wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie

Domy

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Dom łódzkie
kutnowski
Strzelce
Niedrzew Drugi Na sprzedaż 8925 PLN 56 m2
Niedrzew Drugi / Strzelce / kutnowski / łódzkie / Polska Dom na sprzedaż

Syndyk sprzeda w drodze pisemnego przetargu 1/2 udziału w prawie własności nieruchomości gruntowej [...]

56 8925 PLN
159,38 PLN/m²
10-03-2026 Dodaj do notesu
Dom mazowieckie
wołomiński
Marki Na sprzedaż 995 000 PLN 115,07 m2
Marki / wołomiński / mazowieckie / Polska Dom na sprzedaż

Nowe domy z ogrodem i fotowoltaiką – Osiedle Norwida IX MAYCOM Na sprzedaż nowoczesne domy [...]

115,07 995 000 PLN
8646,91 PLN/m²
09-03-2026 Dodaj do notesu
Dom małopolskie
krakowski
Michałowice
Wilczkowice Na sprzedaż 1 370 000 PLN 157 m2
Wilczkowice / Michałowice / krakowski / małopolskie / Polska, Bukowe Wzgórze Dom na sprzedaż

Sprzedam dom jednorodzinny z garażem | widokowa działka | nowoczesna architektura | Wilczkowice [...]

157 1 370 000 PLN
8726,11 PLN/m²
06-03-2026 Dodaj do notesu
Dom dolnośląskie
głogowski
Głogów Na sprzedaż 930 240 PLN 170 m2
Głogów / głogowski / dolnośląskie / Polska, Złota Podkowa Dom na sprzedaż

Ogłoszenie Prawo własności nieruchomości gruntowej położonej na działce oznaczonej ewidencyjnie nr [...]

170 930 240 PLN
5472 PLN/m²
05-03-2026 Dodaj do notesu
brak zdjęć
Ostróda / ostródzki / warmińsko-mazurskie, Pauzeńska Dom na sprzedaż

Syndyk masy upadłości ROMUALD ARŁUKOWICZ PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO HANDLOWO USŁUGOWE ROMEX w [...]

978,1 1 419 930 PLN
1451,72 PLN/m²
03-03-2026 Dodaj do notesu
Dom łódzkie
kutnowski
Krośniewice
Krośniewice Na sprzedaż 22 320 PLN 70 m2
Krośniewice / kutnowski / łódzkie / Polska, Południowa Dom na sprzedaż

Syndyk sprzeda w drodze pisemnego przetargu udziały łącznie wynoszące 1/6 całości w prawie własności [...]

70 22 320 PLN
318,86 PLN/m²
02-03-2026 Dodaj do notesu
Dom mazowieckie
warszawski zachodni
Kampinos
Krubice Na sprzedaż 870 000 PLN 118 m2
Krubice / Kampinos / warszawski zachodni / mazowieckie / Polska Dom na sprzedaż

Sprzedam dom drewniany szkieletowy, zamieszkały od 2 lat. Dół otwarty - kuchnia, salon, łazienka, [...]

118 870 000 PLN
7372,88 PLN/m²
28-02-2026 Dodaj do notesu
Dom pomorskie
starogardzki
Starogard Gdański Na sprzedaż 705 000 PLN 240 m2
Starogard Gdański / starogardzki / pomorskie, Mjr. Henryka Sucharskiego Dom na sprzedaż

Sprzedam lub zamienię dom ocieplony, wolnostojący gotowy do zamieszkania, bez pośredników, na ulicy [...]

240 705 000 PLN
2937,50 PLN/m²
27-02-2026 Dodaj do notesu
Dom dolnośląskie
Wrocław
Krzyki
Ołtaszyn Na sprzedaż 1 450 000 PLN 141,82 m2
Ołtaszyn / Krzyki / Wrocław / dolnośląskie, Brylantowa Dom na sprzedaż

Zaciszny Ołtaszyn to kameralna inwestycja domów w zabudowie bliźniaczej, położona na wrocławskim [...]

141,82 1 450 000 PLN
10 224,23 PLN/m²
26-02-2026 Dodaj do notesu
Dom mazowieckie
Warszawa
Wawer
Falenica Na sprzedaż 1 960 000 PLN 150 m2
Falenica / Wawer / Warszawa / mazowieckie, Przylaszczkowa Dom na sprzedaż

Na sprzedaż komfortowy dom w zabudowie bliźniaczej, położony na zamkniętym i bezpiecznym osiedlu w [...]

150 1 960 000 PLN
13 066,67 PLN/m²
18-02-2026 Dodaj do notesu
Dom wielkopolskie
Poznań
Umultowo Na sprzedaż 6 900 000 PLN 684 m2
Umultowo / Poznań / wielkopolskie, Mleczowa Dom na sprzedaż

Wspaniała lokalizacja. Dom nad Jeziorem Umultowskim. Z salonu, kuchni, sypialni i tarasu [...]

684 6 900 000 PLN
10 087,72 PLN/m²
17-02-2026 Dodaj do notesu
Dom łódzkie
poddębicki
Dalików
Gajówka-Kolonia Na sprzedaż 727 000 PLN 258,18 m2
Gajówka-Kolonia / Dalików / poddębicki / łódzkie / Polska Dom na sprzedaż

Syndyk masy upadłości Tomasza Szymaniaka – osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej [...]

258,18 727 000 PLN
2815,86 PLN/m²
16-02-2026 Dodaj do notesu
Dom mazowieckie
Warszawa
Rembertów Na sprzedaż 3 400 000 PLN 212 m2
Rembertów / Warszawa / mazowieckie, Kapitańska Dom na sprzedaż

Oferta bezpośrednio od właściciela Na sprzedaż elegancki i przestronny dom parterowy wolnostojący [...]

212 3 400 000 PLN
16 037,74 PLN/m²
13-02-2026 Dodaj do notesu
Dom mazowieckie
miński
Sulejówek Na sprzedaż 899 000 PLN 105 m2
Sulejówek / miński / mazowieckie / Polska, Południowa Dom na sprzedaż

Inwestycja Południowa Aleja przy ul. Południowej 14. OSTATNIE WOLNE segmenty środkowe w cenie 899 [...]

105 899 000 PLN
8561,90 PLN/m²
12-02-2026 Dodaj do notesu
Dom wielkopolskie
Poznań
Krzyżowniki-Smochowice Na sprzedaż 1 285 000 PLN 125 m2
Krzyżowniki-Smochowice / Poznań / wielkopolskie, Sianowska Dom na sprzedaż

Mam do sprzedania połowę domu jednorodzinnego w zabudowie bliźniaczej. Rynek wtórny. Rok budowy [...]

125 1 285 000 PLN
10 280 PLN/m²
12-02-2026 Dodaj do notesu
Dom małopolskie
Tarnów Na sprzedaż 534 105 PLN 64,74 m2
Tarnów / małopolskie / Polska, Pienińska Dom na sprzedaż

Ostatni wolny lokal mieszkalny w tym etapie budowy. Zapraszamy do rezerwacji przestronnego, [...]

64,74 534 105 PLN
8250 PLN/m²
11-02-2026 Dodaj do notesu
Dom śląskie
Gliwice
Wójtowa Wieś Do wynajęcia 7500 PLN 250 m2
Wójtowa Wieś / Gliwice / śląskie Dom do wynajęcia

Wynajmę lub sprzedam piękny, nowoczesny dom na osiedlu Wójtowa Wieś w Gliwicach. W części [...]

250 7500 PLN
30 PLN/m²
08-02-2026 Dodaj do notesu
Dom dolnośląskie
wrocławski
Czernica
Chrząstawa Mała Na sprzedaż 1 599 000 PLN 200 m2
Chrząstawa Mała / Czernica / wrocławski / dolnośląskie / Polska Dom na sprzedaż

Sprzedam dom jednorodzinny wolnostojący położony blisko lasu (ok. 100m od granicy lasu). Stan [...]

200 1 599 000 PLN
7995 PLN/m²
05-02-2026 Dodaj do notesu
Dom łódzkie
radomszczański
Żytno
Czechowiec Na sprzedaż 739 000 PLN 140 m2
Czechowiec / Żytno / radomszczański / łódzkie / Polska Dom na sprzedaż

Witam mam do sprzedania dom z działką powierzchnia domu 140 metrów kwadratowych rok budowy 2014 [...]

140 739 000 PLN
5278,57 PLN/m²
02-02-2026 Dodaj do notesu
Dom małopolskie
Kraków
Podgórze Do wynajęcia 10 900 PLN 200 m2
Podgórze / Kraków / małopolskie, Łanowa Dom do wynajęcia

Do wynajęcia narożny dom przeznaczony pod działalność biurową, położony przy ul. Łanowej. [...]

200 10 900 PLN
54,50 PLN/m²
02-02-2026 Dodaj do notesu
Reklamy