wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie

Komercyjne

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Magazyn śląskie
Ruda Śląska
Ruda Na sprzedaż 6 789 000 PLN 1625 m2
Ruda / Ruda Śląska / śląskie, Jana Matejki Magazyn na sprzedaż

Na sprzedaż kompleks nieruchomości komercyjnej zlokalizowany w Rudzie Śląskiej przy ul. Jana Matejki [...]

1625 6 789 000 PLN
4177,85 PLN/m²
11-05-2026 Dodaj do notesu
Magazyn warmińsko-mazurskie
giżycki
Giżycko
Gajewo Na sprzedaż 5 902 770 PLN 1056,9 m2
Gajewo / Giżycko / giżycki / warmińsko-mazurskie / Polska Magazyn na sprzedaż

HALA PRODUKCYJNA / MAGAZYNOWA – GIŻYCKO (Gajewo) – 1 356 m² + działka 3 997 m² Cena: 4 799 000 PLN [...]

1056,9 5 902 770 PLN
5584,98 PLN/m²
11-05-2026 Dodaj do notesu
Przemysłowy pomorskie
bytowski
Tuchomie
Kramarzyny Na sprzedaż 2 100 000 PLN 199 m2
Kramarzyny / Tuchomie / bytowski / pomorskie / Polska Przemysłowy na sprzedaż

Posiadłość 1,4 HA z domem i stolarnią – gotowy biznes + drewno 500 tys. Dom 140 m² + stolarnia + [...]

199 2 100 000 PLN
10 552,76 PLN/m²
11-05-2026 Dodaj do notesu
Lokal mazowieckie
Warszawa
Praga-Południe
Saska Kępa Do wynajęcia 7600 PLN 46 m2
Saska Kępa / Praga-Południe / Warszawa / mazowieckie, Plac Przymierza Lokal do wynajęcia

Wynajmę lokal na Saskiej Kępie. Na usługi, biuro, kawiarnię lub małą gastronomię. 46 metrów.Wejście [...]

46 7600 PLN
165,22 PLN/m²
11-05-2026 Dodaj do notesu
Kamienica, blok mazowieckie
Warszawa
Włochy
Nowe Włochy Na sprzedaż 6 950 000 PLN 514 m2
Nowe Włochy / Włochy / Warszawa / mazowieckie, Przyłęcka Kamienica, blok na sprzedaż

Gotowiec inwestycyjny! Zakup 0% prowizji dla kupującego! Odrestaurowana kamienica (możliwość [...]

514 6 950 000 PLN
13 521,40 PLN/m²
11-05-2026 Dodaj do notesu
Lokal łódzkie
Łódź
Górna Do wynajęcia 1500 PLN 24 m2
Łódź / łódzkie / Polska Lokal do wynajęcia

Do wynajmu lokal usługowo-biurowy o powierzchni 24 m², na którą składa się główne pomieszczenie wraz [...]

24 1500 PLN
62,50 PLN/m²
10-05-2026 Dodaj do notesu
Lokal gastronomiczny zachodniopomorskie
gryficki
Trzebiatów
Mrzeżyno Do wynajęcia 7000 PLN 12 m2
Mrzeżyno / Trzebiatów / gryficki / zachodniopomorskie / Polska, Portowa Lokal gastronomiczny do wynajęcia

Szukasz lokalizacji, która nie zależy od pogody? Chcesz wejść w gotowy biznes z kompletem pozwoleń? [...]

12 7000 PLN
583,33 PLN/m²
10-05-2026 Dodaj do notesu
Magazyn małopolskie
Kraków
Podgórze
Zabłocie Do wynajęcia 4800 PLN 150 m2
Zabłocie / Podgórze / Kraków / małopolskie, Tadeusza Romanowicza Magazyn do wynajęcia

ul. Romanowicza 17 Kraków. Bezpośrednio bez prowizji. Do wynajęcia lokal biurowo magazynowy na [...]

150 4800 PLN
32 PLN/m²
10-05-2026 Dodaj do notesu
Obiekt dolnośląskie
kłodzki
Nowa Ruda Na sprzedaż 2 390 000 PLN 1251 m2
Nowa Ruda / kłodzki / dolnośląskie / Polska, Strzelecka Obiekt na sprzedaż

Obiekt pod dom seniora / rehabilitację – 1251 m², działka 9103 m Na sprzedaż obiekt inwestycyjny z [...]

1251 2 390 000 PLN
1910,47 PLN/m²
10-05-2026 Dodaj do notesu
Lokal dolnośląskie
Wrocław
Krzyki
Ołtaszyn Do wynajęcia 2800 PLN 40 m2
Ołtaszyn / Krzyki / Wrocław / dolnośląskie, Bursztynowa Lokal do wynajęcia

Wynajmę lokal usługowy 40 M2, na parterze z dużymi dwiema witrynami. Lokal posiada duże [...]

40 2800 PLN
70 PLN/m²
10-05-2026 Dodaj do notesu
Lokal mazowieckie
Warszawa
Ursynów Do wynajęcia 8900 PLN 107 m2
Ursynów / Warszawa / mazowieckie, Wąwozowa Lokal do wynajęcia

Wynajmę atrakcyjny lokal użytkowy w bardzo dobrej lokalizacji na Kabatach, w strefie wysokiej [...]

107 8900 PLN
83,18 PLN/m²
09-05-2026 Dodaj do notesu
1713,88 2 800 000 PLN
1633,72 PLN/m²
09-05-2026 Dodaj do notesu
Magazyn małopolskie
Tarnów Do wynajęcia 45 000 PLN 3000 m2
Tarnów / małopolskie / Polska Magazyn do wynajęcia

Do wynajęcia kompleks magazynowo-produkcyjny z biurami i zapleczem socjalnym – Tarnów Oferujemy do [...]

3000 45 000 PLN
15 PLN/m²
08-05-2026 Dodaj do notesu
Lokal mazowieckie
Warszawa
Mokotów
Stary Mokotów Na sprzedaż 150 000 PLN 200 m2
Stary Mokotów / Mokotów / Warszawa / mazowieckie Lokal na sprzedaż

Odstąpię szwalnię na Mokotowie o powierzchni ok. 200 m², w pełni wyposażoną w profesjonalny park [...]

200 150 000 PLN
750 PLN/m²
08-05-2026 Dodaj do notesu
Biuro mazowieckie
Warszawa
Ochota Do wynajęcia 3000 PLN 15,2 m2
Ochota / Warszawa / mazowieckie, Antoniego Solariego Biuro do wynajęcia

Pokoje do wynajęcia w pięknym biurze– Warszawa Ochota ul. Solariego 2 pokoje (można wynająć 1 [...]

15,2 3000 PLN
197,37 PLN/m²
08-05-2026 Dodaj do notesu
Biurowiec mazowieckie
otwocki
Wiązowna
Wiązowna Kościelna Na sprzedaż 8 899 000 PLN 1666 m2
Wiązowna Kościelna / Wiązowna / otwocki / mazowieckie / Polska Biurowiec na sprzedaż

Na sprzedaż w pełni niezależny, funkcjonalny biurowiec o łącznej powierzchni 1666 m², położony na [...]

1666 8 899 000 PLN
5341,54 PLN/m²
08-05-2026 Dodaj do notesu
Komercyjne śląskie
gliwicki
Pyskowice Na sprzedaż 498 000 PLN 102 m2
Pyskowice / gliwicki / śląskie / Polska Komercyjne na sprzedaż

Działając w imieniu HUTY ŁABĘDY S.A. z siedzibą w Gliwicach (dalej jako „Spółka”), niniejszym Zarząd [...]

102 498 000 PLN
4882,35 PLN/m²
08-05-2026 Dodaj do notesu
Magazyn mazowieckie
Warszawa Na sprzedaż 119 000 PLN 463,8 m2
Warszawa / mazowieckie / Polska Magazyn na sprzedaż

Na sprzedaż fabrycznie nowe, nigdy nieużywane modułowe hale namiotowe o wymiarach 15,41 m x 30,00 m [...]

463,8 119 000 PLN
256,58 PLN/m²
07-05-2026 Dodaj do notesu
Biuro wielkopolskie
Poznań
Centrum Do wynajęcia 1450 PLN 80 m2
Centrum / Poznań / wielkopolskie, Garbary Biuro do wynajęcia

Wynajmę gabinet oraz stanowisko pracy w biurze klasy Premium w Centrum Poznania przy ul. Garbary 104 [...]

80 1450 PLN
18,13 PLN/m²
07-05-2026 Dodaj do notesu
Magazyn mazowieckie
Warszawa
Ursynów
Pyry Do wynajęcia 27 000 PLN 320 m2
Pyry / Ursynów / Warszawa / mazowieckie Magazyn do wynajęcia

Do wynajęcia (z możliwością sprzedaży dla zainteresowanych zakupem) nowo wybudowany, reprezentacyjny [...]

320 27 000 PLN
84,38 PLN/m²
07-05-2026 Dodaj do notesu
Reklamy