mazurskie
ostródzki
Dąbrówno
Marwałd Na sprzedaż 300 000 PLN 11 600 m2
Marwałd / Dąbrówno / ostródzki / warmińsko-mazurskie / Polska Działka na sprzedaż

Sprzedam siedlisko z gruntami rolnymi – piękna okolica, blisko lasu Na sprzedaż siedlisko o [...]

11 600 300 000 PLN
25,86 PLN/m²
10 godzin temu Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
Kraków
Podgórze Duchackie
Kurdwanów Do wynajęcia 2800 PLN 47 m2
Kurdwanów / Podgórze Duchackie / Kraków / małopolskie Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Oferuje lokal mieszkalny o pow 48m2. Ma dwa pokoje z kuchnią na czwartym piętrze w budynku z windą. [...]

47 2800 PLN
59,57 PLN/m²
10 godzin temu Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
Kraków
Podgórze
Podgórze Stare Na sprzedaż 1 399 000 PLN 70 m2
Podgórze Stare / Podgórze / Kraków / małopolskie, Józefińska Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

BEZPOŚREDNIO - DO SPRZEDANIA dwupokojowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 70m (ok. 90m z [...]

70 1 399 000 PLN
19 985,71 PLN/m²
11 godzin temu Dodaj do notesu
Reklamy