wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie
Średnia cena: 1142 PLN (85 PLN/m²)

Pokoje do wynajęcia

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Pokój mazowieckie
Warszawa Do wynajęcia 1450 PLN
Warszawa / mazowieckie / Polska, Łukowska Pokój do wynajęcia

Wynajmę pokój (9,8 m) w mieszkaniu 3 pokojowym, na osiedlu Ostrobramska. Pokój zamykany na klucz, [...]

1450 PLN
161,11 PLN/m²
27-04-2026 Dodaj do notesu
Pokój mazowieckie
Warszawa
Praga-Południe Do wynajęcia 850 PLN
Praga-Południe / Warszawa / mazowieckie, Generała Bronisława Bohaterewicza Pokój do wynajęcia

Wynajmę pokój na Gocławiu dla kobiety pracującej lub studijącej. Mieszkanie bez właściciela. [...]

850 PLN
56,67 PLN/m²
27-04-2026 Dodaj do notesu
Pokój wielkopolskie
Poznań
Dębiec Do wynajęcia 1000 PLN
Dębiec / Poznań / wielkopolskie, Błotna Pokój do wynajęcia

Pokój jednoosobowy 15m2 po remoncie (nowe meble, kanapa) wynajmę od zaraz. Łazienka współdzielona z [...]

1000 PLN
66,67 PLN/m²
26-04-2026 Dodaj do notesu
Pokój dolnośląskie
Wrocław
Śródmieście
Biskupin Do wynajęcia 1200 PLN
Biskupin / Śródmieście / Wrocław / dolnośląskie, Witolda Wojtkiewicza Pokój do wynajęcia

Mieszkanie z bezpośrednim wejściem na podwórko, 4 pokoje 1-no osobowe, bardzo spokojni lokatorzy i [...]

1200 PLN
92,31 PLN/m²
26-04-2026 Dodaj do notesu
Pokój małopolskie
Kraków
Bronowice Do wynajęcia 1300 PLN
Bronowice / Kraków / małopolskie, Warmijska Pokój do wynajęcia

Słoneczny pokój 20 m z balkonem. Róg ulicy Królewskiej, obok Miasteczka Studenckiego ,Dojazd [...]

1300 PLN
65 PLN/m²
26-04-2026 Dodaj do notesu
Pokój śląskie
Gliwice
Śródmieście Do wynajęcia 800 PLN
Śródmieście / Gliwice / śląskie, Fryderyka Chopina Pokój do wynajęcia

Do wynajęcia mieszkanie 5-pokojowe w bardzo dobrej lokalizacji w centrum Gliwic, blisko Politechniki [...]

800 PLN
11,94 PLN/m²
25-04-2026 Dodaj do notesu
Pokój mazowieckie
Warszawa
Mokotów Do wynajęcia 1390 PLN
Mokotów / Warszawa / mazowieckie, Marsylska Pokój do wynajęcia

PONIEWAŻ W CHWILI OBECNEJ ZAMIESZKUJĄ 4 DZIEWCZYNY, CHCĄ ŻEBY KOLEJNĄ OSOBĄ BYŁA RÓWNIEŻ KOBIETA, [...]

1390 PLN
198,57 PLN/m²
24-04-2026 Dodaj do notesu
Pokój dolnośląskie
Wrocław
Śródmieście
Plac Grunwaldzki Do wynajęcia 1500 PLN
Plac Grunwaldzki / Śródmieście / Wrocław / dolnośląskie, Nowowiejska Pokój do wynajęcia

Kwiecień czynsz bezpłatnie - możesz wprowadzić się w ten weekend. Do wynajęcia komfortowe pokoje w [...]

1500 PLN
166,67 PLN/m²
24-04-2026 Dodaj do notesu
Pokój dolnośląskie
Wrocław Do wynajęcia 900 PLN
Wrocław / dolnośląskie / Polska, Na Polance Pokój do wynajęcia

Na wynajem Pokój - 7 m2 - wyposażony jest w 1-osobowe łóżko (wraz z nową pościelą i nowymi [...]

900 PLN
128,57 PLN/m²
23-04-2026 Dodaj do notesu
Pokój dolnośląskie
Wrocław Do wynajęcia 1350 PLN
Wrocław / dolnośląskie / Polska, Komandorska Pokój do wynajęcia

Pokoj do wynajęcia przy ul. Komandorskiej we Wrocławiu. Mieszkanie ma 65 m2 znajduje się na 3 [...]

1350 PLN
112,50 PLN/m²
23-04-2026 Dodaj do notesu
Pokój mazowieckie
Warszawa Do wynajęcia 1500 PLN
Warszawa / mazowieckie / Polska Pokój do wynajęcia

SAMODZIELNY POKÓJ umeblowany Dobra komunikacja .Mila atmisfera

1500 PLN
150 PLN/m²
22-04-2026 Dodaj do notesu
Pokój małopolskie
Kraków
Podgórze Duchackie Do wynajęcia 1600 PLN
Podgórze Duchackie / Kraków / małopolskie, Marii i Bolesława Wysłouchów Pokój do wynajęcia

Wynajmę pokój w mieszkaniu 3-pokojowym (nie jestem właścicielem ani pośrednikiem — wyprowadzam się i [...]

1600 PLN
106,67 PLN/m²
21-04-2026 Dodaj do notesu
Pokój dolnośląskie
Wrocław
Psie Pole Do wynajęcia 850 PLN
Psie Pole / Wrocław / dolnośląskie, Wykładowa Pokój do wynajęcia

Wynajmę POKÓJ DWUOSOBOWY, duży 16m2 nowy i umeblowany. Ul.Wykładowa, Psie Pole - Wojnów,504 076 [...]

850 PLN
53,13 PLN/m²
21-04-2026 Dodaj do notesu
Pokój mazowieckie
Warszawa Do wynajęcia 1750 PLN
Warszawa / mazowieckie / Polska, Edwarda Habicha Pokój do wynajęcia

Wynajmę pokój o pow 15m w mieszkaniu 4 osobowym na nowym osiedlu. Pokój jeszcze nie zamieszkały [...]

1750 PLN
116,67 PLN/m²
20-04-2026 Dodaj do notesu
Pokój wielkopolskie
Poznań Do wynajęcia 880 PLN
Poznań / wielkopolskie / Polska, Osiedle Bolesława Śmiałego Pokój do wynajęcia

Witam Wynajmę przytulny ciepły 1 osobowy (12 m2) pokój w 90 metrowym mieszkaniu. Wyposażanie pokoju: [...]

880 PLN
73,33 PLN/m²
19-04-2026 Dodaj do notesu
Pokój małopolskie
Kraków Do wynajęcia 800 PLN
Kraków / małopolskie / Polska, Stanisława Moniuszki Pokój do wynajęcia

Wynajmę pokój 12m2 w dwupokojowym mieszkaniu studenckim. Pokój umeblowany jak na zdjęciach. W [...]

800 PLN
66,67 PLN/m²
16-04-2026 Dodaj do notesu
Pokój śląskie
Katowice
Dąb Do wynajęcia 900 PLN
Dąb / Katowice / śląskie, Sportowa Pokój do wynajęcia

Witam, oferuję pokój jednoosobowy w mieszkaniu czteropokojowym- z odrębnym balkonem w najlepszej [...]

900 PLN
90 PLN/m²
15-04-2026 Dodaj do notesu
Pokój małopolskie
Kraków
Łagiewniki
Borek Fałęcki Do wynajęcia 800 PLN
Borek Fałęcki / Łagiewniki-Borek Fałęcki / Kraków / małopolskie Pokój do wynajęcia

Do wynajęcia pokój jednoosobowy, umeblowany, w mieszkaniu 3 pokojowym (po 1 osobie w pokoju) w [...]

800 PLN
17,39 PLN/m²
12-04-2026 Dodaj do notesu
Pokój mazowieckie
Warszawa Do wynajęcia 1650 PLN
Warszawa / mazowieckie / Polska, Sardyńska Pokój do wynajęcia

Przytulny pokój Sadyba, ul. Sardyńska [English below] Dostępne od zaraz. [Lokalizacja] Mam do [...]

1650 PLN
165 PLN/m²
11-04-2026 Dodaj do notesu
Pokój mazowieckie
Warszawa
Mokotów Do wynajęcia 1400 PLN
Mokotów / Warszawa / mazowieckie, Bukietowa Pokój do wynajęcia

Wynajme samodzielny pokój dla Pani. Mokotów , blisko metra Wierzbno. Świetna lokalizacja blisko [...]

1400 PLN
155,56 PLN/m²
10-04-2026 Dodaj do notesu
Reklamy