wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie

Komercyjne

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Biurowiec lubelskie
Zamość Do wynajęcia 54 000 PLN 1800 m2
Zamość / lubelskie / Polska, Stefana Okrzei Biurowiec do wynajęcia

Oferujemy do wynajęcia bezpośrednio powierzchnie biurowe o łącznej powierzchni 1800 m2, w budynku [...]

1800 54 000 PLN
30 PLN/m²
30-03-2026 Dodaj do notesu
Biuro dolnośląskie
Wrocław Na sprzedaż 3500 PLN 39 m2
Wrocław / dolnośląskie / Polska, Robotnicza Biuro na sprzedaż

OPIS NIERUCHOMOŚCI: Do wynajęcia atrakcyjny lokal użytkowy o powierzchni 39 m², zlokalizowany w [...]

39 3500 PLN
89,74 PLN/m²
30-03-2026 Dodaj do notesu
Hotel śląskie
pszczyński
Kobiór
Kobiór Na sprzedaż 4 600 000 PLN 351 m2
Kobiór / pszczyński / śląskie / Polska, Beskidzka Hotel na sprzedaż

Na sprzedaż oferujemy Zajazd – funkcjonalny obiekt komercyjny o potencjale inwestycyjnym, położony [...]

351 4 600 000 PLN
13 105,41 PLN/m²
30-03-2026 Dodaj do notesu
Magazyn wielkopolskie
Kalisz
Szczypiorno Do wynajęcia 21 600 PLN 1200 m2
Szczypiorno / Kalisz / wielkopolskie, Wrocławska Magazyn do wynajęcia

Do wynajęcia hala magazynowa łączona o powierzchni ok 1200 m.kw. Obiekt posiada rampę załadowczą [...]

1200 21 600 PLN
18 PLN/m²
30-03-2026 Dodaj do notesu
Biuro mazowieckie
Warszawa Do wynajęcia 7000 PLN 70 m2
Warszawa / mazowieckie / Polska, Łucka Biuro do wynajęcia

oferuje do wynajęcia lokal biurowy pow. 70m2 ( 3 pokoje ) przy ul. Łuckiej tuż przy centrum [...]

70 7000 PLN
100 PLN/m²
30-03-2026 Dodaj do notesu
Komercyjne dolnośląskie
Wrocław
Twardogóra
Twardogóra Na sprzedaż 2 500 000 PLN 1000 m2
Wrocław / dolnośląskie / Polska Komercyjne na sprzedaż

Sprzedam 1000 m2 nieruchomość położoną na działce 4000 m2, przeznaczoną do działalności polegającej [...]

1000 2 500 000 PLN
2500 PLN/m²
30-03-2026 Dodaj do notesu
Lokal gastronomiczny małopolskie
Kraków
Krowodrza Na sprzedaż 3 919 000 PLN 460 m2
Krowodrza / Kraków / małopolskie, Karola Szymanowskiego Lokal gastronomiczny na sprzedaż

Zwierzyniecka Spółdzielnia Mieszkaniowa w Krakowie ul. J. Lea 92 ogłasza PRZETARG NIEOGRANICZONY [...]

460 3 919 000 PLN
8519,57 PLN/m²
30-03-2026 Dodaj do notesu
Magazyn wielkopolskie
poznański
Dopiewo
Więckowice Na sprzedaż 3 550 000 PLN 612 m2
Więckowice / Dopiewo / poznański / wielkopolskie / Polska, Kwantowa Magazyn na sprzedaż

Nowy projekt inwestycyjny na sprzedaż: hala magazynowa 612 m2 na działce o 3172 m2. Położona w parku [...]

612 3 550 000 PLN
5800,65 PLN/m²
30-03-2026 Dodaj do notesu
Biuro dolnośląskie
Wrocław
Fabryczna
Muchobór Mały Do wynajęcia 2390 PLN 33,1 m2
Muchobór Mały / Fabryczna / Wrocław / dolnośląskie, Strzegomska Biuro do wynajęcia

Do wynajęcia bezpośrednio od właściciela - bez prowizji , funkcjonalny , klimatyzowany lokal biurowy [...]

33,1 2390 PLN
72,21 PLN/m²
30-03-2026 Dodaj do notesu
Lokal mazowieckie
Warszawa
Mokotów Do wynajęcia 10 000 PLN 117 m2
Mokotów / Warszawa / mazowieckie, Biały Kamień Lokal do wynajęcia

Opis LOKALIZACJA: Lokal znajduje się w sercu prestiżowego osiedla Eko-Park przy ul. Biały Kamień 5 [...]

117 10 000 PLN
85,47 PLN/m²
30-03-2026 Dodaj do notesu
Lokal łódzkie
Łódź
Bałuty Do wynajęcia 1500 PLN 34 m2
Bałuty / Łódź / łódzkie, Wawelska Lokal do wynajęcia

Posiadam do wynajęcia lokal usługowy w Łodzi przy ul. Wawelskiej. Lokal ten jest idealny dla [...]

34 1500 PLN
44,12 PLN/m²
29-03-2026 Dodaj do notesu
Biuro pomorskie
Gdańsk
Wrzeszcz
Wrzeszcz Górny Do wynajęcia 4300 PLN 70 m2
Wrzeszcz Górny / Wrzeszcz / Gdańsk / pomorskie, Jaśkowa Dolina Biuro do wynajęcia

Do wynajęcia biuro składające się z dwóch pomieszczeń. Do dyspozycji Najemcy są da niezależne [...]

70 4300 PLN
61,43 PLN/m²
28-03-2026 Dodaj do notesu
Lokal mazowieckie
Warszawa
Śródmieście Do wynajęcia 2000 PLN 37 m2
Śródmieście / Warszawa / mazowieckie, Wspólna Lokal do wynajęcia

Odstąpię butik w centrum { sprzedaż części przedsiębiorstwa } Lokal miasta z niskim czynszem ok 2000 [...]

37 2000 PLN
54,05 PLN/m²
28-03-2026 Dodaj do notesu
Lokal mazowieckie
Warszawa
Śródmieście Na sprzedaż 150 000 PLN 37 m2
Śródmieście / Warszawa / mazowieckie, Wspólna Lokal na sprzedaż

Odsprzedam butik w centrum { sprzedaż części przedsiębiorstwa } Lokal miasta z niskim czynszem ok [...]

37 150 000 PLN
4054,05 PLN/m²
28-03-2026 Dodaj do notesu
Lokal śląskie
Bytom
Śródmieście Do wynajęcia 28 000 PLN 722,94 m2
Śródmieście / Bytom / śląskie, Strzelców Bytomskich Lokal do wynajęcia

Lokalizacja z potencjałem - duża powierzchnia - wysoki ruch klientów Oferujemy na wynajem [...]

722,94 28 000 PLN
38,73 PLN/m²
28-03-2026 Dodaj do notesu
Lokal łódzkie
Łódź
Widzew Do wynajęcia 6600 PLN 220 m2
Widzew / Łódź / łódzkie, Aleja Marszałka Józefa Piłsudskiego Lokal do wynajęcia

Do wynajęcia lokal biurowo -magazynowo –warsztatowo-produkcyjny o pow. łącznej 220 m2 w sąsiedztwie [...]

220 6600 PLN
30 PLN/m²
28-03-2026 Dodaj do notesu
Lokal mazowieckie
Warszawa
Białołęka Na sprzedaż 1 400 000 PLN 117 m2
Białołęka / Warszawa / mazowieckie, Świderska Lokal na sprzedaż

Na sprzedaż lokal użytkowy o powierzchni 117,5 m², położony na parterze budynku mieszkalnego na [...]

117 1 400 000 PLN
11 965,81 PLN/m²
27-03-2026 Dodaj do notesu
Biuro podkarpackie
Rzeszów
Wilkowyja Do wynajęcia 8800 PLN 173 m2
Wilkowyja / Rzeszów / podkarpackie, Witolda Biuro do wynajęcia

Do wynajęcia w pełni umeblowany klimatyzowany lokal użytkowy w kompleksowo zmodernizowanym budynku [...]

173 8800 PLN
50,87 PLN/m²
27-03-2026 Dodaj do notesu
Magazyn podkarpackie
Rzeszów
Wilkowyja Do wynajęcia 17 500 PLN 579 m2
Wilkowyja / Rzeszów / podkarpackie Magazyn do wynajęcia

Do wynajęcia hala produkcyjno-magazynowa o powierzchni 579 m2. DANE TECHNICZNE - konstrukcja hali [...]

579 17 500 PLN
30,22 PLN/m²
27-03-2026 Dodaj do notesu
Przemysłowy kujawsko-pomorskie
bydgoski
Koronowo
Koronowo Na sprzedaż 8 400 000 PLN 2511 m2
Koronowo / bydgoski / kujawsko-pomorskie / Polska, Zbożowa Przemysłowy na sprzedaż

Oferujemy na sprzedaż w pełni funkcjonalną nieruchomość przemysłową położoną w strefie przemysłowej [...]

2511 8 400 000 PLN
3345,28 PLN/m²
27-03-2026 Dodaj do notesu
Reklamy