wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie

Nieruchomości

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Dom mazowieckie
grodziski
Żabia Wola
Zalesie Na sprzedaż 879 999 PLN 137 m2
Zalesie / Żabia Wola / grodziski / mazowieckie / Polska, Grodziska Dom na sprzedaż

[OFERTA BEZPOŚREDNIA] Nowoczesny dom 95 m² + 43 m² poddasza | Zalesie, ul. Grodziska | Działka 690 [...]

137 879 999 PLN
6423,35 PLN/m²
22-04-2026 Dodaj do notesu
Dom mazowieckie
grodziski
Grodzisk Mazowiecki
Grodzisk Mazowiecki Na sprzedaż 1 290 000 PLN 169 m2
Grodzisk Mazowiecki / grodziski / mazowieckie / Polska Dom na sprzedaż

Nowoczesny Dom Premium| Przestronne Wnętrza | Duże Przeszklenia | 5 Pokoi | 3 Łazienki | 3 Garderoby [...]

169 1 290 000 PLN
7633,14 PLN/m²
22-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie wielkopolskie
grodziski
Rakoniewice
Gnin Do wynajęcia 1500 PLN 57 m2
Gnin / Rakoniewice / grodziski / wielkopolskie / Polska Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Oferuję do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 57 m². Znajduje się na pierwszym piętrze bloku. [...]

57 1500 PLN
26,32 PLN/m²
20-04-2026 Dodaj do notesu
Działka mazowieckie
grodziski
Żabia Wola
Żabia Wola Na sprzedaż 390 000 PLN 1500 m2
Żabia Wola / grodziski / mazowieckie / Polska Działka na sprzedaż

Sprzedam bezpośrednio działkę budowlaną o powierzchni 1500m2 w Jastrzębniku gm. Żabia Wola. Nr. [...]

1500 390 000 PLN
260 PLN/m²
20-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
grodziski
Grodzisk Mazowiecki
Grodzisk Mazowiecki Na sprzedaż 725 000 PLN 52,5 m2
Grodzisk Mazowiecki / grodziski / mazowieckie / Polska, Obrońców Getta Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Oferuję na sprzedaż prywatne gotowe do wprowadzenia się od zaraz mieszkanie o powierzchni 52,5 m² (2 [...]

52,5 725 000 PLN
13 809,52 PLN/m²
19-04-2026 Dodaj do notesu
Działka mazowieckie
grodziski
Jaktorów
Jaktorów Na sprzedaż 2 999 999 PLN 19 142 m2
Jaktorów / grodziski / mazowieckie / Polska Działka na sprzedaż

Sprzedam bezpośrednio świetnie położoną nieruchomość 30 km od granicy Warszawy w gminie Jaktorów, [...]

19 142 2 999 999 PLN
156,72 PLN/m²
31-03-2026 Dodaj do notesu
Dom mazowieckie
grodziski
Grodzisk Mazowiecki
Książenice Na sprzedaż 1 550 000 PLN 303 m2
Książenice / Grodzisk Mazowiecki / grodziski / mazowieckie / Polska, Aleja Eustachego Marylskiego Dom na sprzedaż

Bez prowizji dla Kupujących! Do sprzedaży wyjątkowa nieruchomość znajdująca się w Książenicach w [...]

303 1 550 000 PLN
5115,51 PLN/m²
23-03-2026 Dodaj do notesu
Działka mazowieckie
grodziski
Żabia Wola
Kaleń-Towarzystwo Na sprzedaż 329 435 PLN 1607 m2
Kaleń-Towarzystwo / Żabia Wola / grodziski / mazowieckie / Polska, Długa Działka na sprzedaż

Nie trać czasu na formalności i miesiące przygotowań! Działka budowlana o powierzchni 1607 m² w [...]

1607 329 435 PLN
205 PLN/m²
21-03-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
grodziski
Jaktorów
Henryszew Do wynajęcia 12 000 PLN 120 m2
Henryszew / Jaktorów / grodziski / mazowieckie / Polska, Topolowa Mieszkanie do wynajęcia | 5 pokoi

Nowoczesne , energooszczędnei przestronne mieszkanie idealne dla rodziny lub pod wynajem Do [...]

120 12 000 PLN
100 PLN/m²
12-03-2026 Dodaj do notesu
Działka mazowieckie
grodziski
Baranów
Kopiska Na sprzedaż 150 000 PLN 2400 m2
Kopiska / Baranów / grodziski / mazowieckie / Polska Działka na sprzedaż

Działka położona przy drodze gminnej, asfaltowej, z bezpośrednim dostępem do drogi. Z budynkiem [...]

2400 150 000 PLN
62,50 PLN/m²
01-03-2026 Dodaj do notesu
Działka mazowieckie
grodziski
Grodzisk Mazowiecki
Odrano-Wola Na sprzedaż 720 000 PLN 1518 m2
Odrano-Wola / Grodzisk Mazowiecki / grodziski / mazowieckie / Polska, Barwna Działka na sprzedaż

Sprzedam działkę budowlaną o powierzchni 1518 m2 w miejscowości Odrano-Wola. Działka przy granicy [...]

1518 720 000 PLN
474,31 PLN/m²
04-01-2026 Dodaj do notesu
Działka mazowieckie
grodziski
Baranów
Osiny Na sprzedaż 322 000 PLN 4600 m2
Osiny / Baranów / grodziski / mazowieckie / Polska Działka na sprzedaż

Działka 4600 m2 położona wieś Osiny gmina Baranów602 494 595 52°09'10.3"N 20°29'11.3"E

4600 322 000 PLN
70 PLN/m²
31-10-2025 Dodaj do notesu
Działka mazowieckie
grodziski
Żabia Wola
Józefina Na sprzedaż 6 952 000 PLN 15 800 m2
Józefina / Żabia Wola / grodziski / mazowieckie / Polska, Gałązki Działka na sprzedaż

Działka usługowo-mieszkaniowa wg planu zagospodarowania, który można zmienić w porozumieniu z gminą [...]

15 800 6 952 000 PLN
440 PLN/m²
19-09-2025 Dodaj do notesu
Działka mazowieckie
grodziski
Żabia Wola
Słubica A Na sprzedaż 202 400 PLN 1265 m2
Słubica A / Żabia Wola / grodziski / mazowieckie / Polska, Słoneczna Działka na sprzedaż

Piękna działka budowlana o powierzchni 1265m2 (nr ewid. 39/4) i korzystnym kształcie, przeznaczona [...]

1265 202 400 PLN
160 PLN/m²
16-05-2025 Dodaj do notesu
Dom mazowieckie
grodziski
Grodzisk Mazowiecki
Czarny Las Na sprzedaż 3 600 000 PLN 530 m2
Czarny Las / Grodzisk Mazowiecki / grodziski / mazowieckie Dom na sprzedaż

Ogłoszenie właściciela nieruchomości. Cena 3600000 PLN Dom całkowicie wyposażony POŁOŻENIE: [...]

530 3 600 000 PLN
6792,45 PLN/m²
02-03-2025 Dodaj do notesu
Działka mazowieckie
grodziski
Żabia Wola
Władysławów Na sprzedaż 419 000 PLN 863 m2
Władysławów / Żabia Wola / grodziski / mazowieckie / Polska, Urocza Działka na sprzedaż

Oferuję działkę leśna w pełni gotową do użytkowania położoną centrum kompleksu leśnego ok 1,5 km od [...]

863 419 000 PLN
485,52 PLN/m²
02-05-2024 Dodaj do notesu
Działka mazowieckie
grodziski
Jaktorów
Bieganów Na sprzedaż 355 000 PLN 1700 m2
Bieganów / Jaktorów / grodziski / mazowieckie / Polska, Heweliusza Działka na sprzedaż

Przepiękna działka przeznaczona pod zabudowę jednorodzinną w Bieganowie gm. Jaktorów nr 606/1 o [...]

1700 355 000 PLN
208,82 PLN/m²
20-05-2023 Dodaj do notesu

Nieruchomości - zobacz oferty przy ulicach:

Reklamy