wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie

Domy

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Dom lubelskie
lubelski
Jabłonna
Jabłonna Pierwsza Na sprzedaż 989 000 PLN 164 m2
Jabłonna Pierwsza / Jabłonna / lubelski / lubelskie / Polska Dom na sprzedaż

Nowoczesny, energooszczędny dom z rekuperacją i dużą działką Jabłonna Pierwsza Na sprzedaż [...]

164 989 000 PLN
6030,49 PLN/m²
2 dni temu Dodaj do notesu
Dom lubelskie
świdnicki
Świdnik Na sprzedaż 1 049 000 PLN 170 m2
Świdnik / świdnicki / lubelskie / Polska Dom na sprzedaż

Na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny w stanie deweloperskim — Minkowice-Kolonia, gm. Mełgiew. [...]

170 1 049 000 PLN
6170,59 PLN/m²
2 dni temu Dodaj do notesu
Dom opolskie
brzeski
Brzeg Na sprzedaż 529 000 PLN 100,2 m2
Brzeg / brzeski / opolskie / Polska Dom na sprzedaż

Na sprzedaż wolnostojące domy w Żłobiźnie o powierzchni 100,21 m2 W ofercie posiadamy nowe domy [...]

100,2 529 000 PLN
5279,44 PLN/m²
2 dni temu Dodaj do notesu
Dom mazowieckie
przysuski
Odrzywół
Odrzywół Na sprzedaż 980 000 PLN 220 m2
Odrzywół / przysuski / mazowieckie / Polska, Wspólna Dom na sprzedaż

Na sprzedaż wyjątkowy dom wolnostojący położony na przestronnej działce o powierzchni 5600 m², [...]

220 980 000 PLN
4454,55 PLN/m²
2 dni temu Dodaj do notesu
Dom mazowieckie
żyrardowski
Mszczonów
Mszczonów Na sprzedaż 480 000 PLN 55,85 m2
Mszczonów / żyrardowski / mazowieckie / Polska, Żyrardowska Dom na sprzedaż

W ofercie Grande Developer pojawiła się nowa inwestycja przy ul. Żyrardowskiej w samym centrum [...]

55,85 480 000 PLN
8594,45 PLN/m²
2 dni temu Dodaj do notesu
Dom lubelskie
Biała Podlaska Na sprzedaż 1 800 000 PLN 200 m2
Biała Podlaska / lubelskie / Polska, Francuska Dom na sprzedaż

Do sprzedaży dom jednorodzinny piętrowy przy ulicy Francuskiej (jednokierunkowej) w bardzo dobrej [...]

200 1 800 000 PLN
9000 PLN/m²
2 dni temu Dodaj do notesu
Dom warmińsko-mazurskie
olsztyński
Gietrzwałd
Łupstych Na sprzedaż 1 409 000 PLN 130 m2
Łupstych / Gietrzwałd / olsztyński / warmińsko-mazurskie / Polska, Leśna Dom na sprzedaż

SPRZEDAM BEZPOŚREDNIO Dom jednorodzinny w ŁUPSTYCHU, wolnostojący, niepodpiwniczony, parter + [...]

130 1 409 000 PLN
10 838,46 PLN/m²
2 dni temu Dodaj do notesu
199 1 499 000 PLN
7532,66 PLN/m²
2 dni temu Dodaj do notesu
Dom lubelskie
puławski
Puławy Na sprzedaż 745 000 PLN 220 m2
Puławy / puławski / lubelskie / Polska, Stanisława Trembeckiego Dom na sprzedaż

O Prezentuję do sprzedaży bez pośredników dom wolnostojący piętrowy w Puławach w okolicy domków [...]

220 745 000 PLN
3386,36 PLN/m²
3 dni temu Dodaj do notesu
Dom dolnośląskie
Wrocław
Krzyki
Borek Do wynajęcia 19 800 PLN 270 m2
Borek / Krzyki / Wrocław / dolnośląskie, Grójecka Dom do wynajęcia

Luksusowy dom wolnostojący 270 m² na Borku, ul. Grójecka – blisko Parku Południowego i szkół [...]

270 19 800 PLN
73,33 PLN/m²
3 dni temu Dodaj do notesu
Dom pomorskie
kartuski
Stężyca
Stężyca Na sprzedaż 15 899 PLN 24,5 m2
Stężyca / kartuski / pomorskie / Polska Dom na sprzedaż

Domek letniskowy z dwoma pokojami, aneksem kuchennym i łazienką (z prysznicem, umywalką i WC). [...]

24,5 15 899 PLN
648,94 PLN/m²
3 dni temu Dodaj do notesu
Dom zachodniopomorskie
sławieński
Sławno Na sprzedaż 250 000 PLN 80 m2
Sławno / sławieński / zachodniopomorskie / Polska, Józefa Chełmońskiego Dom na sprzedaż

Dzień dobry Sprzedam dom parterowy 80m2, 3pokoje, kuchnia, łazienka. Ogrzewanie -piec na drewno. [...]

80 250 000 PLN
3125 PLN/m²
3 dni temu Dodaj do notesu
Dom mazowieckie
sochaczewski
Sochaczew Na sprzedaż 1 790 000 PLN 359 m2
Sochaczew / sochaczewski / mazowieckie / Polska Dom na sprzedaż

Witam, Sprzedam wyjątkowy 3- kondygnacyjny dom w Kozłowie Biskupim przy ulicy Spokojnej. Lokalizacja [...]

359 1 790 000 PLN
4986,07 PLN/m²
3 dni temu Dodaj do notesu
Dom kujawsko-pomorskie
włocławski
Lubień Kujawski
Lubień Kujawski Na sprzedaż 1 200 000 PLN 200 m2
Lubień Kujawski / włocławski / kujawsko-pomorskie / Polska Dom na sprzedaż

Na sprzedaż oferuję dom jednorodzinny, wolnostojący zrealizowany według projektu Dom w alwach(G2) [...]

200 1 200 000 PLN
6000 PLN/m²
3 dni temu Dodaj do notesu
Dom mazowieckie
Warszawa
Wawer Do wynajęcia 5000 PLN 88 m2
Wawer / Warszawa / mazowieckie, Mieczysława Frenkla Dom do wynajęcia

Dom w zabudowie szeregowej, świeżo po remoncie, od strony wejścia miejsce parkingowe zadaszone, [...]

88 5000 PLN
56,82 PLN/m²
4 dni temu Dodaj do notesu
Dom mazowieckie
płocki
Słupno
Cekanowo Na sprzedaż 1 249 000 PLN 168 m2
Cekanowo / Słupno / płocki / mazowieckie / Polska, Biedronki Dom na sprzedaż

Sprzedam bezpośrednio dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 168 m² położonego w spokojnej [...]

168 1 249 000 PLN
7434,52 PLN/m²
4 dni temu Dodaj do notesu
Dom pomorskie
kartuski
Somonino
Ostrzyce Na sprzedaż 375 000 PLN 30 m2
Ostrzyce / Somonino / kartuski / pomorskie / Polska, os. Nad Trzebnem Dom na sprzedaż

Dom drewniany o konstrukcji całorocznej 5m x 6m. Rok budowy 2010. Działka budowlana, kanalizacja. [...]

30 375 000 PLN
12 500 PLN/m²
4 dni temu Dodaj do notesu
Dom mazowieckie
Warszawa
Wawer Na sprzedaż 2 499 000 PLN 220 m2
Wawer / Warszawa / mazowieckie, Jeziorowa Dom na sprzedaż

Na sprzedaż przestronny i nowoczesny dom ok 220 m2 w zabudowie bliźniaczej na osiedlu zamkniętym. [...]

220 2 499 000 PLN
11 359,09 PLN/m²
4 dni temu Dodaj do notesu
Dom mazowieckie
piaseczyński
Piaseczno
Józefosław Na sprzedaż 1 139 000 PLN 114 m2
Józefosław / Piaseczno / piaseczyński / mazowieckie / Polska Dom na sprzedaż

AGENCJOM NIERUCHOMOŚCI dziękuję. Sprzedam dom przy ulicy Saturna w zabudowie szeregowej o [...]

114 1 139 000 PLN
9991,23 PLN/m²
4 dni temu Dodaj do notesu
Dom śląskie
rybnicki
Czerwionka-Leszczyny
Bełk Na sprzedaż 73 250 PLN 139 m2
Bełk / Czerwionka-Leszczyny / rybnicki / śląskie / Polska Dom na sprzedaż

Nieruchomość gruntowa zabudowana domem jednorodzinnym położona w Bełku przy ul. Palowickiej 87 na [...]

139 73 250 PLN
526,98 PLN/m²
4 dni temu Dodaj do notesu
Reklamy