wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie

Nieruchomości

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Mieszkanie świętokrzyskie
Kielce
Centrum Do wynajęcia 2950 PLN 83 m2
Centrum / Kielce / świętokrzyskie Mieszkanie do wynajęcia | 3 pokoje

Do wynajęcia lokal o powierzchni użytkowej 83 m2. Lokal z przeznaczeniem pod biuro, gabinet [...]

83 2950 PLN
35,54 PLN/m²
09-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
tarnogórski
Tarnowskie Góry
Śródmieście-Centrum Na sprzedaż 478 000 PLN 64,66 m2
Śródmieście-Centrum / Tarnowskie Góry / tarnogórski / śląskie, Marii Skłodowskiej-Curie Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Nowoczesny, jednopiętrowy budynek obejmujący 10 funkcjonalnych lokali mieszkalnych, położony przy [...]

64,66 478 000 PLN
7392,51 PLN/m²
04-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie kujawsko-pomorskie
Bydgoszcz
Centrum Do wynajęcia 2900 PLN 58 m2
Centrum / Bydgoszcz / kujawsko-pomorskie, Jagiellońska Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Wynajmę dwupokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią i łazienką. Mieszkanie mieści się w kamienicy w [...]

58 2900 PLN
50 PLN/m²
01-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie świętokrzyskie
Kielce
Centrum Na sprzedaż 480 000 PLN 49 m2
Centrum / Kielce / świętokrzyskie, Równa Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Możliwa zamiana na większe mieszkanie. Na sprzedaż rozkładowe mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni [...]

49 480 000 PLN
9795,92 PLN/m²
28-03-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Zabrze
Centrum Na sprzedaż 182 000 PLN 34,6 m2
Centrum / Zabrze / śląskie, Księdza Stanisława Brzóski Mieszkanie na sprzedaż | 1 pokój

Oferuję do sprzedaży 1-pokojowe mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji (ul. Brzóski, w dzielnicy [...]

34,6 182 000 PLN
5260,12 PLN/m²
26-03-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie łódzkie
Łódź
Bałuty
Bałuty-Centrum Na sprzedaż 409 000 PLN 47 m2
Bałuty-Centrum / Bałuty / Łódź / łódzkie, Urzędnicza Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Mieszkanie na sprzedaż - zamiana – centrum Łodzi Sprzedam lub zamienię przytulne, zadbane mieszkanie [...]

47 409 000 PLN
8702,13 PLN/m²
26-03-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie łódzkie
Łódź
Bałuty
Bałuty-Centrum Na sprzedaż 540 000 PLN 77,87 m2
Bałuty-Centrum / Bałuty / Łódź / łódzkie, Zgierska Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

INWESTYCJA Z NIEZLICZONYMI MOŻLIWOŚCIAMI Oferuję na sprzedaż unikatową nieruchomość, która obecnie [...]

77,87 540 000 PLN
6934,63 PLN/m²
25-03-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Jastrzębie-Zdrój
Centrum Na sprzedaż 188 000 PLN 35 m2
Centrum / Jastrzębie-Zdrój / śląskie, Śląska Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Na sprzedaż funkcjonalne i zadbane mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 35 m², położone na wysokim [...]

35 188 000 PLN
5371,43 PLN/m²
25-02-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie łódzkie
Łódź
Bałuty
Bałuty-Centrum Na sprzedaż 560 000 PLN 59,01 m2
Bałuty-Centrum / Bałuty / Łódź / łódzkie, Zygmunta Sierakowskiego Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Na sprzedaż oferujemy nowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 59,01 m², położone na 3. piętrze [...]

59,01 560 000 PLN
9489,92 PLN/m²
20-01-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie podlaskie
Białystok
Centrum Na sprzedaż 400 000 PLN 40 m2
Centrum / Białystok / podlaskie, Aleja Józefa Piłsudskiego Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Mieszkanie znajduje się w Centrum Białegostoku świetny punkt komunikacyjny Blisko sklepy spożywcze i [...]

40 400 000 PLN
10 000 PLN/m²
05-12-2025 Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Zabrze
Centrum Na sprzedaż 350 000 PLN 64,04 m2
Centrum / Zabrze / śląskie, Jana III Sobieskiego Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 64,04 m², położone na 6 piętrze w budynku 8 piętrowym. Czyste, [...]

64,04 350 000 PLN
5465,33 PLN/m²
03-12-2025 Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Zabrze
Centrum Na sprzedaż 186 000 PLN 50,28 m2
Centrum / Zabrze / śląskie Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Sprzedaż bezpośrednio od właściciela. Brak pośredników. Mieszkanie 2-pokojowe (jeden pokój [...]

50,28 186 000 PLN
3699,28 PLN/m²
25-11-2025 Dodaj do notesu
Mieszkanie łódzkie
Łódź
Bałuty
Bałuty-Centrum Do wynajęcia 370 000 PLN 32,82 m2
Łódź / łódzkie / Polska, Wschodnia Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

OPISWitam, Mam do sprzedania nowoczesne mieszkanie po generalnym remoncie w centrum Łodzi. [...]

32,82 370 000 PLN
11 273,61 PLN/m²
18-11-2025 Dodaj do notesu
Biuro śląskie
Zabrze
Centrum Do wynajęcia 9000 PLN 180 m2
Centrum / Zabrze / śląskie, Wolności Biuro do wynajęcia

Lokal usługowy 180 m² | Open Space | I piętro | Klimatyzacja | Centrum Zabrza Powierzchnia: 180 m² [...]

180 9000 PLN
50 PLN/m²
26-07-2025 Dodaj do notesu
Biuro śląskie
Zabrze
Centrum Do wynajęcia 18 000 PLN 300 m2
Centrum / Zabrze / śląskie, Wolności Biuro do wynajęcia

Lokal biurowo-usługowy 300 m² | Parter | Witryny | Centrum Zabrza Adres: Zabrze, ul. Wolności 341 [...]

300 18 000 PLN
60 PLN/m²
26-07-2025 Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Chorzów
Centrum
Klimzowiec Do wynajęcia 1400 PLN 32 m2
Chorzów / śląskie / Polska, Szczecińska Mieszkanie do wynajęcia | 1 pokój

Do wynajęcia (tylko najem okazjonalny) komfortowa kawalerka. Lokalizacja: Chorzów Klimzowiec ul. [...]

32 1400 PLN
43,75 PLN/m²
26-03-2025 Dodaj do notesu
Biuro wielkopolskie
Poznań
Centrum Do wynajęcia 349 PLN 30 m2
Centrum / Poznań / wielkopolskie, Bóżnicza Biuro do wynajęcia

Biuro klasy PREMIUM mieści się w nowym budynku ATANERA, oddanym do użytkowania w 2016 roku. Budynek [...]

30 349 PLN
11,63 PLN/m²
04-02-2023 Dodaj do notesu
Reklamy