wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie

Komercyjne

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Magazyn wielkopolskie
koniński
Golina
Golina Na sprzedaż 1 100 000 PLN 568 m2
Golina / koniński / wielkopolskie / Polska, Poniatowskiego Magazyn na sprzedaż

Na sprzedaż obiekt magazynowo-handlowy zlokalizowany w Golinie (powiat koniński), ul. Poniatowskiego [...]

568 1 100 000 PLN
1936,62 PLN/m²
16-01-2026 Dodaj do notesu
Przemysłowy kujawsko-pomorskie
Grudziądz Na sprzedaż 568 500 PLN 2330 m2
Grudziądz / kujawsko-pomorskie / Polska, Porucznika Krzycha Przemysłowy na sprzedaż

Na sprzedaż nieruchomość biurowo–magazynowa położona w Grudziądz, obejmująca kompleks działek [...]

2330 568 500 PLN
243,99 PLN/m²
15-01-2026 Dodaj do notesu
Lokal wielkopolskie
kolski
Koło Do wynajęcia 750 PLN 45 m2
Koło / kolski / wielkopolskie / Polska, Stary Rynek Lokal do wynajęcia

Oferuję do wynajęcia lokal handlowo - usługowy lub biurowy o powierzchni 13,5 / 45 m2, [...]

45 750 PLN
16,67 PLN/m²
14-01-2026 Dodaj do notesu
Biuro śląskie
Gliwice
Trynek Do wynajęcia 19 030 PLN 346 m2
Trynek / Gliwice / śląskie, Bojkowska Biuro do wynajęcia

Do wynajęcia nowoczesny lokal biurowy usytuowany na parterze wolnostojącego budynku biurowego w [...]

346 19 030 PLN
55 PLN/m²
13-01-2026 Dodaj do notesu
Biuro śląskie
Gliwice
Trynek Do wynajęcia 15 895 PLN 289 m2
Trynek / Gliwice / śląskie, Bojkowska Biuro do wynajęcia

Samodzielne biuro 289 m² | II piętro | Winda | Gliwice Do wynajęcia samodzielna powierzchnia [...]

289 15 895 PLN
55 PLN/m²
13-01-2026 Dodaj do notesu
Biuro śląskie
Gliwice
Trynek Do wynajęcia 16 280 PLN 296 m2
Trynek / Gliwice / śląskie, Bojkowska Biuro do wynajęcia

Do wynajęcia nowoczesne biuro zlokalizowane na pierwszym piętrze wolnostojącego budynku biurowego w [...]

296 16 280 PLN
55 PLN/m²
13-01-2026 Dodaj do notesu
Biuro śląskie
Gliwice Do wynajęcia 32 175 PLN 585 m2
Gliwice / śląskie / Polska, Bojkowska Biuro do wynajęcia

Nowoczesne biura 585 m2 do aranżacji | Gliwice ul. Bojkowska Oferuję pod wynajem nowoczesną [...]

585 32 175 PLN
55 PLN/m²
13-01-2026 Dodaj do notesu
Magazyn wielkopolskie
Poznań Do wynajęcia 165 000 PLN 10 000 m2
Poznań / wielkopolskie / Polska, Janikowska Magazyn do wynajęcia

Hala magazynowa 10 000 m² na wynajem – Poznań, ul. Janikowska – już od 8,50 zł/m²! Do wynajęcia [...]

10 000 165 000 PLN
16,50 PLN/m²
12-01-2026 Dodaj do notesu
Magazyn wielkopolskie
Poznań Do wynajęcia 82 500 PLN 5000 m2

Magazyn do wynajęcia od 8,50 zł/m² – Poznań, ul. Janikowska 33 – bezpośrednio od właściciela Szukasz [...]

5000 82 500 PLN
16,50 PLN/m²
12-01-2026 Dodaj do notesu
Lokal pomorskie
Gdynia
Śródmieście Do wynajęcia 10 500 PLN 70 m2
Śródmieście / Gdynia / pomorskie, Starowiejska Lokal do wynajęcia

Do wynajęcia narożny lokal użytkowy: usługowo – handlowy, bardzo dobrze wyeksponwany i widoczny. [...]

70 10 500 PLN
150 PLN/m²
12-01-2026 Dodaj do notesu
Lokal mazowieckie
Warszawa
Bemowo Do wynajęcia 12 990 PLN 134 m2
Bemowo / Warszawa / mazowieckie, Lazurowa Lokal do wynajęcia

Wynajmę bezpośrednio narożny lokal usługowy o powierzchni 133,97 m² z przynależnym ogródkiem 41,29 [...]

134 12 990 PLN
96,94 PLN/m²
11-01-2026 Dodaj do notesu
Biuro małopolskie
Kraków
Łagiewniki Do wynajęcia 936 PLN 18 m2
Łagiewniki / Kraków / małopolskie, Cegielniana Biuro do wynajęcia

Małe biuro do wynajęcia - 18 m2 , cena 936 zł netto plus opłaty eksploatacyjne. Doskonała [...]

18 936 PLN
52 PLN/m²
08-01-2026 Dodaj do notesu
Przemysłowy świętokrzyskie
skarżyski
Skarżysko-Kamienna Do wynajęcia 13 000 PLN 304 m2
Skarżysko-Kamienna / skarżyski / świętokrzyskie Przemysłowy do wynajęcia

Nieruchomość do wynajęcia 3588m2 znajdująca się przy drodze krajowej nr 42 oraz w pobliżu drogi [...]

304 13 000 PLN
42,76 PLN/m²
06-01-2026 Dodaj do notesu
Lokal małopolskie
Tarnów Do wynajęcia 5000 PLN 220 m2
Tarnów / małopolskie / Polska Lokal do wynajęcia

Do wynajęcia lokal handlowo-usługowy znajdujący się w budynku przy głównej ulicy, Krakowska 118 [...]

220 5000 PLN
22,73 PLN/m²
04-01-2026 Dodaj do notesu
Lokal małopolskie
dąbrowski
Dąbrowa Tarnowska
Dąbrowa Tarnowska Do wynajęcia 2700 PLN 130 m2
Dąbrowa Tarnowska / dąbrowski / małopolskie / Polska, Rynek Lokal do wynajęcia

Mam do wynajęcia lokal użytkowy pod działalność handlową, usługową lub biurową. Znajduje się on na [...]

130 2700 PLN
20,77 PLN/m²
03-01-2026 Dodaj do notesu
Lokal podlaskie
Suwałki Na sprzedaż 9900 PLN 320 m2
Suwałki / podlaskie / Polska, Bydgoska Lokal na sprzedaż

Do wynajęcia! Lokal biurowy – ponad 300 metrów kwadratowych + opcjonalnie MAGAZYN wysokiego [...]

320 9900 PLN
30,94 PLN/m²
30-12-2025 Dodaj do notesu
Biuro świętokrzyskie
Kielce Do wynajęcia 6540 PLN 114,07 m2
Kielce / świętokrzyskie / Polska, Księdza Piotra Ściegiennego Biuro do wynajęcia

Do wynajęcia powierzchnie biurowe o łącznej powierzchni 114,07 m², zlokalizowane w Kieleckim Parku [...]

114,07 6540 PLN
57,33 PLN/m²
23-12-2025 Dodaj do notesu
Magazyn świętokrzyskie
Kielce Do wynajęcia 122 046 PLN 4788 m2
Kielce / świętokrzyskie / Polska, Księdza Piotra Ściegiennego Magazyn do wynajęcia

Powierzchnia produkcyjno-magazynowa: 4 788 m² (w tym: produkcyjna 3 996 m², magazynowa 792 m²). [...]

4788 122 046 PLN
25,49 PLN/m²
22-12-2025 Dodaj do notesu
Magazyn dolnośląskie
lubiński
Lubin Na sprzedaż 3 597 000 PLN 3891 m2
Lubin / lubiński / dolnośląskie / Polska, Słowiańska Magazyn na sprzedaż

Oferta sprzedaży zabudowanej nieruchomości przy ulicy Słowiańskiej 16 w Lubnie ; Likwidator LUBINEX [...]

3891 3 597 000 PLN
924,44 PLN/m²
21-12-2025 Dodaj do notesu
Lokal dolnośląskie
Wrocław
Psie Pole
Karłowice Do wynajęcia 9500 PLN 155 m2
Karłowice / Psie Pole / Wrocław / dolnośląskie, aleja Marcina Kromera Lokal do wynajęcia

POWIERZCHNIA BIUROWO–USŁUGOWA | 155 m² | parking | światłowód | główna arteria Wrocław–Warszawa [...]

155 9500 PLN
61,29 PLN/m²
20-12-2025 Dodaj do notesu
Reklamy