wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie

Nieruchomości

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Dom pomorskie
starogardzki
Starogard Gdański Na sprzedaż 705 000 PLN 240 m2
Starogard Gdański / starogardzki / pomorskie, Mjr. Henryka Sucharskiego Dom na sprzedaż

Sprzedam lub zamienię dom ocieplony, wolnostojący gotowy do zamieszkania, bez pośredników, na ulicy [...]

240 705 000 PLN
2937,50 PLN/m²
27-02-2026 Dodaj do notesu
Działka pomorskie
gdański
Kolbudy
Bąkowo Na sprzedaż 470 000 PLN 1070 m2
Bąkowo / Kolbudy / gdański / pomorskie, Jastrzębia Działka na sprzedaż

Sprzedam działkę budowlaną o powierzchni 1070 m2 w Bąkowie koło Kolbud. Teren płaski, działka [...]

1070 470 000 PLN
439,25 PLN/m²
12-02-2026 Dodaj do notesu
Biuro pomorskie
gdański
Kolbudy
Kowale Do wynajęcia 1150 PLN 14 m2
Kowale / Kolbudy / gdański / pomorskie / Polska, Magnacka Biuro do wynajęcia

Zupełnie nowy klimatyzowany przeszklony kontener biurowy przy ul. Rycerskiej LUB w Gdańsku [...]

14 1150 PLN
82,14 PLN/m²
05-12-2025 Dodaj do notesu
Przemysłowy pomorskie
gdański
Pruszcz Gdański Do wynajęcia 5500 PLN 104 m2
Pruszcz Gdański / gdański / pomorskie / Polska, Podmiejska Przemysłowy do wynajęcia

Mam do wynajęcia lokal pod działalność gospodarczą część budynku pawilonu wolnostojącego na parterze [...]

104 5500 PLN
52,88 PLN/m²
23-10-2025 Dodaj do notesu
Działka pomorskie
gdański
Kolbudy
Jankowo Gdańskie Na sprzedaż 649 000 PLN 1120 m2
Jankowo Gdańskie / Kolbudy / gdański / pomorskie / Polska, Straszyńska Działka na sprzedaż

Oferuję działkę budowlaną skłądającą się z dwóch działek: 93/6 (0,1090 ha) oraz 93/5 (0,0030 ha) w [...]

1120 649 000 PLN
579,46 PLN/m²
12-10-2025 Dodaj do notesu
Działka pomorskie
gdański
Pruszcz Gdański Na sprzedaż 1 165 000 PLN 1165 m2
Pruszcz Gdański / gdański / pomorskie / Polska, Bronisława Malinowskiego Działka na sprzedaż

Na sprzedaż działka budowlana zlokalizowana w bardzo atrakcyjnej części Pruszcza Gdańskiego - [...]

1165 1 165 000 PLN
1000 PLN/m²
18-08-2025 Dodaj do notesu
Dom pomorskie
gdański
Kolbudy
Kolbudy Na sprzedaż 970 000 PLN 145 m2
Kolbudy / gdański / pomorskie Dom na sprzedaż

Sprzedam dom w zabudowie blizniak Kolbudy Powierzchnia domu 145 m2 + garaż , działka około 600m2 [...]

145 970 000 PLN
6689,66 PLN/m²
02-04-2025 Dodaj do notesu
Działka pomorskie
gdański
Pruszcz Gdański
Juszkowo Na sprzedaż 71 442 PLN 988 m2
Juszkowo / Pruszcz Gdański / gdański / pomorskie / Polska Działka na sprzedaż

„Syndyk masy upadłości, osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej, na podstawie art. [...]

988 71 442 PLN
72,31 PLN/m²
30-08-2023 Dodaj do notesu
Reklamy