wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie

Komercyjne

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Lokal śląskie
Zabrze Do wynajęcia 6900 PLN 153 m2
Zabrze / śląskie / Polska, Dionizego Trocera Lokal do wynajęcia

Do wynajęcia przestronny lokal handlowy o powierzchni 153 m², zlokalizowany na parterze budynku przy [...]

153 6900 PLN
45,10 PLN/m²
13-04-2026 Dodaj do notesu
Biuro podlaskie
białostocki
Grabówka
Zaścianki Do wynajęcia 10 800 PLN 360 m2
Zaścianki / Grabówka / białostocki / podlaskie / Polska, Usługowa Biuro do wynajęcia

Wynajmę lokale usługowe na 2 piętrze budynku biurowego w Zaściankach (gmina Grabówka) ul. Usługowa. [...]

360 10 800 PLN
30 PLN/m²
13-04-2026 Dodaj do notesu
Lokal małopolskie
Kraków
Stare Miasto
Stare Miasto (historyczne) Na sprzedaż 680 000 PLN 41 m2
Stare Miasto (historyczne) / Stare Miasto / Kraków / małopolskie, Starowiślna Lokal na sprzedaż

Sprzedam lokal uzytkowy z przeznaczeniem na gabinet lub lokal pod najem krótkoterminowy na parterze, [...]

41 680 000 PLN
16 585,37 PLN/m²
13-04-2026 Dodaj do notesu
Komercyjne wielkopolskie
pilski
Wysoka
Gmurowo Na sprzedaż 7 000 000 PLN 1100 m2
Gmurowo / Wysoka / pilski / wielkopolskie / Polska Komercyjne na sprzedaż

Unikalny obiekt pałacowo-parkowy – ponad 9 ha (90 000 m²) zamkniętej, prywatnej przestrzeni. Własny [...]

1100 7 000 000 PLN
6363,64 PLN/m²
13-04-2026 Dodaj do notesu
Lokal mazowieckie
Warszawa
Wola Do wynajęcia 12 600 PLN 105,2 m2
Wola / Warszawa / mazowieckie, Jana Kazimierza Lokal do wynajęcia

Wyjątkowy lokal usługowy położony na parterze inwestycji „Symfonia” przy ul. Jana Kazimierza, w [...]

105,2 12 600 PLN
119,77 PLN/m²
11-04-2026 Dodaj do notesu
Przemysłowy pomorskie
Słupsk Na sprzedaż 1 990 000 PLN 793 m2
Słupsk / pomorskie / Polska, Stanisława Leszczyńskiego Przemysłowy na sprzedaż

Sprzedam budynek usługowo-handlowy w bardzo dobrym stanie, zlokalizowany w przemysłowej części [...]

793 1 990 000 PLN
2509,46 PLN/m²
11-04-2026 Dodaj do notesu
Przemysłowy dolnośląskie
lubiński
Ścinawa
Ścinawa Do wynajęcia 25 PLN 1750 m2
Ścinawa / lubiński / dolnośląskie / Polska, Łąkowa Przemysłowy do wynajęcia

Do wynajęcia duża nieruchomość przemysłowa po byłym zakładzie spawalniczym w miejscowości Ścinawa. [...]

1750 25 PLN
0,01 PLN/m²
10-04-2026 Dodaj do notesu
Lokal mazowieckie
Warszawa
Mokotów
Górny Mokotów Do wynajęcia 12 500 PLN 125,44 m2
Górny Mokotów / Mokotów / Warszawa / mazowieckie, Mariana Zdziechowskiego Lokal do wynajęcia

Do wynajęcia w pełni wykończony lokal usługowy o powierzchni 125,44 m2 zlokalizowany na Mokotowie, [...]

125,44 12 500 PLN
99,65 PLN/m²
10-04-2026 Dodaj do notesu
Magazyn wielkopolskie
poznański
Swarzędz
Swarzędz Do wynajęcia 4000 PLN 220 m2
Swarzędz / poznański / wielkopolskie / Polska, Różana Magazyn do wynajęcia

Polecam na wynajem halę magazynową położoną w Swarzędzu. Powierzchnia to 200 m2 wolnej przestrzeni [...]

220 4000 PLN
18,18 PLN/m²
10-04-2026 Dodaj do notesu
Przemysłowy kujawsko-pomorskie
rypiński
Rypin Na sprzedaż 3 539 264 PLN 5401 m2
Rypin / rypiński / kujawsko-pomorskie / Polska, Tadeusza Kościuszki Przemysłowy na sprzedaż

Na sprzedaż kompleks nieruchomości przemysłowych wraz z w pełni wyposażoną szwalnią w Rypinie. To [...]

5401 3 539 264 PLN
655,30 PLN/m²
10-04-2026 Dodaj do notesu
Lokal mazowieckie
Warszawa
Bemowo Na sprzedaż 350 PLN 90 m2
Bemowo / Warszawa / mazowieckie, Powstańców Śląskich Lokal na sprzedaż

Oferuję do wynajmu komfortowy gabinet – idealny dla psychoterapeuty lub psychologa. Lokal składa [...]

90 350 PLN
3,89 PLN/m²
10-04-2026 Dodaj do notesu
Magazyn wielkopolskie
gnieźnieński
Gniezno Do wynajęcia 6000 PLN 500 m2
Gniezno / gnieźnieński / wielkopolskie / Polska, Gębicka Magazyn do wynajęcia

Duży prąd, dojazd TIR, bramy w obu szczytach 4x4m, plac manewrowy, możliwość dobrania biura 80 m2 i [...]

500 6000 PLN
12 PLN/m²
09-04-2026 Dodaj do notesu
Lokal małopolskie
krakowski
Mogilany
Mogilany Do wynajęcia 5000 PLN 75 m2
Mogilany / krakowski / małopolskie / Polska, Zakopiańska Lokal do wynajęcia

Bezpośrednio oferujemy do wynajęcia atrakcyjne lokale użytkowe zlokalizowane na parterze budynku [...]

75 5000 PLN
66,67 PLN/m²
09-04-2026 Dodaj do notesu
Komercyjne pomorskie
malborski
Malbork Do wynajęcia 3500 PLN 50 m2
Malbork / malborski / pomorskie / Polska, Stare Miasto Komercyjne do wynajęcia

Oferujemy lokal użytkowy o powierzchni 50 m², położony na parterze nowej, eleganckiej kamienicy na [...]

50 3500 PLN
70 PLN/m²
09-04-2026 Dodaj do notesu
Biuro mazowieckie
Warszawa
Mokotów Na sprzedaż 2 900 000 PLN 152 m2
Mokotów / Warszawa / mazowieckie, Dominika Merliniego Biuro na sprzedaż

Na sprzedaż reprezentacyjny, dwupoziomowy lokal klasy premium o powierzchni 152 m², zlokalizowany w [...]

152 2 900 000 PLN
19 078,95 PLN/m²
08-04-2026 Dodaj do notesu
Magazyn śląskie
Dąbrowa Górnicza Do wynajęcia 36 425 PLN 1585 m2
Dąbrowa Górnicza / śląskie / Polska, Budowlanych Magazyn do wynajęcia

Oferujemy wynajem hali magazynowo - produkcyjnej - powierzchnia magazynowa - 1585 m2 - powierzchnia [...]

1585 36 425 PLN
22,98 PLN/m²
08-04-2026 Dodaj do notesu
Lokal opolskie
Opole
Śródmieście Do wynajęcia 4000 PLN 116 m2
Śródmieście / Opole / opolskie, Książąt Opolskich Lokal do wynajęcia

Lokal na parterze. ok. 100 m. kw powierzchni użytkowej, plus zaplecze i wc. Wejście z ulicy. Duże [...]

116 4000 PLN
34,48 PLN/m²
08-04-2026 Dodaj do notesu
Przemysłowy kujawsko-pomorskie
brodnicki
Zbiczno
Brzezinki Na sprzedaż 3 600 000 PLN 2500 m2
Brzezinki / Zbiczno / brodnicki / kujawsko-pomorskie / Polska Przemysłowy na sprzedaż

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość o łącznej powierzchni ok. 23 ha, położona w miejscowości [...]

2500 3 600 000 PLN
1440 PLN/m²
08-04-2026 Dodaj do notesu
Biuro mazowieckie
otwocki
Wiązowna
Wiązowna Do wynajęcia 3000 PLN 60 m2
Wiązowna / otwocki / mazowieckie / Polska, Nadrzeczna Biuro do wynajęcia

DO WYNAJĘCIA – IDEALNY LOKAL NA BIZNES! Szukasz miejsca na rozwinięcie swojej działalności? Ten [...]

60 3000 PLN
50 PLN/m²
08-04-2026 Dodaj do notesu
Lokal zachodniopomorskie
policki
Police
Police Do wynajęcia 8000 PLN 200 m2
Police / policki / zachodniopomorskie / Polska Lokal do wynajęcia

Do wynajęcia przestronny lokal, znajdujący się przy ulicy Zamenhofa, o powierzchni 200 m2. Bardzo [...]

200 8000 PLN
40 PLN/m²
08-04-2026 Dodaj do notesu
Reklamy