wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie

Mieszkania

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Mieszkanie małopolskie
Kraków
Grzegórzki Do wynajęcia 6100 PLN 61 m2
Kraków / małopolskie / Polska, Fabryczna Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

OPIS NIERUCHOMOŚCI Oferowany na wynajem apartament jest nowy wcześniej nie był wynajmowany i [...]

61 6100 PLN
100 PLN/m²
16-01-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
Kraków
Podgórze Do wynajęcia 2500 PLN 35 m2
Podgórze / Kraków / małopolskie, Fabryczna Mieszkanie do wynajęcia | 1 pokój

Do wynajęcia funkcjonalne nowe mieszkanie, zlokalizowane w nowej inwestycji mieszkaniowej “Fabryczna [...]

35 2500 PLN
71,43 PLN/m²
21-12-2025 Dodaj do notesu
Mieszkanie dolnośląskie
Wrocław
Fabryczna
Muchobór Wielki Do wynajęcia 2900 PLN 56 m2
Muchobór Wielki / Fabryczna / Wrocław / dolnośląskie, Ibn Siny Awicenny Mieszkanie do wynajęcia | 3 pokoje

Dzień dobry. Do wynajęcia mieszkanie 56 m2. Muchobór Wielki , Awicenny. Mieszkanie składa się z [...]

56 2900 PLN
51,79 PLN/m²
29-09-2025 Dodaj do notesu
Mieszkanie dolnośląskie
Wrocław
Fabryczna
Leśnica Do wynajęcia 3000 PLN 60 m2
Wrocław / dolnośląskie / Polska, Brzezińska Mieszkanie do wynajęcia | 3 pokoje

Do wynajęcia 3 pokojowe, nowe mieszkanie z umeblowaną kuchnią. Kuchnia w zabudowie,zmywarka,płyta [...]

60 3000 PLN
50 PLN/m²
23-09-2025 Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
chrzanowski
Chrzanów
Chrzanów Na sprzedaż 172 478 PLN 64,08 m2
Chrzanów / chrzanowski / małopolskie, Fabryczna Mieszkanie na sprzedaż | brak pokoi

Syndyk masy upadłości osoby fizycznej sprzeda z wolnej ręki w drodze konkursu ofert prawo własności [...]

64,08 172 478 PLN
2691,60 PLN/m²
11-07-2022 Dodaj do notesu
Reklamy