wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie

Domy

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Dom podlaskie
Suwałki Na sprzedaż 392 000 PLN 131 m2
Suwałki / podlaskie / Polska, Olsztyńska Dom na sprzedaż

Dom w zabudowie szeregowej w Suwałkach. Do remontu i wykończenia. Parter i piętro posiadają wejście [...]

131 392 000 PLN
2992,37 PLN/m²
tydzień temu Dodaj do notesu
Dom zachodniopomorskie
kamieński
Wolin
Wolin Na sprzedaż 750 000 PLN 95 m2
Wolin / kamieński / zachodniopomorskie / Polska, Juliusza Słowackiego Dom na sprzedaż

Nowoczesne domy nad Zalewem Szczecińskim – Osiedle Młyn, Wolin Szukasz idealnego balansu między [...]

95 750 000 PLN
7894,74 PLN/m²
tydzień temu Dodaj do notesu
Dom małopolskie
tatrzański
Zakopane Na sprzedaż 3 700 000 PLN 157 m2
Zakopane / tatrzański / małopolskie / Polska, Stanisława Witkiewicza Dom na sprzedaż

Dom wolnostojący w centrum Zakopanego Bardzo atrakcyjna lokalizacja, dająca wiele możliwości [...]

157 3 700 000 PLN
23 566,88 PLN/m²
tydzień temu Dodaj do notesu
Dom mazowieckie
warszawski zachodni
Łomianki
Łomianki Na sprzedaż 2 999 990 PLN 460 m2
Łomianki / warszawski zachodni / mazowieckie / Polska, Modrzewiowa Dom na sprzedaż

Cena nieruchomości w cenie średniego mieszkania w Warszawie. Ale jaki: standard, możliwości i [...]

460 2 999 990 PLN
6521,72 PLN/m²
tydzień temu Dodaj do notesu
Dom małopolskie
tarnowski
Pleśna
Rzuchowa Na sprzedaż 690 000 PLN 130 m2
Rzuchowa / Pleśna / tarnowski / małopolskie / Polska Dom na sprzedaż

Na sprzedaż komfortowy dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 130 m² (z garażem), [...]

130 690 000 PLN
5307,69 PLN/m²
tydzień temu Dodaj do notesu
Dom zachodniopomorskie
wałecki
Wałcz
Strączno Na sprzedaż 1 350 000 PLN 160 m2
Strączno / Wałcz / wałecki / zachodniopomorskie / Polska Dom na sprzedaż

REZYDENCJA „OAZA” W STRĄCZNIE (1702 m²) z prywatnym dojściem do jeziora! ​Dom z dwoma mieszkaniami | [...]

160 1 350 000 PLN
8437,50 PLN/m²
tydzień temu Dodaj do notesu
Dom małopolskie
tarnowski
Pleśna
Rzuchowa Na sprzedaż 162 900 PLN 178 m2

KONKURS OFERT Syndyk masy upadłości Klaudii Jamróz - osoby fizycznej nieprowadzącej działalności [...]

178 162 900 PLN
915,17 PLN/m²
tydzień temu Dodaj do notesu
Dom małopolskie
wielicki
Wieliczka
Wieliczka Na sprzedaż 1 320 000 PLN 120 m2
Wieliczka / wielicki / małopolskie / Polska, Różana Dom na sprzedaż

REZERWACJA do 22.05.2026 Na sprzedaż nowoczesny dom o powierzchni 120 m², stanowiący połowę [...]

120 1 320 000 PLN
11 000 PLN/m²
tydzień temu Dodaj do notesu
Dom śląskie
Katowice
Załęże Na sprzedaż 5 200 000 PLN 930 m2
Załęże / Katowice / śląskie, Zamułkowa Dom na sprzedaż

Do sprzedania wyjatkowy budynek z 20 mieszkaniami. Gotowe do wynajmu krotko lub dlugoterminowego, [...]

930 5 200 000 PLN
5591,40 PLN/m²
tydzień temu Dodaj do notesu
Dom mazowieckie
Warszawa
Wilanów
Kępa Zawadowska Do wynajęcia 11 000 PLN 170 m2
Kępa Zawadowska / Wilanów / Warszawa / mazowieckie Dom do wynajęcia

Kępa Zawadowska to cicha i spokojna część Wilanowa. W takim właśnie miejscu jest usytuowany dom - [...]

170 11 000 PLN
64,71 PLN/m²
tydzień temu Dodaj do notesu
Dom mazowieckie
Warszawa
Wilanów
Powsin Na sprzedaż 2 249 000 PLN 240 m2
Powsin / Wilanów / Warszawa / mazowieckie, Zapłocie Dom na sprzedaż

Sprzedam bezpośrednio i bez prowizji dom w zabudowie segmentowej położony na zamkniętym, [...]

240 2 249 000 PLN
9370,83 PLN/m²
tydzień temu Dodaj do notesu
Dom małopolskie
krakowski
Skawina
Skawina Na sprzedaż 449 000 PLN 150 m2
Skawina / krakowski / małopolskie / Polska Dom na sprzedaż

Dom sprzedam gmina Skawina /Jaśkowice Dom 2 mieszkania | 14 ar | 150 m2 | bliski dojazd Kraków [...]

150 449 000 PLN
2993,33 PLN/m²
tydzień temu Dodaj do notesu
Dom pomorskie
gdański
Kolbudy
Bąkowo (osada) Na sprzedaż 1 170 000 PLN 100 m2
Bąkowo (osada) / Kolbudy / gdański / pomorskie / Polska Dom na sprzedaż

Oferuję na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej z 2023 roku w Bąkowie (gmina Kolbudy). Do segmentu [...]

100 1 170 000 PLN
11 700 PLN/m²
tydzień temu Dodaj do notesu
Dom mazowieckie
warszawski zachodni
Stare Babice
Koczargi Stare Na sprzedaż 1 750 000 PLN 155 m2
Koczargi Stare / Stare Babice / warszawski zachodni / mazowieckie / Polska, Klonowa Dom na sprzedaż

Mam przyjemność zaprezentować dom wolno stojący na obrzeżach puszczy Kampinowskiej gmina Stare [...]

155 1 750 000 PLN
11 290,32 PLN/m²
tydzień temu Dodaj do notesu
Dom małopolskie
Kraków
Zwierzyniec
Bielany Na sprzedaż 670 000 PLN 102 m2
Bielany / Zwierzyniec / Kraków / małopolskie Dom na sprzedaż

Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni całkowitej 102 m² (92 m² powierzchni [...]

102 670 000 PLN
6568,63 PLN/m²
tydzień temu Dodaj do notesu
Dom mazowieckie
wołomiński
Wołomin
Duczki Na sprzedaż 1 200 000 PLN 126 m2
Duczki / Wołomin / wołomiński / mazowieckie / Polska, Ręczajska Dom na sprzedaż

Szukałeś domu w spokojnej okolicy a zarazem blisko miasta? Na nieruchomość składa się dom o [...]

126 1 200 000 PLN
9523,81 PLN/m²
tydzień temu Dodaj do notesu
Dom łódzkie
Łódź
Górna Na sprzedaż 1 290 000 PLN 100 m2
Górna / Łódź / łódzkie, Bronisin Dom na sprzedaż

Witam serdecznie Do sprzedania dom na obrzeżach Łodzi ok 100 m2 z działka 4450 m2 , częściowo [...]

100 1 290 000 PLN
12 900 PLN/m²
14-05-2026 Dodaj do notesu
Dom dolnośląskie
wrocławski
Kobierzyce
Królikowice Na sprzedaż 450 000 PLN 300 m2
Królikowice / Kobierzyce / wrocławski / dolnośląskie / Polska Dom na sprzedaż

Sprzedam dom w stanie surowym otwartym w konstrukcji stalowej. Ściany zewnętrzne i połać dachowa [...]

300 450 000 PLN
1500 PLN/m²
14-05-2026 Dodaj do notesu
Dom podkarpackie
strzyżowski
Frysztak
Frysztak Na sprzedaż 1 069 000 PLN 102 m2
Frysztak / strzyżowski / podkarpackie / Polska, Mostowa Dom na sprzedaż

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w malowniczym Frysztaku, w samym sercu strefy [...]

102 1 069 000 PLN
10 480,39 PLN/m²
14-05-2026 Dodaj do notesu
Dom małopolskie
nowosądecki
Kamionka Wielka
Jamnica Na sprzedaż 216 144 PLN 136 m2
Jamnica / Kamionka Wielka / nowosądecki / małopolskie / Polska Dom na sprzedaż

KONKURS OFERT Syndyk masy upadłości Piotra Groń - osoby fizycznej nieprowadzącej działalności [...]

136 216 144 PLN
1589,29 PLN/m²
14-05-2026 Dodaj do notesu
Reklamy