wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie
Średnia cena: 1142 PLN (85 PLN/m²)

Pokoje do wynajęcia

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Pokój mazowieckie
Warszawa
Włochy Do wynajęcia 1600 PLN
Włochy / Warszawa / mazowieckie, Zapustna Pokój do wynajęcia

Do wynajęcia jednoosobowy pokój dla młodych osób (max.30 lat) o powierzchni 20 m² + duży balkon [...]

1600 PLN
80 PLN/m²
10-05-2026 Dodaj do notesu
Pokój małopolskie
Kraków
Krowodrza Do wynajęcia 750 PLN
Krowodrza / Kraków / małopolskie Pokój do wynajęcia

Do wynajęcia od 1-go lipca pokój jednoosobowy o powierzchni 15 m² , w jasnym, przestronnym [...]

750 PLN
50 PLN/m²
10-05-2026 Dodaj do notesu
Pokój mazowieckie
Warszawa
Mokotów Do wynajęcia 1400 PLN
Mokotów / Warszawa / mazowieckie, Wołoska Pokój do wynajęcia

Oferuje na wynajem komfortowy, jednoosobowy, nieprzechodni oraz zamykany na klucz pokój w 3 [...]

1400 PLN
127,27 PLN/m²
08-05-2026 Dodaj do notesu
Pokój małopolskie
Kraków Do wynajęcia 850 PLN
Kraków / małopolskie / Polska, Ludwika Nabielaka Pokój do wynajęcia

CENTRUM - jedynka– 850 wszystko ! -- Domowa atmosfera! --- Do Rynku Gł. ok.25 min. piechotą! -- [...]

850 PLN
89,47 PLN/m²
08-05-2026 Dodaj do notesu
Pokój małopolskie
Kraków
Bronowice Do wynajęcia 1300 PLN
Bronowice / Kraków / małopolskie, Warmijska Pokój do wynajęcia

Umeblowany pokój z balkonem. 20 metrów dla jednej lub dwóch osób, kaloryfery, winda, Internet ,Róg [...]

1300 PLN
65 PLN/m²
07-05-2026 Dodaj do notesu
Pokój lubelskie
Lublin
Czechów Do wynajęcia 700 PLN
Czechów / Lublin / lubelskie, Radzyńska Pokój do wynajęcia

Pokój 1 osobowy, Lublin, Czechów, ul. Radzyńska W pokoju jest tapczan, szafa, biurko i krzesło. [...]

700 PLN
70 PLN/m²
07-05-2026 Dodaj do notesu
Pokój małopolskie
Kraków
Prądnik Czerwony Do wynajęcia 1050 PLN
Prądnik Czerwony / Kraków / małopolskie, Franciszka Bohomolca Pokój do wynajęcia

Od Lipca! Wynajmę jednoosobowy pokój z balkonem w trzypokojowym mieszkaniu na osiedlu zamkniętym. [...]

1050 PLN
70 PLN/m²
06-05-2026 Dodaj do notesu
Pokój pomorskie
Gdynia
Orłowo Do wynajęcia 1390 PLN
Orłowo / Gdynia / pomorskie, Wielkopolska Pokój do wynajęcia

Gdynia Orłowo idealna lokalizacja centrum 3 min do komunikacji na pograniczu Gdyni i Sopotu [...]

1390 PLN
99,29 PLN/m²
06-05-2026 Dodaj do notesu
Pokój wielkopolskie
Poznań
Winogrady
Stare Winogrady Do wynajęcia 1100 PLN
Stare Winogrady / Winogrady / Poznań / wielkopolskie, Osiedle Wichrowe Wzgórze Pokój do wynajęcia

Witam, mam do wynajęcia pokój (15m2) dla 1 osoby w mieszkaniu 3-pokojowym na Osiedlu Wichrowe [...]

1100 PLN
73,33 PLN/m²
06-05-2026 Dodaj do notesu
Pokój mazowieckie
Warszawa
Bielany Do wynajęcia 1500 PLN
Bielany / Warszawa / mazowieckie, Przy Agorze Pokój do wynajęcia

CO: POKÓJ w mieszkaniu 3 pokojowym GDZIE: WARSZAWA BIELANY przy METRZE OD KIEDY: od 1.06 CENA: 1500 [...]

1500 PLN
100 PLN/m²
05-05-2026 Dodaj do notesu
Pokój warmińsko-mazurskie
Olsztyn Do wynajęcia 800 PLN
Olsztyn / warmińsko-mazurskie / Polska, Walentego Barczewskiego Pokój do wynajęcia

Wynajmę pokój dla 1 osoby, Tylko kobiety. Do dyspozycji kuchnia, łazienka, pralka, lodówka. Dogodna [...]

800 PLN
80 PLN/m²
05-05-2026 Dodaj do notesu
Pokój śląskie
Katowice
Ligota Do wynajęcia 1100 PLN
Ligota / Katowice / śląskie, Świdnicka Pokój do wynajęcia

POKÓJ DO WYNAJĘCIA – KATOWICE LIGOTA, UL. ŚWIDNICKA Idealny dla studentki/studenta Śląskiego [...]

1100 PLN
55 PLN/m²
05-05-2026 Dodaj do notesu
Pokój mazowieckie
Warszawa
Białołęka
Nowodwory Do wynajęcia 800 PLN
Nowodwory / Białołęka / Warszawa / mazowieckie, Pasłęcka Pokój do wynajęcia

[CO] Zamykany na klucz nieprzechodni pokój dla 1 osoby, w kameralnym mieszkaniu 3-pokojowym (i [...]

800 PLN
114,29 PLN/m²
04-05-2026 Dodaj do notesu
Pokój śląskie
Sosnowiec
Pogoń Do wynajęcia 400 PLN
Pogoń / Sosnowiec / śląskie, Gospodarcza Pokój do wynajęcia

Do wynajęcia jednoosobowy niewielki (ok 6m2) pokój w mieszkaniu czteropokojowym na pierwszym piętrze [...]

400 PLN
66,67 PLN/m²
01-05-2026 Dodaj do notesu
Pokój śląskie
Gliwice
Politechnika Do wynajęcia 1600 PLN
Politechnika / Gliwice / śląskie Pokój do wynajęcia

Kawalerka bezczyszowa klimatyzowana Gliwice chorzowska 6 wpelni umeblowana ogrzewanie panele [...]

1600 PLN
51,61 PLN/m²
30-04-2026 Dodaj do notesu
Pokój mazowieckie
Warszawa
Bielany Do wynajęcia 800 PLN
Bielany / Warszawa / mazowieckie, Wergiliusza Pokój do wynajęcia

Oferuję komfortowy, umeblowany pokój przeznaczony dla kobiet w mieszkaniu 3 pokojowym. Pokój [...]

800 PLN
80 PLN/m²
30-04-2026 Dodaj do notesu
Pokój mazowieckie
Warszawa
Bemowo Do wynajęcia 950 PLN
Bemowo / Warszawa / mazowieckie, Rozalińska Pokój do wynajęcia

Pokój do wynajęcia od 1 Maja, studentom lub osobom pracującym. Dla osób niepalących i [...]

950 PLN
79,17 PLN/m²
29-04-2026 Dodaj do notesu
Pokój mazowieckie
Warszawa
Wola Do wynajęcia 1200 PLN
Wola / Warszawa / mazowieckie Pokój do wynajęcia

Wynajmę pokój na Woli przy samej stacji Metro Płocka, mieszkanie 3 pokojowe, mieszkają tylko [...]

1200 PLN
100 PLN/m²
29-04-2026 Dodaj do notesu
Pokój mazowieckie
Warszawa
Ursus Do wynajęcia 1200 PLN
Ursus / Warszawa / mazowieckie Pokój do wynajęcia

Oferuję bezpośrednio wynajęcie pokoju (dodatkowo zamykany na klucz). Jeżeli chcesz mieszkać gdzie [...]

1200 PLN
85,71 PLN/m²
28-04-2026 Dodaj do notesu
Pokój mazowieckie
Warszawa
Białołęka
Nowodwory Do wynajęcia 800 PLN

Bez prowizji. Bez właściciela. Bez tłumów w kuchni i w łazience. Od zaraz do wynajęcia zamykany na [...]