wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie

Domy

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Dom małopolskie
Tarnów Na sprzedaż 655 555 PLN 180 m2
Tarnów / małopolskie / Polska Dom na sprzedaż

Dom blizniak zamieszkaly od 2008 . Dom w bardzo dobrej lokalizacji 1 km do A4 ..do rynku 4km... [...]

180 655 555 PLN
3641,97 PLN/m²
23-03-2026 Dodaj do notesu
Dom zachodniopomorskie
szczecinecki
Biały Bór
Dołgie Na sprzedaż 725 000 PLN 57 m2
Dołgie / Biały Bór / szczecinecki / zachodniopomorskie / Polska Dom na sprzedaż

Wyjątkowa nieruchomość nad jeziorem w miejscowości Dołgie Marzysz o własnym miejscu blisko natury, [...]

57 725 000 PLN
12 719,30 PLN/m²
23-03-2026 Dodaj do notesu
Dom małopolskie
miechowski
Miechów
Bukowska Wola Na sprzedaż 1 040 000 PLN 170 m2
Bukowska Wola / Miechów / miechowski / małopolskie / Polska Dom na sprzedaż

Marzysz o ucieczce z miasta do miejsca, które łączy nowoczesny styl z sielskim spokojem? Odkryj [...]

170 1 040 000 PLN
6117,65 PLN/m²
23-03-2026 Dodaj do notesu
Dom mazowieckie
grodziski
Grodzisk Mazowiecki
Książenice Na sprzedaż 1 550 000 PLN 303 m2
Książenice / Grodzisk Mazowiecki / grodziski / mazowieckie / Polska, Aleja Eustachego Marylskiego Dom na sprzedaż

Bez prowizji dla Kupujących! Do sprzedaży wyjątkowa nieruchomość znajdująca się w Książenicach w [...]

303 1 550 000 PLN
5115,51 PLN/m²
23-03-2026 Dodaj do notesu
Dom łódzkie
zgierski
Aleksandrów Łódzki
Aleksandrów Łódzki Na sprzedaż 899 000 PLN 213 m2
Aleksandrów Łódzki / zgierski / łódzkie / Polska Dom na sprzedaż

Na sprzedaż oferuję dom jednorodzinny o powierzchni całkowitej 213,3 m² / powierzchni użytkowej 177 [...]

213 899 000 PLN
4220,66 PLN/m²
23-03-2026 Dodaj do notesu
Dom pomorskie
wejherowski
Szemud
Koleczkowo Na sprzedaż 876 000 PLN 110 m2
Koleczkowo / Szemud / wejherowski / pomorskie / Polska, Przemysłowa Dom na sprzedaż

Stan deweloperski W zwiazku ze na zmianę planów prywatnych i przeprowadzką mam do zaoferowania dom [...]

110 876 000 PLN
7963,64 PLN/m²
23-03-2026 Dodaj do notesu
Dom łódzkie
Łódź
Polesie Na sprzedaż 14 700 000 PLN 6557 m2
Polesie / Łódź / łódzkie, Generała Lucjana Żeligowskiego Dom na sprzedaż

Sprzedaż działki inwestycyjnej z koncepcją zabudowy mieszkaniowo-usługowej – ul. Żeligowskiego Na [...]

6557 14 700 000 PLN
2241,88 PLN/m²
22-03-2026 Dodaj do notesu
370 580 000 PLN
1567,57 PLN/m²
22-03-2026 Dodaj do notesu
Dom małopolskie
wielicki
Wieliczka
Węgrzce Wielkie Na sprzedaż 1 080 000 PLN 173 m2
Węgrzce Wielkie / Wieliczka / wielicki / małopolskie / Polska, Różana Dom na sprzedaż

Sprzedam dom wolnostojący z garażem położony w miejscowości Węgrzce Wielkie ul. Różana k/Wieliczki, [...]

173 1 080 000 PLN
6242,77 PLN/m²
22-03-2026 Dodaj do notesu
Dom mazowieckie
legionowski
Legionowo Do wynajęcia 6200 PLN 114 m2
Legionowo / legionowski / mazowieckie / Polska, Poznańska Dom do wynajęcia

DOM SEGMENT LEGIONOWO BEZPOŚREDNIO 114m2 6200,-zł Do wynajęcia dom Segment ul.Poznańska 20C w [...]

114 6200 PLN
54,39 PLN/m²
22-03-2026 Dodaj do notesu
Dom pomorskie
wejherowski
Szemud
Koleczkowo Na sprzedaż 4 990 000 PLN 297 m2
Koleczkowo / Szemud / wejherowski / pomorskie / Polska, Wojska Polskiego Dom na sprzedaż

Rezydencja inwestycyjna w KoleczkowieDuża działka z potencjałem podziału oraz dalszej zabudowy7 942 [...]

297 4 990 000 PLN
16 801,35 PLN/m²
22-03-2026 Dodaj do notesu
Dom pomorskie
wejherowski
Reda Na sprzedaż 897 000 PLN 131 m2
Reda / wejherowski / pomorskie / Polska Dom na sprzedaż

Nowoczesny dom z przestronną działką – idealny dla rodziny! Na sprzedaż komfortowy budynek [...]

131 897 000 PLN
6847,33 PLN/m²
22-03-2026 Dodaj do notesu
Dom kujawsko-pomorskie
świecki
Pruszcz
Łowin Na sprzedaż 1 600 000 PLN 140 m2
Łowin / Pruszcz / świecki / kujawsko-pomorskie / Polska Dom na sprzedaż

Sprzedam dom jednorodzinny . Nieruchomość ma 140 m² powierzchni i 3003 m² działki. W środku znajduje [...]

140 1 600 000 PLN
11 428,57 PLN/m²
22-03-2026 Dodaj do notesu
Dom małopolskie
Kraków Na sprzedaż 1 499 000 PLN 185 m2
Kraków / małopolskie / Polska, Leona Petrażyckiego Dom na sprzedaż

Wyjątkowy dom w zabudowie bliźniaczej, zaprojektowany z myślą o osobach ceniących komfort, estetykę [...]

185 1 499 000 PLN
8102,70 PLN/m²
21-03-2026 Dodaj do notesu
Dom mazowieckie
legionowski
Nieporęt
Stanisławów Pierwszy Na sprzedaż 1 050 000 PLN 115 m2
Stanisławów Pierwszy / Nieporęt / legionowski / mazowieckie / Polska, Słoneczna Dom na sprzedaż

Na sprzedaż inwestycja budowlana firmy Adrian Bartosiak Kompas House Nieruchomości. Kompleks [...]

115 1 050 000 PLN
9130,43 PLN/m²
21-03-2026 Dodaj do notesu
Dom mazowieckie
Warszawa
Mokotów Na sprzedaż 3 440 000 PLN 240,4 m2
Mokotów / Warszawa / mazowieckie, Huculska Dom na sprzedaż

Dolny Mokotów — jeden z najbardziej prestiżowych adresów w Warszawie. Dom wolnostojący w [...]

240,4 3 440 000 PLN
14 309,48 PLN/m²
15-03-2026 Dodaj do notesu
Dom małopolskie
Kraków Na sprzedaż 55 350 PLN 19,2 m2
Kraków / małopolskie / Polska Dom na sprzedaż

Nasze domki modułowe to efekt polskiej produkcji, doświadczenia i dbałości o każdy szczegół. Od 2021 [...]

19,2 55 350 PLN
2882,81 PLN/m²
14-03-2026 Dodaj do notesu
Dom mazowieckie
piaseczyński
Prażmów
Ustanów Na sprzedaż 1 590 000 PLN 200 m2
Ustanów / Prażmów / piaseczyński / mazowieckie / Polska, Polna Dom na sprzedaż

Witam Serdecznie dziękujemy pośrednikom, szanujmy swój czas. Posiadam na sprzedaż dom z bali [...]

200 1 590 000 PLN
7950 PLN/m²
14-03-2026 Dodaj do notesu
Dom mazowieckie
Warszawa
Włochy Na sprzedaż 1 759 500 PLN 181 m2
Włochy / Warszawa / mazowieckie, Czardasza Dom na sprzedaż

Syndyk masy upadłości Haliny Grabek ogłasza sprzedaż z wolnej ręki nieruchomości gruntowej [...]

181 1 759 500 PLN
9720,99 PLN/m²
12-03-2026 Dodaj do notesu
Dom mazowieckie
legionowski
Legionowo Na sprzedaż 1 260 000 PLN 187 m2
Legionowo / legionowski / mazowieckie / Polska Dom na sprzedaż

Na sprzedaż przestronny dom typu bliźniak z garażem i słonecznym ogrodem, położony w spokojnej [...]

187 1 260 000 PLN
6737,97 PLN/m²
12-03-2026 Dodaj do notesu
Reklamy