wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie

Mieszkania

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Mieszkanie dolnośląskie
Wrocław
Fabryczna
Gądów Mały Do wynajęcia 2599 PLN 55 m2
Gądów Mały / Fabryczna / Wrocław / dolnośląskie, Jerzego Bajana Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

MIESZKANIE DO WYNAJĘCIA DŁUGOTERMINOWEGO LUB NA SPRZEDAŻ – WROCŁAW, UL. BAJANA Bezpośrednio od [...]

55 2599 PLN
47,25 PLN/m²
3 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie dolnośląskie
Wrocław
Fabryczna
Muchobór Wielki Na sprzedaż 857 000 PLN 65 m2
Muchobór Wielki / Fabryczna / Wrocław / dolnośląskie, Jurija Gagarina Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Obniżka ceny – 859 000 zł zamiast 900 000 zł. Ogłoszenie prywatne. Bez prowizji. Sprzedaję [...]

65 857 000 PLN
13 184,62 PLN/m²
4 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie dolnośląskie
Wrocław
Fabryczna Na sprzedaż 899 900 PLN 59 m2
Fabryczna / Wrocław / dolnośląskie, Tadeusza Brzozy Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

PRYWATNIE: Wyjątkowe, kameralne 3 pokoje na Nowych Żernikach Cena: 899 900 zł (15 244 zł/m²) Do [...]

59 899 900 PLN
15 252,54 PLN/m²
6 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie dolnośląskie
Wrocław
Fabryczna Do wynajęcia 4200 PLN 64 m2
Fabryczna / Wrocław / dolnośląskie, Rakietowa Mieszkanie do wynajęcia | 4 pokoje

Mieszkanie dwupoziomowe - na dole : salon z aneksem kuchennym, łazienka z wanną , sypialnia , na [...]

64 4200 PLN
65,63 PLN/m²
08-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
Kraków
Grzegórzki Do wynajęcia 3300 PLN 46,75 m2
Grzegórzki / Kraków / małopolskie, Fabryczna Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie przy ul. Fabrycznej (ArtCity). W tygodniu proszę nie dzwonić [...]

46,75 3300 PLN
70,59 PLN/m²
05-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Śródmieście
Powiśle Do wynajęcia 3000 PLN 39 m2
Powiśle / Śródmieście / Warszawa / mazowieckie, Fabryczna Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 39 m², zlokalizowane przy ul. Fabrycznej na [...]

39 3000 PLN
76,92 PLN/m²
05-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie dolnośląskie
Wrocław
Fabryczna Do wynajęcia 2500 PLN 46 m2
Fabryczna / Wrocław / dolnośląskie Mieszkanie do wynajęcia | 1 pokój

MIESZKANIE WOLNE OD ZARAZ. Wynajmę 1 pokojowe mieszkanie na osiedlu Gajowice. Ulica Kłośna. [...]

46 2500 PLN
54,35 PLN/m²
04-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie dolnośląskie
Wrocław
Fabryczna
Nowy Dwór Na sprzedaż 685 000 PLN 51 m2
Nowy Dwór / Fabryczna / Wrocław / dolnośląskie, Rogowska Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Na sprzedaż rozkładowe mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 51 m², położone na rodzinnym osiedlu, z [...]

51 685 000 PLN
13 431,37 PLN/m²
03-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie dolnośląskie
Wrocław
Fabryczna Do wynajęcia 4200 PLN 60 m2
Fabryczna / Wrocław / dolnośląskie, Heinricha Lauterbacha Mieszkanie do wynajęcia | 3 pokoje

Na wynajem wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie na Nowych Żernikach przy ul. Lauterbacha — idealne dla [...]

60 4200 PLN
70 PLN/m²
02-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie dolnośląskie
Wrocław
Fabryczna
Muchobór Wielki Na sprzedaż 650 000 PLN 53 m2
Muchobór Wielki / Fabryczna / Wrocław / dolnośląskie, Stanisławowska Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Sprzedam funkcjonalne mieszkanie dwupoziomowe położone przy ul. Stanisławowskiej 52 we Wrocławiu, na [...]

53 650 000 PLN
12 264,15 PLN/m²
29-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie dolnośląskie
Wrocław
Fabryczna
Grabiszyn-Grabiszynek Na sprzedaż 799 000 PLN 49,1 m2
Grabiszyn-Grabiszynek / Fabryczna / Wrocław / dolnośląskie, aleja Generała Józefa Hallera Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

OFERTA BEZPOŚREDNIA · nowe, gotowe do wprowadzenia mieszkanie 2-pokojowe z dużą garderobą · [...]

49,1 799 000 PLN
16 272,91 PLN/m²
27-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie dolnośląskie
Wrocław
Fabryczna
Leśnica Na sprzedaż 750 184 PLN 90,93 m2
Leśnica / Fabryczna / Wrocław / dolnośląskie, Komornicka Mieszkanie na sprzedaż | 5 pokoi

Na sprzedaż mieszkania dwupoziomowe o powierzchni 91-94 m², zlokalizowane w spokojnej części Wrocław [...]

90,93 750 184 PLN
8250,13 PLN/m²
27-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie dolnośląskie
Wrocław
Fabryczna Do wynajęcia 2800 PLN 53 m2
Fabryczna / Wrocław / dolnośląskie, Bystrzycka Mieszkanie do wynajęcia | 3 pokoje

Do wynajęcia funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe położone na 1. piętrze w budynku z wielkiej płyty na [...]

53 2800 PLN
52,83 PLN/m²
22-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Śródmieście Do wynajęcia 3200 PLN 40 m2
Śródmieście / Warszawa / mazowieckie, Fabryczna Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Do wynajęcia idealne mieszkanie dla singla lub pary. Jasne i ciche mieszkanie o powierzchni 38 m², [...]

40 3200 PLN
80 PLN/m²
20-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie dolnośląskie
Wrocław
Fabryczna
Pilczyce Do wynajęcia 2700 PLN 37,2 m2
Pilczyce / Fabryczna / Wrocław / dolnośląskie, Pilczycka Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Oferuje na wynajem przytulne mieszkanie dwu pokojowe o powierzchni 37,14 m2 na 2 pietrze budynku, [...]

37,2 2700 PLN
72,58 PLN/m²
18-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie dolnośląskie
Wrocław
Fabryczna Do wynajęcia 3000 PLN 63 m2
Fabryczna / Wrocław / dolnośląskie, Gołężycka Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Do wynajęcia mieszkanie 63mkw we Wrocławiu przy ul. Gołężyckiej dostępne od zaraz. Mieszkanie [...]

63 3000 PLN
47,62 PLN/m²
16-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Bytom Do wynajęcia 1500 PLN 40,67 m2
Bytom / śląskie / Polska, Fabryczna Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Zapraszam do poznania oferty mieszkania o powierzchni 40,67 m², znajdującego się na parterze [...]

40,67 1500 PLN
36,88 PLN/m²
15-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie dolnośląskie
Wrocław
Fabryczna
Grabiszyn-Grabiszynek Do wynajęcia 2300 PLN 40 m2
Grabiszyn-Grabiszynek / Fabryczna / Wrocław / dolnośląskie, Mosiężna Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Wynajmę mieszkanie 40m2 z 1 dużym pokojem, kuchnią z mini salonikiem, łazienka i przedpokojem. [...]

40 2300 PLN
57,50 PLN/m²
23-03-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie dolnośląskie
Wrocław
Fabryczna
Popowice Do wynajęcia 3100 PLN 30 m2
Popowice / Fabryczna / Wrocław / dolnośląskie Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Zapraszamy do wynajmu - Dwupokojowy Apartament we Wrocławiu! Nowoczesne mieszkanie położone w [...]

30 3100 PLN
103,33 PLN/m²
15-03-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie dolnośląskie
Wrocław
Fabryczna Do wynajęcia 2200 PLN 42 m2
Fabryczna / Wrocław / dolnośląskie, Komorowska Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

2 pokoje po remoncie | osobna kuchnia | Wrocław Nowy Dwór | 42 m² Do wynajęcia komfortowe, w pełni [...]

42 2200 PLN
52,38 PLN/m²
17-02-2026 Dodaj do notesu
Reklamy