wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie
Średnia cena: 1142 PLN (85 PLN/m²)

Pokoje do wynajęcia

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Pokój śląskie
Jaworzno
Brzezinka
Mysłowice Do wynajęcia 850 PLN
Jaworzno / śląskie / Polska Pokój do wynajęcia

Wielka PROMKA 850zł/osoba- dzwoniąc powołaj się na tą promocję. Wynajmę pokój z dostępem do kuchni, [...]

850 PLN
0 PLN/m²
19-05-2025 Dodaj do notesu
Pokój pomorskie
wejherowski
Wejherowo Do wynajęcia 1200 PLN
Wejherowo / wejherowski / pomorskie, Harcerska Pokój do wynajęcia

Wynajmę wejherowo ul harcerska .Kawalerka o powierzchni 20m2  umeblowane kuchnia łazienka.Czynsz 285 [...]

1200 PLN
0 PLN/m²
02-04-2025 Dodaj do notesu
Pokój małopolskie
Kraków
Prądnik Czerwony Do wynajęcia 1200 PLN
Prądnik Czerwony / Kraków / małopolskie Pokój do wynajęcia

Pokój 16 m² z balkonem do wynajęcia. Kuchnia i łazienka w części wspólnej. Mam do wynajęcia [...]

1200 PLN
75 PLN/m²
20-03-2025 Dodaj do notesu
Pokój mazowieckie
Warszawa
Targówek Do wynajęcia 1200 PLN
Targówek / Warszawa / mazowieckie Pokój do wynajęcia

Oferujemy duży 20 m² Pokój do wynajęcia z loggią o pow. ok.8m², w wolno-stojącym, ogrodzonym, [...]

1200 PLN
60 PLN/m²
17-03-2025 Dodaj do notesu
Pokój mazowieckie
Warszawa
Wilanów
Wilanów Wysoki Do wynajęcia 1800 PLN
Wilanów Wysoki / Wilanów / Warszawa / mazowieckie, Królowej Marysieńki Pokój do wynajęcia

Słoneczny pokój ok. 25 m2 doskonały do pracy i nauki. Jest tu cisza i spokój. Internet z PLAY. Obok [...]

1800 PLN
72 PLN/m²
12-03-2025 Dodaj do notesu
Pokój mazowieckie
Warszawa
Białołęka Do wynajęcia 1290 PLN
Białołęka / Warszawa / mazowieckie, Aleksandra Kamińskiego Pokój do wynajęcia

Wynajmę atrakcyjny, duży pokój (ok. 15 m2), zamykany, w mieszkaniu przy ul. Kamińskiego na [...]

1290 PLN
86 PLN/m²
04-03-2025 Dodaj do notesu
brak zdjęć
Gdańsk / pomorskie / Polska Pokój do wynajęcia

Ogłoszenie testowe. Ogłoszenie testowe. Ogłoszenie testowe. Ogłoszenie testowe. Ogłoszenie testowe. [...]

5000 PLN
0 PLN/m²
26-02-2025 Dodaj do notesu
Pokój wielkopolskie
Poznań
Stare Miasto Do wynajęcia 1350 PLN
Stare Miasto / Poznań / wielkopolskie, Generała Tadeusza Kutrzeby Pokój do wynajęcia

Zapraszam do kontaktu osobę zainteresowaną wynajmem PRZESTRONNEGO POKOJU Z DUŻYM BALKONEM w [...]

1350 PLN
18 PLN/m²
27-01-2025 Dodaj do notesu
Pokój małopolskie
Kraków
Bieżanów-Prokocim Do wynajęcia 1500 PLN
Bieżanów-Prokocim / Kraków / małopolskie, Mariana Domagały Pokój do wynajęcia

Pokój do wynajęcia, z dużym przestronnym balkonem: - 1500 + prąd według zużycia + kaucja. Pokój [...]

1500 PLN
100 PLN/m²
07-01-2025 Dodaj do notesu
Pokój dolnośląskie
Wrocław
Krzyki Do wynajęcia 850 PLN
Krzyki / Wrocław / dolnośląskie, Sokola Pokój do wynajęcia

Do wynajęcia pokój 12m2, dla 1 osoby pracującej. W pokoju duża szafa czterodrzwiowa z lustrem, półka [...]

850 PLN
70,83 PLN/m²
01-01-2025 Dodaj do notesu
Pokój mazowieckie
Warszawa
Bemowo Do wynajęcia 1200 PLN
Bemowo / Warszawa / mazowieckie, Borowej Góry Pokój do wynajęcia

Witam,  do wynajęcia od ZARAZ, pokój 9m2, kuchnia, łazienka wspólna do dyspozycji, [...]

1200 PLN
0 PLN/m²
07-11-2024 Dodaj do notesu
Pokój wielkopolskie
Poznań
Sołacz Do wynajęcia 950 PLN
Sołacz / Poznań / wielkopolskie, Wojska Polskiego Pokój do wynajęcia

Właściciel oferuje 1 pokój jednoosobowy do wynajęcia w mieszkaniu 3-pokojowym, 53m2 na Wojska [...]

950 PLN
86,36 PLN/m²
01-09-2024 Dodaj do notesu
Pokój wielkopolskie
Poznań
Chartowo Do wynajęcia 950 PLN
Chartowo / Poznań / wielkopolskie, os. Czecha Pokój do wynajęcia

Dwa pokoje do wynajmu w świeżo wyremontowanym 3 pokojowym mieszkaniu na os. Czecha. Dojazd na [...]

950 PLN
0 PLN/m²
13-08-2024 Dodaj do notesu
Pokój mazowieckie
Warszawa
Mokotów Do wynajęcia 1499 PLN
Mokotów / Warszawa / mazowieckie, Wiktorska Pokój do wynajęcia

Wolne od 1 kwietnia 2026!!! Adres: ul. Wiktorska Do wynajęcia jednoosobowy pokój, w czteropokojowym [...]

1499 PLN
214,14 PLN/m²
12-04-2024 Dodaj do notesu
Pokój dolnośląskie
Wrocław Do wynajęcia 1100 PLN
Wrocław / dolnośląskie / Polska, Na Polance Pokój do wynajęcia

Na wynajem Pokój - 9 m2 - wyposażony jest w 1-osobowe łóżko (wraz z nową pościelą i nowymi [...]

1100 PLN
122,22 PLN/m²
30-11-2023 Dodaj do notesu
Pokój mazowieckie
Warszawa
Mokotów Do wynajęcia 1698 PLN
Mokotów / Warszawa / mazowieckie, Konstruktorska Pokój do wynajęcia

Oferta bezpośrednia właściciela! Od 1-go Lipca! Luksusowy pokój jednoosobowy 12,5 m2, umeblowany [...]

1698 PLN
135,84 PLN/m²
05-08-2023 Dodaj do notesu
Pokój małopolskie
Kraków
Krowodrza Do wynajęcia 600 PLN
Krowodrza / Kraków / małopolskie, Wojciecha Weissa Pokój do wynajęcia

Do wynajęcia pokój jednoosobowy w mieszkaniu 3 pokojowym w czteropiętrowym bloku na ul Weissa 8 (100 [...]

600 PLN
75 PLN/m²
07-05-2023 Dodaj do notesu
Pokój Warszawa
Ursus
Gołąbki Do wynajęcia 1100 PLN 14 m2
Gołąbki / Ursus / Warszawa / mazowieckie Pokój do wynajęcia

Bezpośrednio wynajmę pokój (dodatkowo zamykany na klucz) ustatkowanej osobie ceniącej porządek oraz [...]

14 1100 PLN
78,57 PLN/m²
26-04-2023 Dodaj do notesu
Pokój mazowieckie
Warszawa
Mokotów Do wynajęcia 5000 PLN
Mokotów / Warszawa / mazowieckie, Czerniakowska Pokój do wynajęcia

SPRZEDAŻ BEZPOŚREDNIA - BEZ PROWIZJI   Sprzedam mieszkanie własnościowe, z księgą [...]

5000 PLN
0 PLN/m²
26-04-2023 Dodaj do notesu
Pokój małopolskie
Kraków Do wynajęcia 830 PLN
Kraków / małopolskie, Łużycka Pokój do wynajęcia

Do wynajęcia pokój jednoosobowy od 15 kwietnia - Kraków, Podgórze Duchackie, ul. Łużycka.  [...]

830 PLN
0 PLN/m²
30-03-2023 Dodaj do notesu
Reklamy