wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie

Domy

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Dom pomorskie
Słupsk Na sprzedaż 829 000 PLN 93 m2
Słupsk / pomorskie / Polska, Sławieńska Dom na sprzedaż

Wyjątkowy dom w zabudowie szeregowej z 2019 roku, położony przy cichej i kameralnej ulicy [...]

93 829 000 PLN
8913,98 PLN/m²
12-05-2026 Dodaj do notesu
Dom zachodniopomorskie
wałecki
Wałcz Na sprzedaż 664 000 PLN 95 m2
Wałcz / wałecki / zachodniopomorskie / Polska Dom na sprzedaż

Szukasz domu, który zapewni przestrzeń, komfort i niskie koszty utrzymania? Ta oferta łączy [...]

95 664 000 PLN
6989,47 PLN/m²
12-05-2026 Dodaj do notesu
Dom zachodniopomorskie
wałecki
Wałcz Na sprzedaż 499 000 PLN 77 m2

77 499 000 PLN
6480,52 PLN/m²
12-05-2026 Dodaj do notesu
Dom wielkopolskie
pilski
Szydłowo
Szydłowo Na sprzedaż 664 000 PLN 95 m2
Szydłowo / pilski / wielkopolskie / Polska Dom na sprzedaż

95 664 000 PLN
6989,47 PLN/m²
12-05-2026 Dodaj do notesu
Dom wielkopolskie
pilski
Piła Na sprzedaż 685 000 PLN 95 m2
Piła / pilski / wielkopolskie / Polska Dom na sprzedaż

95 685 000 PLN
7210,53 PLN/m²
12-05-2026 Dodaj do notesu
Dom wielkopolskie
pilski
Piła Na sprzedaż 530 000 PLN 78 m2
Piła / pilski / wielkopolskie / Polska Dom na sprzedaż

78 530 000 PLN
6794,87 PLN/m²
12-05-2026 Dodaj do notesu
Dom wielkopolskie
czarnkowsko-trzcianecki
Trzcianka
Rychlik Na sprzedaż 570 000 PLN 67 m2
Rychlik / Trzcianka / czarnkowsko-trzcianecki / wielkopolskie / Polska Dom na sprzedaż

Miejsce wyjątkowe, otoczone lasem, tu nie usłyszysz hałasów, bez sąsiadów, wokół tereny należące do [...]

67 570 000 PLN
8507,46 PLN/m²
11-05-2026 Dodaj do notesu
brak zdjęć
Nowe Miasto / płoński / mazowieckie / Polska Dom do wynajęcia

Dom całoroczny nad zalewem nowomiejskim. Salon z aneksem kuchennym, Dwie sypialnie, łazienka, [...]

78 4500 PLN
57,69 PLN/m²
11-05-2026 Dodaj do notesu
Dom pomorskie
nowodworski
Krynica Morska Na sprzedaż 890 000 PLN 110 m2
Krynica Morska / nowodworski / pomorskie / Polska, Gdańska Dom na sprzedaż

Na sprzedaż dom bliźniak z pokojami do wynajęcia. Działka 398m2. W domu znajdują się 3 osobne [...]

110 890 000 PLN
8090,91 PLN/m²
11-05-2026 Dodaj do notesu
Dom mazowieckie
nowodworski
Czosnów
Augustówek Na sprzedaż 1 485 154 PLN 166,4 m2
Augustówek / Czosnów / nowodworski / mazowieckie / Polska, Prosta Dom na sprzedaż

Syndyk masy upadłości Teresy Śliż prowadzącej działalność gospodarczą pod firmą SALUD Teresa Śliż [...]

166,4 1 485 154 PLN
8925,20 PLN/m²
11-05-2026 Dodaj do notesu
Dom mazowieckie
piaseczyński
Tarczyn
Prace Duże Na sprzedaż 2 650 000 PLN 282 m2
Prace Duże / Tarczyn / piaseczyński / mazowieckie / Polska Dom na sprzedaż

Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 282,28 m² + garaż 35,87 m², położony na działce [...]

282 2 650 000 PLN
9397,16 PLN/m²
11-05-2026 Dodaj do notesu
Dom mazowieckie
wołomiński
Zielonka Na sprzedaż 1 075 000 PLN 164 m2
Zielonka / wołomiński / mazowieckie, Ossowska Dom na sprzedaż

ZOSTAŁ OSTATNI SEGMENT 0% PROWIZJI ! 0% PCC ! DOM SZEREGOWY W CENIE MIESZKANIA BLISKO STACJI [...]

164 1 075 000 PLN
6554,88 PLN/m²
11-05-2026 Dodaj do notesu
Dom wielkopolskie
wągrowiecki
Wągrowiec
Łaziska Na sprzedaż 520 000 PLN 71,46 m2
Łaziska / Wągrowiec / wągrowiecki / wielkopolskie / Polska Dom na sprzedaż

OSTATNI DOM NA SPRZEDAŻ – komfort domu, wygoda mieszkania! Kameralne osiedle 10 budynków [...]

71,46 520 000 PLN
7276,80 PLN/m²
11-05-2026 Dodaj do notesu
Dom mazowieckie
pruszkowski
Raszyn
Raszyn Do wynajęcia 35 000 PLN 555 m2
Raszyn / pruszkowski / mazowieckie / Polska, Aleja Krakowska Dom do wynajęcia

Wynajmę znajdujący się w stałym użytkowaniu boutique hotel (Willa Krakowska w Raszynie przy Alei [...]

555 35 000 PLN
63,06 PLN/m²
11-05-2026 Dodaj do notesu
Dom dolnośląskie
wrocławski
Czernica
Kamieniec Wrocławski Na sprzedaż 840 000 PLN 109,39 m2
Kamieniec Wrocławski / Czernica / wrocławski / dolnośląskie / Polska, Rolna Dom na sprzedaż

Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej położony w spokojnej części Kamieniec Wrocławski, [...]

109,39 840 000 PLN
7678,95 PLN/m²
11-05-2026 Dodaj do notesu
Dom mazowieckie
warszawski zachodni
Ożarów Mazowiecki
Ożarów Na sprzedaż 980 000 PLN 180 m2
Ożarów / Ożarów Mazowiecki / warszawski zachodni / mazowieckie / Polska Dom na sprzedaż

0% prowizji od kupującego ! Nowoczesne domy z ogródkami w spokojnej, bezpiecznej okolicy –w [...]

180 980 000 PLN
5444,44 PLN/m²
11-05-2026 Dodaj do notesu
Dom małopolskie
Kraków
Wzgórza Krzesławickie
Grębałów Na sprzedaż 1 200 000 PLN 120 m2
Grębałów / Wzgórza Krzesławickie / Kraków / małopolskie Dom na sprzedaż

luborzycka[kropka]pl OFERTA SPRZEDAZY JEST ROWNIEZ DOSTEPNA UWAGA OSTRZEZENIE OBYWATELSKIE : NA [...]

120 1 200 000 PLN
10 000 PLN/m²
10-05-2026 Dodaj do notesu
Dom wielkopolskie
grodziski
Wielichowo
Wielichowo Na sprzedaż 649 000 PLN 150 m2
Wielichowo / grodziski / wielkopolskie / Polska, Rakoniewicka Dom na sprzedaż

Na sprzedaż duża nieruchomość położona w Wielichowie przy ul. Rakoniewickiej 33. Oferta obejmuje dom [...]

150 649 000 PLN
4326,67 PLN/m²
10-05-2026 Dodaj do notesu
Dom małopolskie
nowosądecki
Krynica-Zdrój
Krynica-Zdrój Na sprzedaż 2 300 000 PLN 400 m2
Krynica-Zdrój / nowosądecki / małopolskie / Polska Dom na sprzedaż

Sprzedam działający,dochodowy budynek z pokojami dla turystów w perle polskich uzdrowisk, Krynicy [...]

400 2 300 000 PLN
5750 PLN/m²
10-05-2026 Dodaj do notesu
Dom pomorskie
bytowski
Tuchomie
Ciemno Na sprzedaż 929 000 PLN 121 m2
Ciemno / Tuchomie / bytowski / pomorskie / Polska Dom na sprzedaż

Na sprzedaż dwa całoroczne, identyczne domy wypoczynkowe, oddane do użytku w 2020 roku, położone w [...]

121 929 000 PLN
7677,69 PLN/m²
10-05-2026 Dodaj do notesu
Reklamy