wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie

Komercyjne

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Przemysłowy mazowieckie
Warszawa
Bielany
Placówka Do wynajęcia 103 800 PLN 4941 m2
Placówka / Bielany / Warszawa / mazowieckie, Palisadowa Przemysłowy do wynajęcia

Opis nieruchomości Do wynajęcia duża, funkcjonalna powierzchnia produkcyjno-magazynowa z suwnicami [...]

4941 103 800 PLN
21,01 PLN/m²
25-11-2025 Dodaj do notesu
Przemysłowy wielkopolskie
koniński
Rzgów
Osiecza Pierwsza Do wynajęcia 9000 PLN 226 m2
Osiecza Pierwsza / Rzgów / koniński / wielkopolskie / Polska Przemysłowy do wynajęcia

Do wynajęcia budynek z możliwością produkcji i przetwórstwa żywności (pierogi, kluski, masarnia, [...]

226 9000 PLN
39,82 PLN/m²
21-11-2025 Dodaj do notesu
Przemysłowy wielkopolskie
koniński
Rzgów
Osiecza Pierwsza Do wynajęcia 16 000 PLN 390 m2

Wynajmę Zakład Wylęgu Drobiu o pow. Ok. 390 m2 z pełnym wyposażeniem. Zakład Wylęgu Drobiu posiada [...]

390 16 000 PLN
41,03 PLN/m²
21-11-2025 Dodaj do notesu
Lokal małopolskie
krakowski
Skawina
Skawina Do wynajęcia 13 000 PLN 150 m2
Skawina / krakowski / małopolskie / Polska, Graniczna Lokal do wynajęcia

Do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 150 mkw w nowym budynku o niezwykle nowoczesnej bryle, [...]

150 13 000 PLN
86,67 PLN/m²
18-11-2025 Dodaj do notesu
Magazyn wielkopolskie
Leszno
Zatorze Do wynajęcia 330 PLN 50 m2
Zatorze / Leszno / wielkopolskie, Artura Grottgera Magazyn do wynajęcia

Wynajmę pomieszczenia magazynowe od 30 do 100 m2 Więcej informacji pod numerem telefonu

50 330 PLN
6,60 PLN/m²
15-11-2025 Dodaj do notesu
Komercyjne mazowieckie
miński
Sulejówek Do wynajęcia 6000 PLN 150 m2
Sulejówek / miński / mazowieckie / Polska Komercyjne do wynajęcia

Wynajmę działkie 1200m, z budynkiem godpodarczo usługowym w Sulejówku, przy głównej drodze miedzy [...]

150 6000 PLN
40 PLN/m²
14-11-2025 Dodaj do notesu
Lokal łódzkie
Łódź
Górna
Chojny-Dąbrowa Na sprzedaż 555 000 PLN 66,36 m2
Chojny-Dąbrowa / Górna / Łódź / łódzkie Lokal na sprzedaż

Na sprzedaż lokal użytkowy przy Czerwonym Rynku – ul. Łączna, Łódź (Chojny, Górna) Na sprzedaż [...]

66,36 555 000 PLN
8363,47 PLN/m²
12-11-2025 Dodaj do notesu
Magazyn świętokrzyskie
kielecki
Morawica
Bilcza Do wynajęcia 6952 PLN 316 m2
Bilcza / Morawica / kielecki / świętokrzyskie / Polska, Kielecka Magazyn do wynajęcia

Wynajem powierzchni magazynowych Bilcza g. Morawica / woj. świętokrzyskie Bezpośrednie sąsiedztwo [...]

316 6952 PLN
22 PLN/m²
12-11-2025 Dodaj do notesu
Lokal gastronomiczny łódzkie
Łódź
Śródmieście Do wynajęcia 30 000 PLN 300 m2
Śródmieście / Łódź / łódzkie, Piotrkowska Lokal gastronomiczny do wynajęcia

Poszukuję „szukających” najemców. Piotrkowska 79, Kościuszki 22, Piotrkowska 16, Rewolucji 1905 roku [...]

300 30 000 PLN
100 PLN/m²
11-11-2025 Dodaj do notesu
Magazyn warmińsko-mazurskie
elbląski
Elbląg
Nowina Do wynajęcia 17 600 PLN 800 m2
Nowina / Elbląg / elbląski / warmińsko-mazurskie / Polska Magazyn do wynajęcia

Nowoczesne hale produkcyjno-magazynowe przy trasie S7 – suwnice do 100 ton Oferujemy powierzchnie [...]

800 17 600 PLN
22 PLN/m²
07-11-2025 Dodaj do notesu
Lokal łódzkie
Łódź
Górna Do wynajęcia 4970 PLN 71 m2
Górna / Łódź / łódzkie, Pryncypalna Lokal do wynajęcia

Lokal do Wynajęcia w nowo powstałym Centrum Handlowo Usługowym przy ulicy Pryncypalnej 42 [...]

71 4970 PLN
70 PLN/m²
06-11-2025 Dodaj do notesu
Przemysłowy małopolskie
tarnowski
Wojnicz
Olszyny Do wynajęcia 8900 PLN 362 m2
Olszyny / Wojnicz / tarnowski / małopolskie / Polska Przemysłowy do wynajęcia

Hala produkcyjno - magazynowa z biurem do wynajęcia od zaraz Magazyn - 210 m2 Hala produkcyjna - [...]

362 8900 PLN
24,59 PLN/m²
06-11-2025 Dodaj do notesu
Lokal śląskie
zawierciański
Zawiercie Do wynajęcia 30 PLN 520 m2
Zawiercie / zawierciański / śląskie / Polska, Brata Alberta Lokal do wynajęcia

Na wynajem atrakcyjny, wolnostojący obiekt handlowo-biurowy o łącznej powierzchni 520 m², położony w [...]

520 30 PLN
0,06 PLN/m²
04-11-2025 Dodaj do notesu
Lokal warmińsko-mazurskie
ostródzki
Ostróda Do wynajęcia 36 000 PLN 800 m2
Ostróda / ostródzki / warmińsko-mazurskie, Grunwaldzka Lokal do wynajęcia

Oferujemy do wynajęcia lokal o powierzchni ok. 800 m2, usytuowany w parku handlowym. Obecnym najemcą [...]

800 36 000 PLN
45 PLN/m²
03-11-2025 Dodaj do notesu
Lokal śląskie
lubliniecki
Lubliniec Na sprzedaż 2 000 000 PLN 400 m2
Lubliniec / lubliniecki / śląskie / Polska Lokal na sprzedaż

Szanowni Państwo, niniejszym przedstawiamy ofertę sprzedaży spółki jawnej prowadzącej działalność [...]

400 2 000 000 PLN
5000 PLN/m²
01-11-2025 Dodaj do notesu
Lokal małopolskie
Tarnów Na sprzedaż 290 000 PLN 130 m2
Tarnów / małopolskie / Polska, Rynek Lokal na sprzedaż

Na sprzedaż Kawiarnia o powierzchni 130 m², zlokalizowana przy Rynku 22. Kawiarnia mieści się na [...]

130 290 000 PLN
2230,77 PLN/m²
31-10-2025 Dodaj do notesu
Biuro lubelskie
Lublin
Hajdów-Zadębie Na sprzedaż 24 600 PLN 410 m2
Hajdów-Zadębie / Lublin / lubelskie, Mełgiewska Biuro na sprzedaż

Wynajmę nowy lokal użytkowy posadowiony na parterze w budynku biurowym położonym przy ul. [...]

410 24 600 PLN
60 PLN/m²
31-10-2025 Dodaj do notesu
Lokal warmińsko-mazurskie
szczycieński
Szczytno Na sprzedaż 3800 PLN 200 m2
Szczytno / szczycieński / warmińsko-mazurskie / Polska, Tadeusza Kościuszki Lokal na sprzedaż

2 pomieszczenia po. 200 m2 (wspólne wejście) nad apteką Gemini . Cena dotyczy 1 pomieszczenia [...]

200 3800 PLN
19 PLN/m²
31-10-2025 Dodaj do notesu
Lokal śląskie
Bielsko-Biała
Komorowice Śląskie Do wynajęcia 61 500 PLN 12 500 m2
Komorowice Śląskie / Bielsko-Biała / śląskie, Konwojowa Lokal do wynajęcia

Nieruchomość po byłym Urzędzie Celnym to dwukondygnacyjny budynek w zabudowie tradycyjnej. [...]

12 500 61 500 PLN
4,92 PLN/m²
31-10-2025 Dodaj do notesu
Przemysłowy pomorskie
gdański
Pruszcz Gdański Do wynajęcia 5500 PLN 104 m2
Pruszcz Gdański / gdański / pomorskie / Polska, Podmiejska Przemysłowy do wynajęcia

Mam do wynajęcia lokal pod działalność gospodarczą część budynku pawilonu wolnostojącego na parterze [...]

104 5500 PLN
52,88 PLN/m²
23-10-2025 Dodaj do notesu
Reklamy