wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie

Mieszkania

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Mieszkanie łódzkie
kutnowski
Kutno
Kutno Na sprzedaż 355 000 PLN 58,3 m2
Kutno / kutnowski / łódzkie, 1 Maja Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Sprzedam mieszkanie Kutno, ul 1-go Maja 17.  BEZ POŚREDNIKÓW. Powierzchnia 58,3 m, piętro 4. [...]

58,3 355 000 PLN
6089,19 PLN/m²
11-08-2022 Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Sosnowiec
Sielec Na sprzedaż 335 000 PLN 61 m2
Sielec / Sosnowiec / śląskie, Kaliska Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Do sprzedania własnościowe, spółdzielcze mieszkanie z KW. BEZ POŚREDNIKÓW I BEZ ZADŁUŻEŃ. Mieszkanie [...]

61 335 000 PLN
5491,80 PLN/m²
10-08-2022 Dodaj do notesu
Mieszkanie wielkopolskie
Poznań
Grunwald Do wynajęcia 2150 PLN 50 m2
Grunwald / Poznań / wielkopolskie, Grunwaldzka Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Posiadam do wynajecia 2 pokojowe mieszkanie. 2 osobne pokoje, osobna duza kuchnia, duzy przedpokoj [...]

50 2150 PLN
43 PLN/m²
05-08-2022 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Praga-Północ Do wynajęcia 2700 PLN 43 m2
Praga-Północ / Warszawa / mazowieckie, Białostocka Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Mieszkanie w spółdzielni jednoblokowej, teren ogrodzony.Mieszkanie umeblowane, pralka, lodówka, [...]

43 2700 PLN
62,79 PLN/m²
05-08-2022 Dodaj do notesu
Mieszkanie łódzkie
Łódź
Śródmieście Do wynajęcia 2200 PLN 32 m2
Śródmieście / Łódź / łódzkie, Gdańska Mieszkanie do wynajęcia | 1 pokój

TO SPEAK ENGLISH PLEASE CALL: 535 199 424 Do wynajęcia mieszkanie w nowo wybudowanym [...]

32 2200 PLN
68,75 PLN/m²
30-07-2022 Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
chrzanowski
Chrzanów
Chrzanów Na sprzedaż 172 478 PLN 64,08 m2
Chrzanów / chrzanowski / małopolskie, Fabryczna Mieszkanie na sprzedaż | brak pokoi

Syndyk masy upadłości osoby fizycznej sprzeda z wolnej ręki w drodze konkursu ofert prawo własności [...]

64,08 172 478 PLN
2691,60 PLN/m²
11-07-2022 Dodaj do notesu
53 583 000 PLN
11 000 PLN/m²
11-07-2022 Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Gliwice
Obrońców Pokoju Do wynajęcia 1650 PLN 37 m2
Obrońców Pokoju / Gliwice / śląskie, Obrońców Pokoju Mieszkanie do wynajęcia | 1 pokój

Wolne od 1 czerwca Bezpośrednio od właściciela. Do wynajęcia kawalerka 37m2 na osiedlu Obrońców [...]

37 1650 PLN
44,59 PLN/m²
03-07-2022 Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
rybnicki
Czerwionka-Leszczyny Na sprzedaż 238 000 PLN 62,83 m2
Czerwionka-Leszczyny / rybnicki / śląskie, Rybnicka Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Zapraszamy do zapoznania z najnowszą ofertą! Na sprzedaż 3- pokojowe mieszkanie usytuowane na 2 [...]

62,83 238 000 PLN
3788 PLN/m²
17-06-2022 Dodaj do notesu
Mieszkanie świętokrzyskie
Kielce
Ślichowice Do wynajęcia 1700 PLN 55 m2
Ślichowice / Kielce / świętokrzyskie, Króla Kazimierza Wielkiego Mieszkanie do wynajęcia | 3 pokoje

DO WYNAJĘCIA mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 55 m², łazienka z WC, duża widna kuchnia, [...]

55 1700 PLN
30,91 PLN/m²
07-06-2022 Dodaj do notesu
Mieszkanie lubelskie
Lublin
Wrotków Na sprzedaż 425 000 PLN 48,43 m2
Wrotków / Lublin / lubelskie, Zofii i Wacława Nałkowskich Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Ogłoszenie prywatne! Generalny remont ukończony w kwietniu. - wymiana wszystkich instalacji - [...]

48,43 425 000 PLN
8775,55 PLN/m²
02-05-2022 Dodaj do notesu
brak zdjęć
Łódź / łódzkie, Motylowa Mieszkanie na sprzedaż | 4 pokoje

SYNDYK – ogłasza konkurs ofert na sprzedaż z wolnej ręki należącego do upadłego udziału w wysokości [...]

63,56 134 800 PLN
2120,83 PLN/m²
15-04-2022 Dodaj do notesu
Mieszkanie łódzkie
Łódź
Górna
Chojny-Dąbrowa Do wynajęcia 1800 PLN 44 m2
Chojny-Dąbrowa / Górna / Łódź / łódzkie, Antoniego Edwarda Odyńca Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Funkcjonalne 2 pokoje (sypialnia + salon z aneksem) w spokojnej okolicy blisko centrum Łodzi [...]

44 1800 PLN
40,91 PLN/m²
30-03-2022 Dodaj do notesu
Mieszkanie wielkopolskie
Poznań
Łazarz Do wynajęcia 2100 PLN 39 m2
Łazarz / Poznań / wielkopolskie, Graniczna Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

wynajmę mieszkanie WOLNE od RĘKI. mieszkanie posiada aneks kuchenny - umeblowaną kuchnie z lodówka [...]

39 2100 PLN
53,85 PLN/m²
15-12-2021 Dodaj do notesu
40 172 888 PLN
4322,20 PLN/m²
17-11-2021 Dodaj do notesu
Mieszkanie wielkopolskie
Poznań Do wynajęcia 3300 PLN 50 m2
Poznań / wielkopolskie / Polska Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Mieszkanie w apartamentowcu w ścisłym centrum Poznania do wynajęcia. Doskonała lokalizacja, obok [...]

50 3300 PLN
66 PLN/m²
11-09-2019 Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Tychy
Paprocany Do wynajęcia 1080 PLN 120 m2
Paprocany / Tychy / śląskie, Władysława Sikorskiego Mieszkanie do wynajęcia | 7 pokoi

+ Minimalny okres pobytu 14 dni + Bez kaucji + Wszystkie media w cenie + Pokoje 2, 4 i 6 osobowe, [...]

120 1080 PLN
9 PLN/m²
07-07-2019 Dodaj do notesu
Mieszkanie dolnośląskie
Wrocław Do wynajęcia 2800 PLN 57 m2
Wrocław / dolnośląskie / Polska, Popowicka Mieszkanie do wynajęcia | 3 pokoje

Do wynajęcia mieszkanie 57 metrów plus balkon. Mieszkanie o powierzchni 57 m składa się z salonu, 2 [...]

57 2800 PLN
49,12 PLN/m²
01-05-2018 Dodaj do notesu
Reklamy