wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie

Komercyjne

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Biuro śląskie
Sosnowiec
Zagórze Na sprzedaż 2 950 000 PLN 1000 m2
Zagórze / Sosnowiec / śląskie, Teofila Lenartowicza Biuro na sprzedaż

Nieruchomość do sprzedaży (lub wynajęcia) w Sosnowcu, niedaleko trasy S1. Budynek piętrowy z [...]

1000 2 950 000 PLN
2950 PLN/m²
04-05-2026 Dodaj do notesu
Biurowiec mazowieckie
Warszawa
Ochota Do wynajęcia 158 000 PLN 1971,4 m2
Ochota / Warszawa / mazowieckie, Włodarzewska Biurowiec do wynajęcia

Do wynajęcia 3 - kondygnacyjny budynek biurowy mieszczący się w Warszawie przy ulicy Włodarzewskiej [...]

1971,4 158 000 PLN
80,15 PLN/m²
04-05-2026 Dodaj do notesu
Biuro śląskie
Jaworzno
Osiedle Stałe Do wynajęcia 2400 PLN 60 m2
Osiedle Stałe / Jaworzno / śląskie, Wojska Polskiego Biuro do wynajęcia

Do wynajęcia dwa ostatnie świeżo odmalowane lokale użytkowe 60m2 i 20m2 w biurowcu PW AJP na Osiedlu [...]

60 2400 PLN
40 PLN/m²
04-05-2026 Dodaj do notesu
Lokal dolnośląskie
Wrocław
Fabryczna Do wynajęcia 4600 PLN 80 m2
Fabryczna / Wrocław / dolnośląskie Lokal do wynajęcia

Oferuję do wynajęcia atrakcyjny i funkcjonalny lokal użytkowy o pow. 80 mkw, położony na parterze [...]

80 4600 PLN
57,50 PLN/m²
04-05-2026 Dodaj do notesu
Lokal warmińsko-mazurskie
Olsztyn
Śródmieście Na sprzedaż 750 000 PLN 108,6 m2
Śródmieście / Olsztyn / warmińsko-mazurskie, Dąbrowszczaków Lokal na sprzedaż

Sprzedam wyjątkowy lokal w zabytkowej kamienicy – przy ul. Dąbrowszczaków w Olsztynie. Lokal [...]

108,6 750 000 PLN
6906,08 PLN/m²
03-05-2026 Dodaj do notesu
Magazyn śląskie
Dąbrowa Górnicza
Sikorka Do wynajęcia 4500 PLN 490 m2
Sikorka / Dąbrowa Górnicza / śląskie, Hallerczyków Magazyn do wynajęcia

Na wynajem hala - magazyn powierzchnia na wynajem od 90 do 490 mkw, wysokość 3 metry-tir nie [...]

490 4500 PLN
9,18 PLN/m²
03-05-2026 Dodaj do notesu
Lokal mazowieckie
pruszkowski
Pruszków Do wynajęcia 8000 PLN 77 m2
Pruszków / pruszkowski / mazowieckie / Polska, Józefa Ignacego Kraszewskiego Lokal do wynajęcia

LOKAL DO WYNAJĘCIA -IDEALNY POD USŁUGI ,BANK ,KOSMETYKĘ ,BIURO / 77m2 / PRZY STACJI WKD PRUSZKÓW [...]

77 8000 PLN
103,90 PLN/m²
03-05-2026 Dodaj do notesu
brak zdjęć
Lubaczów / lubaczowski / podkarpackie / Polska, Niemirowska Lokal gastronomiczny do wynajęcia

Do wynajęcia lokal gastronomiczno-usługowy, dwie kondygnacje /parter, piętro i poddasze/.Obecnie [...]

1200 8000 PLN
6,67 PLN/m²
03-05-2026 Dodaj do notesu
Magazyn mazowieckie
grójecki
Grójec
Grójec Na sprzedaż 9 900 000 PLN 265 m2
Grójec / grójecki / mazowieckie / Polska, Józefa Piłsudskiego Magazyn na sprzedaż

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość handlowo–usługowa z dużym potencjałem inwestycyjnym, [...]

265 9 900 000 PLN
37 358,49 PLN/m²
02-05-2026 Dodaj do notesu
Lokal opolskie
kędzierzyńsko-kozielski
Kędzierzyn-Koźle Do wynajęcia 2249 PLN 30 m2
Kędzierzyn-Koźle / kędzierzyńsko-kozielski / opolskie / Polska, Wojska Polskiego Lokal do wynajęcia

Stoisko w Pawilonie Handlowym ORION do wynajęcia. Najlepsza lokalizacja w Kędzierzynie-Koźlu: na [...]

30 2249 PLN
74,97 PLN/m²
01-05-2026 Dodaj do notesu
Magazyn śląskie
Bielsko-Biała
Wapienica Na sprzedaż 2 050 000 PLN 1000 m2
Wapienica / Bielsko-Biała / śląskie, Wapienicka Magazyn na sprzedaż

Szanowni Państwo, mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży przestronnej hali [...]

1000 2 050 000 PLN
2050 PLN/m²
01-05-2026 Dodaj do notesu
Kamienica, blok pomorskie
Gdańsk
Wrzeszcz Do wynajęcia 3950 PLN 52 m2
Wrzeszcz / Gdańsk / pomorskie, Aleja Grunwaldzka Kamienica, blok do wynajęcia

Oryginalna aranżacja wnętrza, przestronne z niezależnym wejściem, w sąsiedztwie inne firmy, parking. [...]

52 3950 PLN
75,96 PLN/m²
01-05-2026 Dodaj do notesu
Lokal śląskie
Zabrze
Zaborze Do wynajęcia 1958 PLN 41,66 m2
Zaborze / Zabrze / śląskie, Kalinowa Lokal do wynajęcia

Lokal użytkowy znajduje się w wolnostojącym pawilonie handlowym mieszczącym się w Zabrzu, dzielnica [...]

41,66 1958 PLN
47 PLN/m²
01-05-2026 Dodaj do notesu
Komercyjne dolnośląskie
wołowski
Wińsko
Rogów Wołowski Na sprzedaż 750 000 PLN 900 m2
Rogów Wołowski / Wińsko / wołowski / dolnośląskie / Polska Komercyjne na sprzedaż

Dwór, dwie duże stajnie, budynek mieszkalny i budynek gospodarczy. Park na wzgórzu i działki rolne. [...]

900 750 000 PLN
833,33 PLN/m²
01-05-2026 Dodaj do notesu
Lokal śląskie
Jaworzno Do wynajęcia 25 PLN 160 m2
Jaworzno / śląskie / Polska, Wojska Polskiego Lokal do wynajęcia

Do wynajęcia powierzchnia użytkowa/handlowa/magazynowa 160m2. Idealna pod magazyn/produkcję, [...]

160 25 PLN
0,16 PLN/m²
30-04-2026 Dodaj do notesu
Lokal dolnośląskie
Wrocław
Psie Pole Na sprzedaż 59 PLN 55 m2
Psie Pole / Wrocław / dolnośląskie, Bolesława Krzywoustego Lokal na sprzedaż

Lokal 55m2 handlowo-usługowy do wynajęcia ! ul.Krzywoustego ,kierunek CH KORONA, bardzo dobry dojazd [...]

55 59 PLN
1,07 PLN/m²
30-04-2026 Dodaj do notesu
Magazyn łódzkie
Łódź Do wynajęcia 9500 PLN 190 m2
Łódź / łódzkie / Polska, Strykowska Magazyn do wynajęcia

Przedmiotem najmu jest działka wraz nowo wybudowaną halą znajdująca się pod adresem: - ul. [...]

190 9500 PLN
50 PLN/m²
30-04-2026 Dodaj do notesu
Lokal mazowieckie
legionowski
Serock
Łacha Do wynajęcia 4000 PLN 70 m2
Łacha / Serock / legionowski / mazowieckie / Polska, Mazowiecka Lokal do wynajęcia

Szukasz idealnego miejsca na swój biznes? Mamy do wynajęcia lokale usługowo-handlowe: 70 m² 140 [...]

70 4000 PLN
57,14 PLN/m²
30-04-2026 Dodaj do notesu
Magazyn świętokrzyskie
skarżyski
Skarżysko-Kamienna Do wynajęcia 8000 PLN 900 m2
Skarżysko-Kamienna / skarżyski / świętokrzyskie, Prezydenta RP Ignacego Mościckiego Magazyn do wynajęcia

Hala dwupoziomowa, sucha. Dostęp do 2 piętra przez otwór w stropie i bramę w ścianie. Strop [...]

900 8000 PLN
8,89 PLN/m²
30-04-2026 Dodaj do notesu
Lokal opolskie
strzelecki
Strzelce Opolskie
Strzelce Opolskie Do wynajęcia 7090 PLN 104,8 m2
Strzelce Opolskie / strzelecki / opolskie / Polska, Marka Prawego Lokal do wynajęcia

Oferujmy do wynajęcia atrakcyjne powierzchnie biurowo-usługowe zlokalizowane w Strzelcach Opolskich, [...]

104,8 7090 PLN
67,65 PLN/m²
30-04-2026 Dodaj do notesu
Reklamy