wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie

Nieruchomości

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Działka lubelskie
lubelski
Głusk
Dominów Na sprzedaż 399 000 PLN 1500 m2
Dominów / Głusk / lubelski / lubelskie Działka na sprzedaż

Sprzedam działkę budowlaną o powierzchni 15a w Dominowie Gmina Głusk, media w sąsiedniej działce, [...]

1500 399 000 PLN
266 PLN/m²
24-06-2025 Dodaj do notesu
Mieszkanie lubelskie
Lublin
Wieniawa Do wynajęcia 2300 PLN 32 m2
Wieniawa / Lublin / lubelskie, Aleje Racławickie Mieszkanie do wynajęcia | 1 pokój

Mieszkanie Lublin, Wieniawa, al. Racławickie, kawalerka 32m2 Bezpośrednio-od zaraz, al. Racławickie, [...]

32 2300 PLN
71,88 PLN/m²
08-06-2025 Dodaj do notesu
Mieszkanie lubelskie
lubelski
Strzyżewice
Pszczela Wola Na sprzedaż 355 000 PLN 75,4 m2
Pszczela Wola / Strzyżewice / lubelski / lubelskie / Polska Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Przestronne trzypokojowe mieszkanie, zlokalizowane na parterze w dwupiętrowym bloku mieszkalnym na [...]

75,4 355 000 PLN
4708,22 PLN/m²
05-06-2025 Dodaj do notesu
Działka lubelskie
biłgorajski
Turobin
Żabno Na sprzedaż 3100 PLN 25 200 m2
Żabno / Turobin / biłgorajski / lubelskie / Polska Działka na sprzedaż

Syndyk masy upadłości Mieczysława Bełżyckiego ogłasza sprzedaż z wolnej ręki – udziału wynoszącego [...]

25 200 3100 PLN
0,12 PLN/m²
19-03-2025 Dodaj do notesu
Działka lubelskie
biłgorajski
Turobin
Żabno Na sprzedaż 1221 PLN 1700 m2

Syndyk masy upadłości Mieczysława Bełżyckiego ogłasza sprzedaż z wolnej ręki nieruchomości gruntowej [...]

1700 1221 PLN
0,72 PLN/m²
19-03-2025 Dodaj do notesu
Dom lubelskie
krasnostawski
Żółkiewka
Rożki-Kolonia Na sprzedaż 465 812 PLN 114 m2
Rożki-Kolonia / Żółkiewka / krasnostawski / lubelskie / Polska Dom na sprzedaż

114 465 812 PLN
4086,07 PLN/m²
19-03-2025 Dodaj do notesu
Garaż lubelskie
Lublin
Wrotków Na sprzedaż 99 000 PLN 17 m2
Wrotków / Lublin / lubelskie, Jana Samsonowicza Garaż na sprzedaż

Sprzedam garaż, znajdujący się w kompleksie garaży, na terenie strzeżonego parkingu przy ulicy [...]

17 99 000 PLN
5823,53 PLN/m²
27-02-2025 Dodaj do notesu
brak zdjęć
Ryżki / Łuków / łukowski / lubelskie / Polska Działka na sprzedaż

Syndyk masy upadłości Jakuba Swata ogłasza sprzedaż z wolnej ręki udziału 1/25 w nieruchomości [...]

0 1831 PLN
0 PLN/m²
20-02-2024 Dodaj do notesu
Działka lubelskie
chełmski
Kamień
Strachosław Na sprzedaż 120 000 PLN 1 m2
Strachosław / Kamień / chełmski / lubelskie Działka na sprzedaż

Dzialka budowlana pusta, 3km od Chelma, wszystkie media, nowy chodnik, bardzo przyjemne otoczenie. [...]

1 120 000 PLN
120 000 PLN/m²
09-12-2023 Dodaj do notesu
Mieszkanie lubelskie
Biała Podlaska Na sprzedaż 379 000 PLN 61 m2
Biała Podlaska / lubelskie, Adama Asnyka Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Sprzedam mieszkanie 61m² na drugim piętrze dwupiętrowego bloku przy ulicy Asnyka. Do mieszkania [...]

61 379 000 PLN
6213,11 PLN/m²
28-05-2023 Dodaj do notesu
Mieszkanie lubelskie
Biała Podlaska Na sprzedaż 289 997 PLN 57 m2
Biała Podlaska / lubelskie, Kąpielowa Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Mieszkanie składa się: Salon 3.20x3.80 2sypialnie 2.80x3.80 Przedpokój 5.10x1.70 Kuchnia 1.50x2.60 [...]

57 289 997 PLN
5087,67 PLN/m²
29-11-2022 Dodaj do notesu
Mieszkanie lubelskie
Lublin
Wrotków Na sprzedaż 425 000 PLN 48,43 m2
Wrotków / Lublin / lubelskie, Zofii i Wacława Nałkowskich Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Ogłoszenie prywatne! Generalny remont ukończony w kwietniu. - wymiana wszystkich instalacji - [...]

48,43 425 000 PLN
8775,55 PLN/m²
02-05-2022 Dodaj do notesu
Działka lubelskie
opolski
Karczmiska
Wymysłów Na sprzedaż 1 230 000 PLN 31 500 m2
Wymysłów / Karczmiska / opolski / lubelskie / Polska Działka na sprzedaż

Na sprzedaż w całości gospodarstwo rolne z budynkami zlokalizowane Wymysłów, gmina Karczmiska, [...]

31 500 1 230 000 PLN
39,05 PLN/m²
17-01-2022 Dodaj do notesu
Garaż lubelskie
radzyński
Radzyń Podlaski
Radzyń Podlaski Na sprzedaż 14 000 PLN 42 m2
Radzyń Podlaski / radzyński / lubelskie Garaż na sprzedaż

Konstrukcja garażu wykonana jest z profili zamkniętych. Cena obejmuje 2 bramy uchylne podnoszone do [...]

42 14 000 PLN
333,33 PLN/m²
18-08-2020 Dodaj do notesu
Reklamy