wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie
Średnia cena: 1142 PLN (85 PLN/m²)

Pokoje do wynajęcia

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
brak zdjęć
Dębowa Góra / Sosnowiec / śląskie Pokój do wynajęcia

Wynajmę dwa pokoje dla dwóch osób np. studenci w domu jednorodzinnym. Kuchnia, łazienka i pokój [...]

800 PLN
66,67 PLN/m²
08-04-2026 Dodaj do notesu
Pokój mazowieckie
Warszawa Do wynajęcia 35 PLN
Warszawa / mazowieckie / Polska, Rozwadowska Pokój do wynajęcia

Hostel ZACISZE501229318 7 minut do metra Zacisze 4 min do Radzymińska/Młodzieńcza # U nas nie ma [...]

35 PLN
0,18 PLN/m²
08-04-2026 Dodaj do notesu
Pokój dolnośląskie
Wrocław
Krzyki Do wynajęcia 800 PLN
Krzyki / Wrocław / dolnośląskie, Opolska Pokój do wynajęcia

Wynajmę pokój osobie pracującej lub studentce Cena obejmuje czynsz. Pokój jednoosobowy do wynajęcia [...]

800 PLN
88,89 PLN/m²
31-03-2026 Dodaj do notesu
Pokój dolnośląskie
Wrocław Do wynajęcia 1100 PLN
Wrocław / dolnośląskie / Polska, Marcelego Bacciarellego Pokój do wynajęcia

Wynajmę od zaraz pokój 1-osobowy o powierzchni 9 m2, znajdujący się w mieszkaniu trzypokojowym, na [...]

1100 PLN
122,22 PLN/m²
31-03-2026 Dodaj do notesu
Pokój wielkopolskie
Poznań
Winogrady Do wynajęcia 800 PLN
Winogrady / Poznań / wielkopolskie Pokój do wynajęcia

Pokój na Winogradach, z telewizorem, dla jednej osoby cena 800zł + kaucja zwrotna 200zł [...]

800 PLN
47,06 PLN/m²
31-03-2026 Dodaj do notesu
Pokój mazowieckie
Warszawa
Bemowo
Jelonki Południowe Do wynajęcia 1700 PLN
Jelonki Południowe / Bemowo / Warszawa / mazowieckie, Anieli Krzywoń Pokój do wynajęcia

Wynajmę dla 1 lub 2 osób pokój o pow. 16,19 m2 z loggią o pow. 3,30 m2 w trzypokojowym mieszkaniu o [...]

1700 PLN
105 PLN/m²
29-03-2026 Dodaj do notesu
Pokój mazowieckie
Warszawa
Targówek
Targówek Mieszkaniowy Do wynajęcia 1150 PLN
Targówek Mieszkaniowy / Targówek / Warszawa / mazowieckie, Smoleńska Pokój do wynajęcia

Do wynajęcia pokój jednoosobowy (ok. 10 m^2) z balkonem w mieszkaniu trzypokojowym. Pokój jest [...]

1150 PLN
115 PLN/m²
29-03-2026 Dodaj do notesu
Pokój dolnośląskie
Wrocław Do wynajęcia 1300 PLN
Wrocław / dolnośląskie / Polska, Adama Mickiewicza Pokój do wynajęcia

Od Zaraz do wynajęcia przytulny (aranżacja Homestager), Kwadratowy pokój 20m.kw. z balkonem idealny [...]

1300 PLN
65 PLN/m²
27-03-2026 Dodaj do notesu
Pokój mazowieckie
Warszawa
Włochy Do wynajęcia 1450 PLN
Włochy / Warszawa / mazowieckie, Fasolowa Pokój do wynajęcia

Do wynajęcia duży, komfortowy pokój około 21m2, z przestronnym balkonem. Na osiedlu dużo zieleni, [...]

1450 PLN
69,05 PLN/m²
24-03-2026 Dodaj do notesu
Pokój mazowieckie
Warszawa Do wynajęcia 1100 PLN
Warszawa / mazowieckie / Polska Pokój do wynajęcia

Wynajmę bezpośrednio pokój ok. 19 m2 w 3 pokojowym mieszkaniu na ul. Orłowskiej (Praga Północ) tuż [...]

1100 PLN
57,89 PLN/m²
21-03-2026 Dodaj do notesu
500 PLN
41,67 PLN/m²
21-03-2026 Dodaj do notesu
Pokój zachodniopomorskie
kołobrzeski
Kołobrzeg Do wynajęcia 75 PLN
Kołobrzeg / kołobrzeski / zachodniopomorskie / Polska, Wczasowa Pokój do wynajęcia

Wielkanoc - Czerwiec - Sezon 2026 - nad morzem Kołobrzeg tylko 250 m Idealny obiekt dla chcących [...]

75 PLN
6,25 PLN/m²
17-03-2026 Dodaj do notesu
Pokój dolnośląskie
Wrocław
Psie Pole Do wynajęcia 850 PLN
Psie Pole / Wrocław / dolnośląskie, Wykładowa Pokój do wynajęcia

Wynajmę POKÓJ DWUOSOBOWY, duży 16m2 nowy i umeblowany. Ul.Wykładowa, Psie Pole - Wojnów,504 076 [...]

850 PLN
53,13 PLN/m²
15-03-2026 Dodaj do notesu
Pokój kujawsko-pomorskie
radziejowski
Topólka
Orle Do wynajęcia 390 PLN
Orle / Topólka / radziejowski / kujawsko-pomorskie / Polska Pokój do wynajęcia

Z przyjemnością zapraszamy Państwa do skorzystania z wypoczynku w malowniczej miejscowości Orle, [...]

390 PLN
7,09 PLN/m²
07-03-2026 Dodaj do notesu
Pokój podlaskie
Białystok
Wysoki Stoczek Do wynajęcia 1000 PLN
Wysoki Stoczek / Białystok / podlaskie, Hugo Kołłątaja Pokój do wynajęcia

Wynajmę od zaraz pokój. Zapraszam dziewczynę/Panią do w pełni umeblowanego i wyposażonego [...]

1000 PLN
71,43 PLN/m²
25-02-2026 Dodaj do notesu
Pokój mazowieckie
Warszawa
Śródmieście Do wynajęcia 1700 PLN
Śródmieście / Warszawa / mazowieckie, Bonifraterska Pokój do wynajęcia

Pomimo malego metrazu mieszkania, prysznic oraz toaleta sa oddzielnie pokoje oba sa zamykane [...]

1700 PLN
106,25 PLN/m²
24-02-2026 Dodaj do notesu
Pokój mazowieckie
Warszawa Do wynajęcia 1400 PLN
Warszawa / mazowieckie / Polska, Gustawa Daniłowskiego Pokój do wynajęcia

Do wynajęcia duży (15m2), jasny, ładny pokój, zamykany na klucz, dla dziewczyny/młodej pani, nie [...]

1400 PLN
93,33 PLN/m²
22-02-2026 Dodaj do notesu
Pokój małopolskie
Kraków
Prądnik Biały Do wynajęcia 1000 PLN
Prądnik Biały / Kraków / małopolskie, Ludwika Solskiego Pokój do wynajęcia

Od 1 czerwca do wynajęcia pokój jednoosobowy, który znajduje się przy ul. L Solskiego na Żabińcu w [...]

1000 PLN
100 PLN/m²
17-02-2026 Dodaj do notesu
Pokój śląskie
Katowice
Os. Paderewskiego - Muchowiec
Os. Paderewskiego Do wynajęcia 800 PLN
Os. Paderewskiego / Os Paderewskiego - Muchowiec / Katowice / śląskie, Generała Józefa Longina Sowińskiego Pokój do wynajęcia

Wynajmę duży pokój zamykany na klucz w mieszkaniu 3 pokojowym Śródmieście, osiedle Paderewskiego [...]

800 PLN
14,29 PLN/m²
11-02-2026 Dodaj do notesu
Pokój wielkopolskie
Poznań
Górczyn Do wynajęcia 700 PLN
Górczyn / Poznań / wielkopolskie, Stęszewska Pokój do wynajęcia

BEZPOŚREDNIA OFERTA WYNAJMU 1 POKOJU: 60-111 Poznań, Górczyn, Stęszewska 44 Do wynajmu 1 [...]

700 PLN
0 PLN/m²
10-02-2026 Dodaj do notesu
Reklamy