wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie

Komercyjne

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Lokal mazowieckie
otwocki
Wiązowna
Wiązowna Do wynajęcia 12 000 PLN 636 m2
Wiązowna / otwocki / mazowieckie / Polska, Kościelna Lokal do wynajęcia

Do wynajęcia nowy, trzy-kondygnacyjny budynek handlowo-usługowy o powierzchni 636m2 położony na [...]

636 12 000 PLN
18,87 PLN/m²
21-02-2026 Dodaj do notesu
Lokal lubelskie
Biała Podlaska Do wynajęcia 10 560 PLN 480 m2
Biała Podlaska / lubelskie / Polska, Sidorska Lokal do wynajęcia

Oferujemy na wynajem przestronny lokal handlowo-usługowy o powierzchni 480 m², położony w [...]

480 10 560 PLN
22 PLN/m²
20-02-2026 Dodaj do notesu
Przemysłowy łódzkie
Łódź
Górna Do wynajęcia 68 000 PLN 2520 m2
Górna / Łódź / łódzkie, Barwna Przemysłowy do wynajęcia

Do wynajęcia nieruchomość po firmie produkcyjnej o łącznej powierzchni 2520m2 położona na działce [...]

2520 68 000 PLN
26,98 PLN/m²
19-02-2026 Dodaj do notesu
Magazyn łódzkie
Łódź
Bałuty Do wynajęcia 10 000 PLN 500 m2
Bałuty / Łódź / łódzkie, Zygmunta Sierakowskiego Magazyn do wynajęcia

Oferujemy do wynajęcia przestronną halę produkcyjno-magazynową z dużym potencjałem adaptacyjnym [...]

500 10 000 PLN
20 PLN/m²
19-02-2026 Dodaj do notesu
Magazyn świętokrzyskie
kielecki
Morawica
Bilcza Do wynajęcia 142 000 PLN 6441 m2
Bilcza / Morawica / kielecki / świętokrzyskie / Polska, Kielecka Magazyn do wynajęcia

Wynajem powierzchni magazynowej z zapleczem biurowo-socjalnym w miejscowości Bilcza gmina Morawica [...]

6441 142 000 PLN
22,05 PLN/m²
17-02-2026 Dodaj do notesu
Lokal łódzkie
Łódź
Górna Do wynajęcia 4683 PLN 67 m2
Górna / Łódź / łódzkie, Pryncypalna Lokal do wynajęcia

Lokal do Wynajęcia w nowo powstałym Centrum Handlowo Usługowym przy ulicy Pryncypalnej 42 [...]

67 4683 PLN
69,90 PLN/m²
16-02-2026 Dodaj do notesu
Przemysłowy kujawsko-pomorskie
włocławski
Włocławek
Kruszynek Na sprzedaż 1 950 000 PLN 1000 m2
Kruszynek / Włocławek / włocławski / kujawsko-pomorskie / Polska Przemysłowy na sprzedaż

Na sprzedaż nieruchomość zabudowana budynkami stanowiącymi młyn pszenno-żytni wraz z kaszarnią, [...]

1000 1 950 000 PLN
1950 PLN/m²
14-02-2026 Dodaj do notesu
Lokal mazowieckie
piaseczyński
Piaseczno
Piaseczno Do wynajęcia 3600 PLN 80 m2
Piaseczno / piaseczyński / mazowieckie / Polska, Ludwika Czajewicza Lokal do wynajęcia

Oferuję do wynajęcia lokal usługowy w piwnicy budynku mieszkalnego w Piasecznie o łącznej [...]

80 3600 PLN
45 PLN/m²
14-02-2026 Dodaj do notesu
Magazyn wielkopolskie
rawicki
Rawicz
Sierakowo Na sprzedaż 7 450 000 PLN 2311,66 m2
Sierakowo / Rawicz / rawicki / wielkopolskie / Polska Magazyn na sprzedaż

Syndyk ANT RAWICZ sp. z o.o. w upadłości z siedzibą w Sierakowie oferuje do sprzedaży NIERUCHOMOŚĆ [...]

2311,66 7 450 000 PLN
3222,79 PLN/m²
12-02-2026 Dodaj do notesu
Pensjonat dolnośląskie
kłodzki
Polanica-Zdrój Na sprzedaż 3 500 000 PLN 782 m2
Polanica-Zdrój / kłodzki / dolnośląskie / Polska, Bolesława Chrobrego Pensjonat na sprzedaż

Na sprzedaż obiekt hotelowy z ogromnym potencjałem rozbudowy w renomowanym uzdrowisku Dolnego [...]

782 3 500 000 PLN
4475,70 PLN/m²
12-02-2026 Dodaj do notesu
Magazyn łódzkie
Łódź
Górna Na sprzedaż 3 600 000 PLN 800 m2
Górna / Łódź / łódzkie, Rzgowska Magazyn na sprzedaż

Nieruchomość składa się z ogrzewanego budynku magazynowego o pow. 400 mkw oraz mniejszego [...]

800 3 600 000 PLN
4500 PLN/m²
11-02-2026 Dodaj do notesu
Lokal łódzkie
Łódź Do wynajęcia 6370 PLN 91 m2
Łódź / łódzkie / Polska, Pryncypalna Lokal do wynajęcia

91 6370 PLN
70 PLN/m²
09-02-2026 Dodaj do notesu
Magazyn dolnośląskie
Wrocław
Fabryczna
Leśnica Na sprzedaż 12 915 000 PLN 2592 m2
Leśnica / Fabryczna / Wrocław / dolnośląskie Magazyn na sprzedaż

Hala produkcyjna - Leśnica, Wrocław Podstawowe informacje: Powierzchnia działki: 9 300 m² [...]

2592 12 915 000 PLN
4982,64 PLN/m²
09-02-2026 Dodaj do notesu
Magazyn dolnośląskie
lubiński
Lubin Na sprzedaż 354 000 PLN 197 m2
Lubin / lubiński / dolnośląskie / Polska Magazyn na sprzedaż

Syndyk masy upadłości Dariusza Mazura zaprasza do składania ofert na zakup z wolnej ręki, w ramach [...]

197 354 000 PLN
1796,95 PLN/m²
09-02-2026 Dodaj do notesu
Magazyn podlaskie
Suwałki Do wynajęcia 15 000 PLN 600 m2
Suwałki / podlaskie / Polska, Bydgoska Magazyn do wynajęcia

Do wynajęcia magazyn / hala wysokiego składowania wyposażona w regały. Możliwość wydzielenia [...]

600 15 000 PLN
25 PLN/m²
06-02-2026 Dodaj do notesu
Biuro warmińsko-mazurskie
Elbląg Do wynajęcia 24 000 PLN 320 m2
Elbląg / warmińsko-mazurskie / Polska, Malborska Biuro do wynajęcia

Wynajmę pomieszczenie idealne na prowadzenie biura, przychodni ,gabinetów lekarskich, szkoły. [...]

320 24 000 PLN
75 PLN/m²
06-02-2026 Dodaj do notesu
Biuro łódzkie
Łódź
Polesie Na sprzedaż 3770 PLN 50,5 m2
Polesie / Łódź / łódzkie, 6 Sierpnia Biuro na sprzedaż

Zapraszamy do odnowionego biurowca EKOBIURA w centrum Łodzi. Biuro o powierzchni 50,5 m2 [...]

50,5 3770 PLN
74,65 PLN/m²
04-02-2026 Dodaj do notesu
brak zdjęć
Kartuzy / kartuski / pomorskie / Polska, Jeziorna Lokal do wynajęcia

Wynajmę lokal w centrum Kartuz 140 m2na każdą działalność gospodarczą z dostępem do parkingu. Cena [...]

140 3500 PLN
25 PLN/m²
02-02-2026 Dodaj do notesu
Magazyn dolnośląskie
świdnicki
Świdnica Do wynajęcia 850 PLN 38 m2
Świdnica / świdnicki / dolnośląskie / Polska, Jodłowa Magazyn do wynajęcia

Pomieszczenie magazynowo -warsztatowe o pow. 38,m2 w budynku parterowym wolnostojącym na terenie [...]

38 850 PLN
22,37 PLN/m²
01-02-2026 Dodaj do notesu
Komercyjne mazowieckie
Warszawa
Białołęka Do wynajęcia 38 000 PLN 706 m2
Białołęka / Warszawa / mazowieckie, Modlińska Komercyjne do wynajęcia

Zapraszamy do współpracy Agencje Pośrednictwa 706m2 NOWOCZESNY, REPREZENTACYJNY, W PEŁNI [...]

706 38 000 PLN
53,82 PLN/m²
29-01-2026 Dodaj do notesu
Reklamy