wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie

Komercyjne

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Lokal podkarpackie
rzeszowski
Boguchwała
Kielanówka Do wynajęcia 7500 PLN 101 m2
Kielanówka / Boguchwała / rzeszowski / podkarpackie / Polska Lokal do wynajęcia

Do wynajęcia w pełni wyposażony lokal usługowy o powierzchni ok 101 m², przygotowany i funkcjonujący [...]

101 7500 PLN
74,26 PLN/m²
07-05-2026 Dodaj do notesu
Lokal gastronomiczny mazowieckie
Warszawa
Wola Do wynajęcia 120 000 PLN 35 m2
Wola / Warszawa / mazowieckie, Przyokopowa Lokal gastronomiczny do wynajęcia

Lokal ma 35m2, zaplecze, duży ogródek w cenie czynszu. Jest gotowy do dzieła. Mocna nowa wentylacja [...]

35 120 000 PLN
3428,57 PLN/m²
07-05-2026 Dodaj do notesu
Przemysłowy warmińsko-mazurskie
elbląski
Pasłęk
Pasłęk Na sprzedaż 10 000 000 PLN 2750 m2
Pasłęk / elbląski / warmińsko-mazurskie / Polska Przemysłowy na sprzedaż

Na sprzedaż nieruchomość - przetwórnia ryb Obszar ( użytkowanie wieczyste 15692 m2) budynki ( hala [...]

2750 10 000 000 PLN
3636,36 PLN/m²
07-05-2026 Dodaj do notesu
Lokal zachodniopomorskie
Świnoujście Na sprzedaż 1 000 000 PLN 272 m2
Świnoujście / zachodniopomorskie / Polska, Uzdrowiskowa Lokal na sprzedaż

Oferta inwestycyjna — SOHHO Restaurant Wejście kapitałowe w projekt premium hospitality & [...]

272 1 000 000 PLN
3676,47 PLN/m²
07-05-2026 Dodaj do notesu
Lokal zachodniopomorskie
Świnoujście Na sprzedaż 4 500 000 PLN 272 m2

Na sprzedaż funkcjonujący koncept gastronomiczno-rozrywkowy typu show & dining zlokalizowany w [...]

272 4 500 000 PLN
16 544,12 PLN/m²
07-05-2026 Dodaj do notesu
Biuro mazowieckie
Warszawa
Śródmieście Do wynajęcia 55 000 PLN 520 m2
Śródmieście / Warszawa / mazowieckie Biuro do wynajęcia

Do wynajęcia biuro w Warsaw Financial Center (centrum Warszawy) Oferujemy przestronne i nowoczesne [...]

520 55 000 PLN
105,77 PLN/m²
07-05-2026 Dodaj do notesu
Magazyn podkarpackie
Rzeszów
Baranówka Do wynajęcia 4500 PLN 170 m2
Baranówka / Rzeszów / podkarpackie, Wspólna Magazyn do wynajęcia

Magazyn Spożywczy 170 m2 z Sanepidem | Woda | Rzeszów | Bez prowizji Do wynajęcia powierzchnia [...]

170 4500 PLN
26,47 PLN/m²
07-05-2026 Dodaj do notesu
Lokal śląskie
Gliwice Do wynajęcia 4999 PLN 300 m2
Gliwice / śląskie / Polska, Raciborska Lokal do wynajęcia

Centrum Gliwic – lokal 90 m² +200 m² piwnica + 10m² ogródek | 50 m od rynku Do wynajęcia lokal [...]

300 4999 PLN
16,66 PLN/m²
07-05-2026 Dodaj do notesu
Magazyn opolskie
Opole Do wynajęcia 68 310 PLN 2923 m2
Opole / opolskie / Polska, Brzeska Magazyn do wynajęcia

Oferujemy do wynajęcia przestronną halę magazynową o powierzchni 2 923 m², zlokalizowaną w bardzo [...]

2923 68 310 PLN
23,37 PLN/m²
07-05-2026 Dodaj do notesu
Lokal małopolskie
Kraków
Prądnik Biały
Os. Krowodrza Górka Do wynajęcia 2000 PLN 12 m2
Os. Krowodrza Górka / Prądnik Biały / Kraków / małopolskie, Rusznikarska Lokal do wynajęcia

Do wynajęcia pomieszczenie w Salonie Fryzjerskim . Do tej pory znajdował się tam Gabinet [...]

12 2000 PLN
166,67 PLN/m²
07-05-2026 Dodaj do notesu
Biuro małopolskie
Kraków
Grzegórzki Do wynajęcia 12 285 PLN 719 m2
Grzegórzki / Kraków / małopolskie, Aleja Pokoju Biuro do wynajęcia

Aleja Pokoju - 719m2 powierzchni biurowej znajdującej się na terenie nowego biurowca w klasie A. [...]

719 12 285 PLN
17,09 PLN/m²
07-05-2026 Dodaj do notesu
Biuro mazowieckie
Warszawa
Śródmieście
Śródmieście Południowe Do wynajęcia 4300 PLN 50 m2
Śródmieście Południowe / Śródmieście / Warszawa / mazowieckie, Marszałkowska Biuro do wynajęcia

MARSZAŁKOWSKA 6 (róg al. Szucha) przy Pl. Unii Lubelskiej - 50m2 na biuro po remoncie BEZ AGENCJI [...]

50 4300 PLN
86 PLN/m²
07-05-2026 Dodaj do notesu
Komercyjne małopolskie
bocheński
Łapanów
Łapanów Na sprzedaż 1 700 000 PLN 305,52 m2
Łapanów / bocheński / małopolskie / Polska Komercyjne na sprzedaż

Bezpośrednio na sprzedaż nieruchomość gruntowa zabudowana budynkiem o funkcji usługowej o [...]

305,52 1 700 000 PLN
5564,28 PLN/m²
07-05-2026 Dodaj do notesu
Lokal mazowieckie
Warszawa
Praga-Południe Na sprzedaż 627 000 PLN 35 m2
Praga-Południe / Warszawa / mazowieckie, Iławska Lokal na sprzedaż

BEZPOŚREDNIO sprzedam lokal usługowy z ogródkiem Pięknie położony lokal na parterze z ogródkiem obok [...]

35 627 000 PLN
17 914,29 PLN/m²
07-05-2026 Dodaj do notesu
Lokal mazowieckie
Warszawa
Praga-Południe Do wynajęcia 3500 PLN 27 m2
Praga-Południe / Warszawa / mazowieckie, Iławska Lokal do wynajęcia

BEZPOŚREDNIO wynajmę lokal usługowy z ogródkiem Pięknie położony lokal na parterze z ogródkiem obok [...]

27 3500 PLN
129,63 PLN/m²
07-05-2026 Dodaj do notesu
Komercyjne mazowieckie
Warszawa Do wynajęcia 17 300 PLN 692 m2
Warszawa / mazowieckie / Polska, Zwycięzców Komercyjne do wynajęcia

Budynek biurowo-usługowy – NAJEM DO ROKU ul. Ateńska 67, Saska Kępa, Warszawa Do wynajęcia [...]

692 17 300 PLN
25 PLN/m²
07-05-2026 Dodaj do notesu
Obiekt mazowieckie
Warszawa Na sprzedaż 5 950 000 PLN 800 m2
Warszawa / mazowieckie / Polska Obiekt na sprzedaż

Do sprzedania Ośrodek wypoczynkowy wraz z pięknym domem oraz własnym mini ZOO oraz prywatnym [...]

800 5 950 000 PLN
7437,50 PLN/m²
06-05-2026 Dodaj do notesu
Magazyn śląskie
Sosnowiec
Niwka Do wynajęcia 9 999 999 PLN 100 m2
Niwka / Sosnowiec / śląskie, Juliana Tuwima Magazyn do wynajęcia

Posiadam do wynajęcia hale i magazyny o powierzchniach od 100 do 3000 m2 i większe. Hale z suwnicami [...]

100 9 999 999 PLN
99 999,99 PLN/m²
06-05-2026 Dodaj do notesu
Lokal dolnośląskie
Wrocław
Śródmieście Do wynajęcia 2950 PLN 57 m2
Śródmieście / Wrocław / dolnośląskie, Ksawerego Liskego Lokal do wynajęcia

Do wynajęcia lokal usługowy o powierzchni 57 m², zlokalizowany we Wrocławiu przy ul. Ksawerego [...]

57 2950 PLN
51,75 PLN/m²
06-05-2026 Dodaj do notesu
Obiekt dolnośląskie
karkonoski
Szklarska Poręba Na sprzedaż 3 280 000 PLN 1100,19 m2
Szklarska Poręba / karkonoski / dolnośląskie / Polska, Jana Kilińskiego Obiekt na sprzedaż

Dom Wypoczynkowy Bełchatów zlokalizowany jest w centrum Szklarskiej Poręby i jednocześnie niedaleko [...]

1100,19 3 280 000 PLN
2981,30 PLN/m²
06-05-2026 Dodaj do notesu
Reklamy