wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie

Mieszkania

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Mieszkanie dolnośląskie
Wrocław
Krzyki Do wynajęcia 1700 PLN 20 m2
Krzyki / Wrocław / dolnośląskie Mieszkanie do wynajęcia | 1 pokój

Do wynajęcia od zaraz kawalerka o pow. 20 m² (pokój, aneks kuchenny w przedpokoju, łazienka). [...]

20 1700 PLN
85 PLN/m²
14-11-2025 Dodaj do notesu
Mieszkanie dolnośląskie
Wrocław
Krzyki
Klecina Na sprzedaż 750 000 PLN 54 m2
Klecina / Krzyki / Wrocław / dolnośląskie Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Zamieszkaj w wyjątkowej przestrzeni, gdzie nowoczesny design spotyka się z komfortem i naturą. To [...]

54 750 000 PLN
13 888,89 PLN/m²
13-11-2025 Dodaj do notesu
Mieszkanie dolnośląskie
Wrocław
Krzyki
Przedmieście Oławskie Do wynajęcia 3200 PLN 46 m2
Przedmieście Oławskie / Krzyki / Wrocław / dolnośląskie, Szybka Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Do wynajęcia mieszkanie z balkonem w korzystnej lokalizacji w centrum miasta - ul. Szybka. Budynek [...]

46 3200 PLN
69,57 PLN/m²
21-10-2025 Dodaj do notesu
Mieszkanie dolnośląskie
Wrocław
Krzyki
Huby Do wynajęcia 2950 PLN 53 m2
Huby / Krzyki / Wrocław / dolnośląskie, Hubska Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Wynajmę od czerwca nowe 53m2,ROZKŁADOWE ciche i bardzo jasne mieszkanie(5 okien) z 2015 r. 2 [...]

53 2950 PLN
55,66 PLN/m²
29-09-2025 Dodaj do notesu
Mieszkanie dolnośląskie
Wrocław
Krzyki
Tarnogaj Na sprzedaż 829 000 PLN 58,8 m2
Tarnogaj / Krzyki / Wrocław / dolnośląskie Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Biura sprzedaży nieruchomości zapraszam do współpracy bez podpisania umowy na wyłączność! Wrażam [...]

58,8 829 000 PLN
14 098,64 PLN/m²
09-09-2025 Dodaj do notesu
Mieszkanie dolnośląskie
Wrocław
Krzyki
Przedmieście Oławskie Do wynajęcia 3000 PLN 49 m2
Przedmieście Oławskie / Krzyki / Wrocław / dolnośląskie, Tadeusza Kościuszki Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

ul. Gen. T. Kościuszki 117, Przedmieście Oławskie, Stare Miasto, Wrocław Do wynajęcia stylowy [...]

49 3000 PLN
61,22 PLN/m²
09-09-2025 Dodaj do notesu
Mieszkanie dolnośląskie
Wrocław
Krzyki Do wynajęcia 3000 PLN 32 m2
Krzyki / Wrocław / dolnośląskie, Piławska Mieszkanie do wynajęcia | 1 pokój

KAWALERKA - 32 m2 - nowa rozkładowa kawalerka z balkonem na II p. w 4 – piętrowym budynku z windą [...]

32 3000 PLN
93,75 PLN/m²
01-09-2022 Dodaj do notesu
Reklamy