wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie

Nieruchomości

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Mieszkanie małopolskie
Kraków
Krowodrza
Łobzów Do wynajęcia 3200 PLN 57 m2
Łobzów / Krowodrza / Kraków / małopolskie, Kazimierza Wielkiego Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Do wynajęcia jasne, słoneczne, przytulne 2-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią, z balkonem [...]

57 3200 PLN
56,14 PLN/m²
27-11-2025 Dodaj do notesu
Pokój małopolskie
Kraków
Krowodrza Do wynajęcia 1000 PLN
Krowodrza / Kraków / małopolskie, Bartosza Głowackiego Pokój do wynajęcia

Dla niepalącej studentki miejsce w pokoju 1-os (1000 PLN) w komfortowym samodzielnym mieszkaniu [...]

1000 PLN
0 PLN/m²
28-09-2025 Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
Kraków
Krowodrza Na sprzedaż 1 100 000 PLN 64 m2
Krowodrza / Kraków / małopolskie, Fryderyka Chopina Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Ul. Chopina - KRAKÓW Bezpośrednio od właściciela Na sprzedaż mieszkanie 64 m2 w kamienicy z lat [...]

64 1 100 000 PLN
17 187,50 PLN/m²
11-09-2025 Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
Kraków
Prądnik Biały
Os. Krowodrza Górka Do wynajęcia 3900 PLN 74 m2
Os. Krowodrza Górka / Prądnik Biały / Kraków / małopolskie, Krowoderskich Zuchów Mieszkanie do wynajęcia | 3 pokoje

Do wynajęcia: przestronne, dwupoziomowe mieszkanie w spokojnej dzielnicy Oferuję do wynajęcia jasne [...]

74 3900 PLN
52,70 PLN/m²
12-08-2025 Dodaj do notesu
Dom małopolskie
Kraków
Krowodrza
Cichy Kącik Na sprzedaż 3 700 000 PLN 270 m2
Cichy Kącik / Krowodrza / Kraków / małopolskie, Walerego Goetla Dom na sprzedaż

dom z cegły 2 pietrowy 1978r płaski dach , podpiwniczony, 6 pokoi ,2kuchnie 2 łazienki 3 miejsca [...]

270 3 700 000 PLN
13 703,70 PLN/m²
13-07-2025 Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
Kraków
Krowodrza Do wynajęcia 2600 PLN 35 m2
Krowodrza / Kraków / małopolskie, Wrocławska Mieszkanie do wynajęcia | 1 pokój

Bezposrednio od wlasciciela i bez prowizji - doskonale zaplanowana umeblowana kawalerka. Wolne od [...]

35 2600 PLN
74,29 PLN/m²
19-02-2024 Dodaj do notesu
Pokój małopolskie
Kraków
Krowodrza Do wynajęcia 600 PLN
Krowodrza / Kraków / małopolskie, Wojciecha Weissa Pokój do wynajęcia

Do wynajęcia pokój jednoosobowy w mieszkaniu 3 pokojowym w czteropiętrowym bloku na ul Weissa 8 (100 [...]

600 PLN
75 PLN/m²
07-05-2023 Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
Kraków
Krowodrza Do wynajęcia 3600 PLN 72 m2
Krowodrza / Kraków / małopolskie, Józefa Ignacego Kraszewskiego Mieszkanie do wynajęcia | 3 pokoje

Wynajmę piękne jasne mieszkanie po generalnym remoncie w kameralnej kamienicy. Mieszkanie 3 [...]

72 3600 PLN
50 PLN/m²
18-02-2023 Dodaj do notesu
Reklamy