wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie

Komercyjne

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Obiekt śląskie
tarnogórski
Świerklaniec
Świerklaniec Na sprzedaż 5 000 000 PLN 700 m2
Świerklaniec / tarnogórski / śląskie / Polska, Rekreacyjna Obiekt na sprzedaż

Sprzedam ośrodek wypoczynkowy: karczme, sklep, 18 domków kempingowych i zaplecze socjalno [...]

700 5 000 000 PLN
7142,86 PLN/m²
3 dni temu Dodaj do notesu
Biuro świętokrzyskie
Kielce Na sprzedaż 1759 PLN 22 m2
Kielce / świętokrzyskie / Polska, Zagnańska Biuro na sprzedaż

LOKAL DO WYNAJĘCIA Oferujemy do wynajęcia nowoczesny lokal biurowy o powierzchni 22 m² w [...]

22 1759 PLN
79,95 PLN/m²
3 dni temu Dodaj do notesu
Komercyjne śląskie
Siemianowice Śląskie Do wynajęcia 100 PLN 1000 m2
Siemianowice Śląskie / śląskie / Polska, Powstańców Komercyjne do wynajęcia

Gotowy hotel do prowadzenia biznesu - Siemianowice Śląskie Szukasz sprawdzonej inwestycji na [...]

1000 100 PLN
0,10 PLN/m²
3 dni temu Dodaj do notesu
Magazyn mazowieckie
pruszkowski
Nadarzyn
Nadarzyn Do wynajęcia 70 000 PLN 2000 m2
Nadarzyn / pruszkowski / mazowieckie / Polska Magazyn do wynajęcia

Oferujemy Państwu do wynajęcia BEZPOŚREDNIO od właściciela przestronną, w pełni wyposażoną halę [...]

2000 70 000 PLN
35 PLN/m²
3 dni temu Dodaj do notesu
Lokal łódzkie
Łódź
Polesie
Retkinia Do wynajęcia 10 900 PLN 350 m2
Retkinia / Polesie / Łódź / łódzkie, Aleja Stefana Wyszyńskiego Lokal do wynajęcia

Szukamy długoterminowego podnajemcy do lokalu 350 m² - gotowego pod działalność treningową, [...]

350 10 900 PLN
31,14 PLN/m²
4 dni temu Dodaj do notesu
Lokal warmińsko-mazurskie
ostródzki
Dąbrówno
Leszcz Na sprzedaż 415 000 PLN 550 m2
Leszcz / Dąbrówno / ostródzki / warmińsko-mazurskie / Polska Lokal na sprzedaż

400 m² powierzchni użytkowej | 70 metrów od jeziora | Projekt 6 apartamentówNa sprzedaż budynek [...]

550 415 000 PLN
754,55 PLN/m²
4 dni temu Dodaj do notesu
Lokal śląskie
Katowice Do wynajęcia 7498 PLN 163 m2
Katowice / śląskie / Polska, Zimowa Lokal do wynajęcia

Uniwersalny 1-piętrowy budynek obejmujący 2 kondygnacyjny lokal biurowo-handlowo-usługowy na osiedlu [...]

163 7498 PLN
46 PLN/m²
4 dni temu Dodaj do notesu
Magazyn mazowieckie
mławski
Wiśniewo
Modła Do wynajęcia 13 000 PLN 15 000 m2
Modła / Wiśniewo / mławski / mazowieckie / Polska Magazyn do wynajęcia

Do wynajęcia nowoczesna hala magazynowa klasy A z możliwością lekkiej produkcji, zlokalizowana w [...]

15 000 13 000 PLN
0,87 PLN/m²
4 dni temu Dodaj do notesu
Lokal gastronomiczny pomorskie
Gdynia
Mały Kack Do wynajęcia 2800 PLN 95 m2
Mały Kack / Gdynia / pomorskie, Piotrkowska Lokal gastronomiczny do wynajęcia

Lokal gastronomiczny działający od wielu lat po remoncie i bez odstępnego bo własność prywatna [...]

95 2800 PLN
29,47 PLN/m²
4 dni temu Dodaj do notesu
Lokal mazowieckie
Warszawa
Mokotów
Stary Mokotów Na sprzedaż 150 000 PLN 200 m2
Stary Mokotów / Mokotów / Warszawa / mazowieckie Lokal na sprzedaż

Odstąpię szwalnię na Mokotowie o powierzchni 200 m², w pełni wyposażoną w profesjonalny park [...]

200 150 000 PLN
750 PLN/m²
4 dni temu Dodaj do notesu
Biuro śląskie
Katowice
Janów-Nikiszowiec
Nikiszowiec Do wynajęcia 3200 PLN 60 m2
Nikiszowiec / Janów-Nikiszowiec / Katowice / śląskie, Zofii Nałkowskiej Biuro do wynajęcia

Szanowni Państwo Oferuję do wynajęcia apartament w zabytkowej dzielnicy - Nikiszowiec. Mieści się [...]

60 3200 PLN
53,33 PLN/m²
4 dni temu Dodaj do notesu
Lokal mazowieckie
miński
Mińsk Mazowiecki Do wynajęcia 2700 PLN 53 m2
Mińsk Mazowiecki / miński / mazowieckie / Polska, Tadeusza Kościuszki Lokal do wynajęcia

Lokal o powierzchni 53 m² znajduje się na parterze w bloku z 1993 roku. Jest w pełni gotowy do [...]

53 2700 PLN
50,94 PLN/m²
4 dni temu Dodaj do notesu
Lokal gastronomiczny małopolskie
Kraków
Dębniki Do wynajęcia 60 000 PLN 520 m2
Dębniki / Kraków / małopolskie Lokal gastronomiczny do wynajęcia

Do wynajęcia oferujemy gotowy świetnie działający obiekt restauracyjny położony w bardzo atrakcyjnym [...]

520 60 000 PLN
115,38 PLN/m²
4 dni temu Dodaj do notesu
Komercyjne wielkopolskie
Poznań
Jeżyce Na sprzedaż 40 000 PLN 45 m2
Jeżyce / Poznań / wielkopolskie, Poznańska Komercyjne na sprzedaż

Salon kosmetyczny odstępne ul. Poznańska 51, Jeżyce Na sprzedaż w pełni wyposażony i gotowy do [...]

45 40 000 PLN
888,89 PLN/m²
4 dni temu Dodaj do notesu
Lokal gastronomiczny wielkopolskie
Poznań
Jeżyce Do wynajęcia 4676 PLN 150 m2
Jeżyce / Poznań / wielkopolskie, Piotra Wawrzyniaka Lokal gastronomiczny do wynajęcia

Gotowy lokal gastronomiczny na Jeżycach – 150 m² – 60 miejsc – ogródek Odstąpię w pełni wyposażony [...]

150 4676 PLN
31,17 PLN/m²
4 dni temu Dodaj do notesu
Magazyn świętokrzyskie
kazimierski
Kazimierza Wielka
Kazimierza Wielka Na sprzedaż 1 PLN 4718 m2
Kazimierza Wielka / kazimierski / świętokrzyskie / Polska Magazyn na sprzedaż

Oferuję do sprzedaży nieruchomość przemysłową o łącznej powierzchni 9,34ha z zabudową [...]

4718 1 PLN
0 PLN/m²
4 dni temu Dodaj do notesu
Magazyn świętokrzyskie
kazimierski
Kazimierza Wielka
Kazimierza Wielka Na sprzedaż 1 PLN 5655 m2

Oferuję do sprzedaży nieruchomość przemysłową o łącznej powierzchni 9,34ha z zabudową 14500m2. [...]

5655 1 PLN
0 PLN/m²
4 dni temu Dodaj do notesu
Biuro łódzkie
Łódź
Bałuty Do wynajęcia 19 500 PLN 400 m2
Bałuty / Łódź / łódzkie Biuro do wynajęcia

Wynajmę piętro w nowoczesnym budynku HOTELOWYM 3 GWIAZDKOWYM Na piętrze znajduje się 13 pokoi 30 [...]

400 19 500 PLN
48,75 PLN/m²
4 dni temu Dodaj do notesu
Pensjonat pomorskie
nowodworski
Sztutowo
Sztutowo Na sprzedaż 2 699 000 PLN 420 m2
Sztutowo / nowodworski / pomorskie / Polska, Słoneczna Pensjonat na sprzedaż

Pensjonat z pompą ciepła i z panelami fotowoltaicznymi Uroczy i dochodowy Pensjonat [...]

420 2 699 000 PLN
6426,19 PLN/m²
4 dni temu Dodaj do notesu
Biuro mazowieckie
Warszawa
Wawer Do wynajęcia 9000 PLN 160 m2
Wawer / Warszawa / mazowieckie, Błękitna Biuro do wynajęcia

Do wynajęcia lokal na Ip. o powierzchni 160 m², położony w Wawrze przy bardzo ruchliwej ulicy. W [...]

160 9000 PLN
56,25 PLN/m²
4 dni temu Dodaj do notesu
Reklamy