wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie

Domy

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Dom mazowieckie
piaseczyński
Lesznowola
Kosów Na sprzedaż 920 000 PLN 128 m2
Kosów / Lesznowola / piaseczyński / mazowieckie / Polska, Podleśna Dom na sprzedaż

Sprzedaż bezpośrednia! Ogłoszenie prywatne. Kupujący nie płaci prowizji oraz PCC! Nowoczesny dom w [...]

128 920 000 PLN
7187,50 PLN/m²
07-04-2026 Dodaj do notesu
Dom warmińsko-mazurskie
szczycieński
Świętajno
Powałczyn Do wynajęcia 500 PLN 50 m2
Powałczyn / Świętajno / szczycieński / warmińsko-mazurskie / Polska Dom do wynajęcia

Leśny Zakątek – domek letniskowy na Mazurach | Powałczyn Zapraszamy do wypoczynku w Leśnym Zakątku [...]

50 500 PLN
10 PLN/m²
07-04-2026 Dodaj do notesu
Dom mazowieckie
żyrardowski
Mszczonów
Badów Górny Na sprzedaż 2 300 000 PLN 350 m2
Badów Górny / Mszczonów / żyrardowski / mazowieckie / Polska, Główna Dom na sprzedaż

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość ( stan deweloperski) w miejscowości Badów Górny k. Mszczonowa. To [...]

350 2 300 000 PLN
6571,43 PLN/m²
07-04-2026 Dodaj do notesu
Dom pomorskie
gdański
Kolbudy
Otomin Na sprzedaż 1 090 000 PLN 185 m2
Otomin / Kolbudy / gdański / pomorskie / Polska, Malinowa Dom na sprzedaż

Zapraszam do zapoznania się z ofertą zakupu dużego domu, po kapitalnym remoncie, ze słonecznym [...]

185 1 090 000 PLN
5891,89 PLN/m²
07-04-2026 Dodaj do notesu
Dom mazowieckie
legionowski
Jabłonna
Jabłonna Na sprzedaż 1 000 000 PLN 119 m2
Jabłonna / legionowski / mazowieckie / Polska, Piaskowa Dom na sprzedaż

Piękny nowoczesny dom - segment - zabudowa bliźniacza - bezczynszowy blisko Warszawy | 119 m² | [...]

119 1 000 000 PLN
8403,36 PLN/m²
07-04-2026 Dodaj do notesu
Dom warmińsko-mazurskie
olsztyński
Olsztynek
Kołatek (osada) Na sprzedaż 210 000 PLN 245,8 m2
Kołatek (osada) / Olsztynek / olsztyński / warmińsko-mazurskie / Polska Dom na sprzedaż

Przedmiotem oferty jest część domu z trzema mieszkaniami, ogrodzony teren, bezpośrednia linia [...]

245,8 210 000 PLN
854,35 PLN/m²
06-04-2026 Dodaj do notesu
Dom warmińsko-mazurskie
Elbląg Na sprzedaż 449 000 PLN 89 m2
Elbląg / warmińsko-mazurskie / Polska Dom na sprzedaż

Twój wymarzony dom blisko natury – Milejewo k. Elbląga! Szukasz miejsca, gdzie połączysz spokój, [...]

89 449 000 PLN
5044,94 PLN/m²
06-04-2026 Dodaj do notesu
Dom małopolskie
Tarnów
Krzyż Na sprzedaż 756 000 PLN 86 m2
Krzyż / Tarnów / małopolskie, Danuty Szaflarskiej Dom na sprzedaż

Na sprzedaż przestronny lokal mieszkalny, a dokładnie 1/2 bliźniaka o powierzchni 85,78 m². Znajduje [...]

86 756 000 PLN
8790,70 PLN/m²
06-04-2026 Dodaj do notesu
Dom mazowieckie
pruszkowski
Raszyn
Rybie Na sprzedaż 1 600 000 PLN 220 m2
Rybie / Raszyn / pruszkowski / mazowieckie / Polska, Miła Dom na sprzedaż

Na sprzedaż funkcjonalna nieruchomość położona w miejscowości Rybie, gmina Raszyn, z szybkim i [...]

220 1 600 000 PLN
7272,73 PLN/m²
06-04-2026 Dodaj do notesu
Dom śląskie
Gliwice
Wilcze Gardło Na sprzedaż 1 600 000 PLN 160 m2
Wilcze Gardło / Gliwice / śląskie Dom na sprzedaż

Na sprzedaż wyjątkowy dom w prestiżowej dzielnicy Gliwic Oferujemy na sprzedaż wolnostojący dom po [...]

160 1 600 000 PLN
10 000 PLN/m²
06-04-2026 Dodaj do notesu
Dom mazowieckie
piaseczyński
Lesznowola
Nowa Wola Na sprzedaż 1 099 000 PLN 96 m2
Nowa Wola / Lesznowola / piaseczyński / mazowieckie / Polska Dom na sprzedaż

Do sprzedania dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej w Nowej Woli, (gmina Lesznowola) na [...]

96 1 099 000 PLN
11 447,92 PLN/m²
06-04-2026 Dodaj do notesu
Dom wielkopolskie
poznański
Komorniki
Komorniki Na sprzedaż 1 500 000 PLN 143,57 m2
Komorniki / poznański / wielkopolskie / Polska, Stanisława Staszica Dom na sprzedaż

Sprzedam bezpośrednio komfortowy dom szeregowy w stylu angielskim z garażem w optymalnej [...]

143,57 1 500 000 PLN
10 447,87 PLN/m²
06-04-2026 Dodaj do notesu
Dom lubelskie
rycki
Dęblin Na sprzedaż 890 000 PLN 210 m2
Dęblin / rycki / lubelskie / Polska, Kazimierza Pułaskiego Dom na sprzedaż

Sprzedam nieruchomość w Dęblinie. Dom 1 Powierzchnia 90,3m 3 pokoje, łazienka, strych.,piwnica, [...]

210 890 000 PLN
4238,10 PLN/m²
06-04-2026 Dodaj do notesu
Dom mazowieckie
Warszawa
Wilanów
Wilanów Wysoki Na sprzedaż 7 200 000 PLN 556 m2
Wilanów Wysoki / Wilanów / Warszawa / mazowieckie, Resorowa Dom na sprzedaż

OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE Budynek usługowo-mieszkalny usytuowany w prestiżowej dzielnicy Wilanów. W [...]

556 7 200 000 PLN
12 949,64 PLN/m²
06-04-2026 Dodaj do notesu
brak zdjęć
Poręba Wielka / Niedźwiedź / limanowski / małopolskie / Polska Dom na sprzedaż

Koninki. Cicha spokojna okolica. Osiedle Słoniany .Widokowa. Las. Dojazd droga asfaltowa. Woda. [...]

120 1 PLN
0,01 PLN/m²
05-04-2026 Dodaj do notesu
Dom małopolskie
Kraków Na sprzedaż 1 890 000 PLN 262 m2
Kraków / małopolskie / Polska, Aleja 29 Listopada Dom na sprzedaż

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową inwestycje 7 widokowych domów wolnostojących w [...]

262 1 890 000 PLN
7213,74 PLN/m²
04-04-2026 Dodaj do notesu
Dom śląskie
Katowice
Zarzecze Na sprzedaż 645 000 PLN 85 m2
Zarzecze / Katowice / śląskie, Macieja Jargonia Dom na sprzedaż

RABAT 50.000 zł obowiązuje do 30 CZERWCA ZAPRASZAMY DO OBEJRZENIA MIESZKANIA POKAZOWEGO NA ŻYWO [...]

85 645 000 PLN
7588,24 PLN/m²
04-04-2026 Dodaj do notesu
Dom zachodniopomorskie
koszaliński
Będzino
Śmiechów Na sprzedaż 399 000 PLN 70 m2
Śmiechów / Będzino / koszaliński / zachodniopomorskie / Polska Dom na sprzedaż

Sprzedam domek murowany, kryty dachówką, ocieplony, okna plastikowe. Z każdego pokoju wyjścia [...]

70 399 000 PLN
5700 PLN/m²
04-04-2026 Dodaj do notesu
Dom mazowieckie
Warszawa
Bielany Do wynajęcia 8200 PLN 175 m2
Bielany / Warszawa / mazowieckie, Jowisza Dom do wynajęcia

Komfortowy dom dla rodziny z ogrodkiem – ciche Bielany (Radiowo) Do wynajęcia przestronny i [...]

175 8200 PLN
46,86 PLN/m²
04-04-2026 Dodaj do notesu
Dom pomorskie
pucki
Władysławowo
Władysławowo Na sprzedaż 639 000 PLN 56,21 m2
Władysławowo / pucki / pomorskie / Polska, Trałowa Dom na sprzedaż

Na sprzedaż oferujemy unikatowy, 3-pokojowy dom o powierzchni 56,21 m² w kameralnej inwestycji "Nowa [...]

56,21 639 000 PLN
11 368,08 PLN/m²
04-04-2026 Dodaj do notesu
Reklamy