wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie

Mieszkania

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Mieszkanie pomorskie
nowodworski
Krynica Morska
Krynica Morska Na sprzedaż 750 000 PLN 38,4 m2
Krynica Morska / nowodworski / pomorskie / Polska, Przyjaźni Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Na sprzedaż bardzo ładne 2- pokojowe słoneczne mieszkanie położone na 3 piętrze apartamentowca. [...]

38,4 750 000 PLN
19 531,25 PLN/m²
05-02-2024 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Białołęka Do wynajęcia 2200 PLN 70 m2
Białołęka / Warszawa / mazowieckie, Skarbka z Gór Mieszkanie do wynajęcia | 3 pokoje

Gustowne, całkowicie urządzone dwustronne, kameralne, gotowe do wprowadzenia mieszkanie w Warszawie [...]

70 2200 PLN
31,43 PLN/m²
26-01-2024 Dodaj do notesu
Mieszkanie wielkopolskie
Poznań Na sprzedaż 368 500 PLN 53,5 m2
Poznań / wielkopolskie, os. Czecha Mieszkanie na sprzedaż | brak pokoi

Syndyk ustanowiony dla Marcina Mularczyka, osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej [...]

53,5 368 500 PLN
6887,85 PLN/m²
18-01-2024 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Wola Do wynajęcia 3500 PLN 49,5 m2
Wola / Warszawa / mazowieckie, Emila Zegadłowicza Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Do wynajęcia bez pośrednictwa agencji dwupokojowe mieszkanie 49,5 m2, przy ulicy Zegadłowicza na [...]

49,5 3500 PLN
70,71 PLN/m²
10-01-2024 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Wawer Na sprzedaż 980 000 PLN 63 m2
Wawer / Warszawa / mazowieckie, Przylaszczkowa Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Do sprzedaży nowe nigdy niezamieszkane w zielonej gminie Wawer w dobrej lokalizacji. Dojazd do [...]

63 980 000 PLN
15 555,56 PLN/m²
09-01-2024 Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
będziński
Mierzęcice
Mierzęcice Do wynajęcia 2500 PLN 68 m2
Mierzęcice / będziński / śląskie / Polska Mieszkanie do wynajęcia | 3 pokoje

Trzypokojowe mieszkanie o pow 68m2 na pierwszym piętrze do wynajmu Bardzo dobra lokalizacja ok 2 [...]

68 2500 PLN
36,76 PLN/m²
08-01-2024 Dodaj do notesu
Mieszkanie warmińsko-mazurskie
Olsztyn
Kormoran Do wynajęcia 3300 PLN 62,22 m2
Kormoran / Olsztyn / warmińsko-mazurskie, Dworcowa Mieszkanie do wynajęcia | 3 pokoje

Mieszkanie z trzema pokojami znajduje się w nowym apartamentowcu na 6. piętrze (62,22 m² - 3 pokoje) [...]

62,22 3300 PLN
53,04 PLN/m²
05-01-2024 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Bemowo Do wynajęcia 3360 PLN 44 m2
Bemowo / Warszawa / mazowieckie, Górczewska Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Mieszkanie do wynajęcia 2 pokoje. Bezpośrednio od właściciela. Zdjęcia nie są sztucznie poszerzane. [...]

44 3360 PLN
76,36 PLN/m²
04-12-2023 Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Katowice
Dąb Do wynajęcia 2650 PLN 47,5 m2
Katowice / śląskie / Polska, Słoneczna Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Do wynajęcia( bez pośredników) , 2 pokoje w pełni umeblowane i wyposażone, na kameralnym [...]

47,5 2650 PLN
55,79 PLN/m²
01-12-2023 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Ursynów Na sprzedaż 194 700 PLN 59,13 m2
Ursynów / Warszawa / mazowieckie, Bronisława Pietraszewicza Lota Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Przedmiotem konkursu ofert jest udział w wysokości ½ w prawie własności nieruchomości lokalowej- [...]

59,13 194 700 PLN
3292,74 PLN/m²
09-11-2023 Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Katowice
Bogucice Do wynajęcia 1800 PLN 28 m2
Bogucice / Katowice / śląskie, Karoliny Mieszkanie do wynajęcia | 1 pokój

Mieszkanie z klimatyzacją w centrum Katowic o powierzchni 28m2 położone na 4 piętrze z miejscem w [...]

28 1800 PLN
64,29 PLN/m²
03-11-2023 Dodaj do notesu
Mieszkanie łódzkie
Łódź Do wynajęcia 3200 PLN 59,5 m2
Łódź / łódzkie, Ks. Biskupa Wincentego Tymienieckiego Mieszkanie do wynajęcia | 3 pokoje

Piękne, nowe, 3-pokojowe mieszkanie położone przy Parku Nad Jasieniem. Lokal o powierzchni 59,5 m2 [...]

59,5 3200 PLN
53,78 PLN/m²
21-10-2023 Dodaj do notesu
Mieszkanie wielkopolskie
gnieźnieński
Gniezno
Gniezno Na sprzedaż 271 000 PLN 48,2 m2
Gniezno / gnieźnieński / wielkopolskie, osiedle Orła Białego Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Syndyk ustanowiony dla Marcina Przybysza, osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej w [...]

48,2 271 000 PLN
5622,41 PLN/m²
12-09-2023 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Białołęka
Tarchomin Do wynajęcia 2500 PLN 30 m2
Białołęka / Warszawa / mazowieckie, Myśliborska Mieszkanie do wynajęcia | 1 pokój

Polecam nowe bardzo przytulne oraz komfortowe mieszkanie, zlokalizowane przy ul. Myśliborskiej. [...]

30 2500 PLN
83,33 PLN/m²
01-09-2023 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Wilanów Do wynajęcia 6500 PLN 88 m2
Wilanów / Warszawa / mazowieckie, Sarmacka Mieszkanie do wynajęcia | 3 pokoje

Oferuję do wynajęcia komfortowe i stylowo wykończone mieszkanie o powierzchni 88 m², zaprojektowane [...]

88 6500 PLN
73,86 PLN/m²
07-08-2023 Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Gliwice
Stare Gliwice Do wynajęcia 840 PLN 65 m2
Gliwice / śląskie / Polska, Kozielska Mieszkanie do wynajęcia | 3 pokoje

Nasza oferta to noclegi dla firm w Gliwicach przy ul. Kozielskiej w nowym osiedlu Bursztynowym w [...]

65 840 PLN
12,92 PLN/m²
27-07-2023 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Ursynów Do wynajęcia 2800 PLN 40 m2
Ursynów / Warszawa / mazowieckie, Alternatywy Mieszkanie do wynajęcia | 1 pokój

Wynajmę kawalerkę o pow. 40 m2 z oddzielną kuchnią. Mieszkanie jest bardzo wygodne, funkcjonalne, [...]

40 2800 PLN
70 PLN/m²
14-07-2023 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
piaseczyński
Piaseczno
Piaseczno Do wynajęcia 2700 PLN 43 m2
Piaseczno / piaseczyński / mazowieckie / Polska, Cichej Łąki Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

­Mieszkanie 43m2 + duży balkon ok 8m2, 2 pokojowe, Józefosław obok Piaseczna Zapraszamy, mieszkanie [...]

43 2700 PLN
62,79 PLN/m²
12-07-2023 Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
zawierciański
Zawiercie
Zawiercie Do wynajęcia 3000 PLN 76 m2
Zawiercie / zawierciański / śląskie / Polska, 11 Listopada Mieszkanie do wynajęcia | brak pokoi

Do wynajęcia komfortowy apartament o powierzchni ok. 76 m2 przy ul. 11 Listopada w Zawierciu. [...]

76 3000 PLN
39,47 PLN/m²
07-07-2023 Dodaj do notesu
Mieszkanie warmińsko-mazurskie
piski
Pisz
Pisz Na sprzedaż 235 000 PLN 36,6 m2
Pisz / piski / warmińsko-mazurskie / Polska, Matejki Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Sprzedam dwupokojowe mieszkanie w centrum miasta na ul. Matejki w Piszu o pow. 36,6 m2 (III piętro). [...]

36,6 235 000 PLN
6420,77 PLN/m²
28-06-2023 Dodaj do notesu
Reklamy