wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie

Mieszkania

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Mieszkanie świętokrzyskie
Kielce Na sprzedaż 235 000 PLN 30 m2
Kielce / świętokrzyskie / Polska, Karczówkowska Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Bezpośrednio sprzedam Ul. Karczowkowska 10 Mieszkanie o powierzchni 30m2 do remontu z dużym [...]

30 235 000 PLN
7833,33 PLN/m²
28-03-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie świętokrzyskie
Kielce
Centrum Na sprzedaż 480 000 PLN 49 m2
Centrum / Kielce / świętokrzyskie, Równa Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Możliwa zamiana na większe mieszkanie. Na sprzedaż rozkładowe mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni [...]

49 480 000 PLN
9795,92 PLN/m²
28-03-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie świętokrzyskie
Kielce
Sady Na sprzedaż 489 000 PLN 60 m2
Sady / Kielce / świętokrzyskie, Jesionowa Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Sprzedaż bezpośrednia, pośrednikom dziękuję za współpracę Mieszkanie o powierzchni 60 m² znajduje [...]

60 489 000 PLN
8150 PLN/m²
25-03-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie świętokrzyskie
Kielce
Sady Na sprzedaż 399 000 PLN 48 m2
Sady / Kielce / świętokrzyskie, Nowowiejska Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Do sprzedania mieszkanie na os.Sady , przy ul.Nowowiejska 24, 9 p.Mieszkanie składa się z dwóch [...]

48 399 000 PLN
8312,50 PLN/m²
21-03-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie świętokrzyskie
Kielce Na sprzedaż 470 000 PLN 55,3 m2
Kielce / świętokrzyskie / Polska, Nowy Świat Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Oferuję na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe 55 m2, na drugim piętrze, w dwupiętrowym bloku z 2000 r. [...]

55,3 470 000 PLN
8499,10 PLN/m²
18-03-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie świętokrzyskie
Kielce Na sprzedaż 309 000 PLN 41,8 m2

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 41,80 m², położone w ścisłym centrum Kielc, przy ul. [...]

41,8 309 000 PLN
7392,34 PLN/m²
16-03-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie świętokrzyskie
Kielce Do wynajęcia 1800 PLN 32 m2
Kielce / świętokrzyskie / Polska, Wojska Polskiego Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Witam, mam na wynajęcia przytulne, w pelni umeblowane i wyposażone w niezbedny sprzęt, mieszkanie 2 [...]

32 1800 PLN
56,25 PLN/m²
10-03-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie świętokrzyskie
Kielce
Bukówka Na sprzedaż 499 999 PLN 74,58 m2
Bukówka / Kielce / świętokrzyskie, Łopianowa Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

OFERTA PROMOCYJNA MAJOWA APARTAMENT 74,58 m² w cenie 499 999 zł. Oferta specjalna przy zakupie za [...]

74,58 499 999 PLN
6704,20 PLN/m²
16-02-2026 Dodaj do notesu
32,6 326 000 PLN
10 000 PLN/m²
28-01-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie świętokrzyskie
Kielce
Słoneczne Wzgórze Do wynajęcia 1500 PLN 47,5 m2
Słoneczne Wzgórze / Kielce / świętokrzyskie, Elizy Orzeszkowej Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Do wynajęcia dwustronne, 2 pokojowe mieszkanie z widną kuchnią, o pow. 47,7m2 Lokal usytuowany jest [...]

47,5 1500 PLN
31,58 PLN/m²
27-01-2026 Dodaj do notesu
179 2 500 000 PLN
13 966,48 PLN/m²
19-01-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie świętokrzyskie
Kielce
Ślichowice Do wynajęcia 1700 PLN 55 m2
Ślichowice / Kielce / świętokrzyskie, Króla Kazimierza Wielkiego Mieszkanie do wynajęcia | 3 pokoje

DO WYNAJĘCIA mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 55 m², łazienka z WC, duża widna kuchnia, [...]

55 1700 PLN
30,91 PLN/m²
07-06-2022 Dodaj do notesu