wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie

Mieszkania

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Mieszkanie świętokrzyskie
Kielce
KSM-XXV-lecia Do wynajęcia 1999 PLN 26,5 m2
KSM-XXV-lecia / Kielce / świętokrzyskie Mieszkanie do wynajęcia | 1 pokój

Opis Do wynajęcia nowe 1-pokojowe mieszkanie Z KLIMATYZACJĄ komfort przez cały rok w standardzie [...]

26,5 1999 PLN
75,43 PLN/m²
19 godzin temu Dodaj do notesu
Mieszkanie świętokrzyskie
Kielce
Świętokrzyskie Na sprzedaż 410 000 PLN 59,95 m2
Świętokrzyskie / Kielce / świętokrzyskie, Marszałka Józefa Piłsudskiego Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Sprzedam 3 -pokojowe mieszkanie o powierzchni 59,95 m², zlokalizowane na 4 piętrze 4-piętrowego [...]

59,95 410 000 PLN
6839,03 PLN/m²
2 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie świętokrzyskie
Kielce
Świętokrzyskie Na sprzedaż 495 000 PLN 59,99 m2
Świętokrzyskie / Kielce / świętokrzyskie, Jana Nowaka-Jeziorańskiego Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Funkcjonalne mieszkanie z balkonem, na parterze w 4piętrowym bloku. Składa się z 3 pokoi, [...]

59,99 495 000 PLN
8251,38 PLN/m²
6 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie świętokrzyskie
Kielce
KSM-XXV-lecia Na sprzedaż 379 000 PLN 47 m2
KSM-XXV-lecia / Kielce / świętokrzyskie, Zagórska Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Oferuję na sprzedaż komfortowe, w pełni wyposażone mieszkanie zlokalizowane na parterze przy ul. [...]

47 379 000 PLN
8063,83 PLN/m²
6 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie świętokrzyskie
Kielce
Ślichowice II Do wynajęcia 2500 PLN 100 m2
Ślichowice II / Kielce / świętokrzyskie Mieszkanie do wynajęcia | 5 pokoi

Wynajmę od zaraz 2 poziomowe mieszkanie ok.100 metrów, 5 pokoi, garderoba, 2 łazienki, kuchnia z [...]

100 2500 PLN
25 PLN/m²
6 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie świętokrzyskie
Kielce
Podkarczówka Do wynajęcia 1600 PLN 44 m2
Podkarczówka / Kielce / świętokrzyskie Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Mieszkanie 2 pokojowe z oddzielną kuchnią, łazienka z kabiną prysznicową. Winda, możliwość podpięcia [...]

44 1600 PLN
36,36 PLN/m²
06-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie świętokrzyskie
Kielce Na sprzedaż 445 000 PLN 50 m2
Kielce / świętokrzyskie / Polska, Plac Wolności Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Oferujemy mieszkanie o pow. 50,0 m2 przy pl. Wolności w Kielcach. Lokal po generalnym remoncie , [...]

50 445 000 PLN
8900 PLN/m²
05-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie świętokrzyskie
Kielce
KSM-XXV-lecia Na sprzedaż 599 000 PLN 75 m2
KSM-XXV-lecia / Kielce / świętokrzyskie, Ludwiki Wawrzyńskiej Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Sprzedam mieszkanie 3 pokojowe na parterze na osiedlu KSM Kielce. Mieszkanie znajduje sie w budynku [...]

75 599 000 PLN
7986,67 PLN/m²
03-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie świętokrzyskie
Kielce
Ślichowice Na sprzedaż 650 000 PLN 63,5 m2
Ślichowice / Kielce / świętokrzyskie, Sylwestra Kowalczewskiego Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Do sprzedania mieszkanie 3 pokojowe, plus kuchnia, korytarz, łazienka i toaleta, oraz balkon z [...]

63,5 650 000 PLN
10 236,22 PLN/m²
01-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie świętokrzyskie
Kielce
Uroczysko Do wynajęcia 2200 PLN 53 m2
Uroczysko / Kielce / świętokrzyskie, Klonowa Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Witam, mam do wynajęcia piękne nowe mieszkanie o pow. 53m2 w apartamentowcu przy ulicy Klonowej 81 [...]

53 2200 PLN
41,51 PLN/m²
30-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie świętokrzyskie
Kielce
KSM-XXV-lecia Na sprzedaż 499 000 PLN 53,71 m2
KSM-XXV-lecia / Kielce / świętokrzyskie, Romualda Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Oferuję na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 53,71 m² + balkon o powierzchni 5 m², znajdujące się na [...]

53,71 499 000 PLN
9290,63 PLN/m²
29-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie świętokrzyskie
Kielce
Barwinek Na sprzedaż 391 512 PLN 59,32 m2
Barwinek / Kielce / świętokrzyskie, Barwinek Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie na Barwinku, Kielce. Mieszkanie o powierzchni 59,32 m² [...]

59,32 391 512 PLN
6600 PLN/m²
27-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie świętokrzyskie
Kielce
Ślichowice Do wynajęcia 1800 PLN 50 m2
Ślichowice / Kielce / świętokrzyskie, Króla Kazimierza Wielkiego Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Przestronne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 50 m². Znajduje się na parterze w czteropiętrowym [...]

50 1800 PLN
36 PLN/m²
27-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie świętokrzyskie
Kielce
Uroczysko Do wynajęcia 1200 PLN 31 m2
Uroczysko / Kielce / świętokrzyskie, Zofii Nałkowskiej Mieszkanie do wynajęcia | 1 pokój

Wynajmę na dłuższy okres, (minimum 1 rok) wyposażone mieszkanie 1 pokojowe na 4 piętrze w [...]

31 1200 PLN
38,71 PLN/m²
25-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie świętokrzyskie
Kielce
Baranówek Na sprzedaż 964 800 PLN 98,5 m2
Baranówek / Kielce / świętokrzyskie, Lisowczyków Mieszkanie na sprzedaż | 4 pokoje

Witam, Na sprzedaż przestronny lokal mieszkalny o powierzchni 95 m², usytuowany na parterze w [...]

98,5 964 800 PLN
9794,92 PLN/m²
23-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie świętokrzyskie
Kielce
Sady Na sprzedaż 358 000 PLN 46,2 m2
Sady / Kielce / świętokrzyskie, Wiosenna Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Sprzedam dwustronne 2-pokojowe mieszkanie w bardzo atrakcyjnej lokalizacji przy ulicy Wiosennej w [...]

46,2 358 000 PLN
7748,92 PLN/m²
19-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie świętokrzyskie
Kielce
Centrum Do wynajęcia 2950 PLN 83 m2
Centrum / Kielce / świętokrzyskie Mieszkanie do wynajęcia | 3 pokoje

Do wynajęcia lokal o powierzchni użytkowej 83 m2. Lokal z przeznaczeniem pod biuro, gabinet [...]

83 2950 PLN
35,54 PLN/m²
09-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie świętokrzyskie
Kielce Do wynajęcia 2600 PLN 38 m2
Kielce / świętokrzyskie / Polska, Domaszowska Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji, blisko do centrum, galerii Echo, Politechniki, Uniwersytetu [...]

38 2600 PLN
68,42 PLN/m²
02-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie świętokrzyskie
Kielce
Bocianek Na sprzedaż 415 000 PLN 50,2 m2
Bocianek / Kielce / świętokrzyskie, Marii Konopnickiej Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

BEZ POŚREDNIKA. Mamy na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,2m2 na czwartym piętrze w [...]

50,2 415 000 PLN
8266,93 PLN/m²
01-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie świętokrzyskie
Kielce
Herby Na sprzedaż 410 000 PLN 57,8 m2
Herby / Kielce / świętokrzyskie, Szczygla Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Szukasz mieszkania, które łączy komfort niskiego piętra z doskonałym dostępem do miejskiej [...]

57,8 410 000 PLN
7093,43 PLN/m²
01-04-2026 Dodaj do notesu