wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie

Działki

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Działka mazowieckie
grodziski
Baranów
Osiny Na sprzedaż 322 000 PLN 4600 m2
Osiny / Baranów / grodziski / mazowieckie / Polska Działka na sprzedaż

Działka 4600 m2 położona wieś Osiny gmina Baranów602 494 595 52°09'10.3"N 20°29'11.3"E

4600 322 000 PLN
70 PLN/m²
31-10-2025 Dodaj do notesu
Działka mazowieckie
otwocki
Wiązowna
Duchnów Na sprzedaż 395 000 PLN 1247 m2
Duchnów / Wiązowna / otwocki / mazowieckie / Polska Działka na sprzedaż

Sprzedam Działkę Budowlaną pzy ulicy K. Dowjata w Duchnowie z planem na budowę budynku mieszkalnego [...]

1247 395 000 PLN
316,76 PLN/m²
22-10-2025 Dodaj do notesu
Działka mazowieckie
pruszkowski
Pruszków
Gąsin Do wynajęcia 16 000 PLN 6400 m2
Gąsin / Pruszków / pruszkowski / mazowieckie, Promyka Działka do wynajęcia

Działka usługowo-przemysłowa do wynajęcia. Położona przy ul. Promyka w Pruszkowie - droga [...]

6400 16 000 PLN
2,50 PLN/m²
05-10-2025 Dodaj do notesu
Działka mazowieckie
otwocki
Wiązowna
Malcanów Na sprzedaż 344 400 PLN 1200 m2
Malcanów / Wiązowna / otwocki / mazowieckie / Polska, Magnolii Działka na sprzedaż

Bezpośrednio sprzedamy atrakcyjnie usytuowaną działkę nr. 70/39 w Malcanowie przy ulicy Magnolii gm. [...]

1200 344 400 PLN
287 PLN/m²
05-10-2025 Dodaj do notesu
Działka mazowieckie
Warszawa
Bemowo Na sprzedaż 1 350 000 PLN 713 m2
Bemowo / Warszawa / mazowieckie, Nowej Huty Działka na sprzedaż

Dom usytuowany przy ul. Nowej Huty 6, o pow. ok. 100 m2 na działce o pow. 713 m2 Działka o [...]

713 1 350 000 PLN
1893,41 PLN/m²
22-09-2025 Dodaj do notesu
Działka mazowieckie
grodziski
Żabia Wola
Józefina Na sprzedaż 6 952 000 PLN 15 800 m2
Józefina / Żabia Wola / grodziski / mazowieckie / Polska, Gałązki Działka na sprzedaż

Działka usługowo-mieszkaniowa wg planu zagospodarowania, który można zmienić w porozumieniu z gminą [...]

15 800 6 952 000 PLN
440 PLN/m²
19-09-2025 Dodaj do notesu
Działka mazowieckie
pruszkowski
Nadarzyn
Stara Wieś Na sprzedaż 375 000 PLN 1109 m2
Stara Wieś / Nadarzyn / pruszkowski / mazowieckie / Polska, Głogowa Działka na sprzedaż

Sprzedam bezpośrednio działkę budowlaną pod Warszawą. Działka o powierzchni 1109 m2 znajduje się w [...]

1109 375 000 PLN
338,14 PLN/m²
01-09-2025 Dodaj do notesu
Działka mazowieckie
Warszawa
Wawer Na sprzedaż 69 000 PLN 300 m2
Wawer / Warszawa / mazowieckie, Cyklamenów Działka na sprzedaż

Sprzedam prawo użytkowania działki ROD Cyklamen położonej w dzielnicy Wawer w Warszawie ul [...]

300 69 000 PLN
230 PLN/m²
12-08-2025 Dodaj do notesu
Działka mazowieckie
Warszawa
Włochy Na sprzedaż 40 000 PLN 440 m2
Włochy / Warszawa / mazowieckie, Sasanki Działka na sprzedaż

Sprzedam działkę ROD "Sasanka" Warszawa ( Sasanki/Żwirki i Wigury/Hynka)- umowa przeniesienia praw [...]

440 40 000 PLN
90,91 PLN/m²
26-07-2025 Dodaj do notesu
Działka mazowieckie
Warszawa
Daleszyce
Cisów Na sprzedaż 1 250 000 PLN 31 180 m2
Warszawa / mazowieckie / Polska Działka na sprzedaż

Dzień dobry, *Sprzedam działkę położoną w CISOWIE, gmina Daleszyce, powiat Kielecki, województwo [...]

31 180 1 250 000 PLN
40,09 PLN/m²
26-07-2025 Dodaj do notesu
Działka mazowieckie
Siedlce
Siedlce
Stok Lacki Na sprzedaż 224 000 PLN 800 m2
Siedlce / mazowieckie / Polska Działka na sprzedaż

Posiadam do bezpośredniej sprzedaży działki budowlane, zlokalizowane zaledwie 3 km od Siedlec, w [...]

800 224 000 PLN
280 PLN/m²
23-06-2025 Dodaj do notesu
Działka mazowieckie
grodziski
Żabia Wola
Słubica A Na sprzedaż 202 400 PLN 1265 m2
Słubica A / Żabia Wola / grodziski / mazowieckie / Polska, Słoneczna Działka na sprzedaż

Piękna działka budowlana o powierzchni 1265m2 (nr ewid. 39/4) i korzystnym kształcie, przeznaczona [...]

1265 202 400 PLN
160 PLN/m²
16-05-2025 Dodaj do notesu
Działka mazowieckie
Warszawa
Białołęka Do wynajęcia 11 000 PLN 1400 m2
Białołęka / Warszawa / mazowieckie, Światowida Działka do wynajęcia

Do wynajęcia działka pod biznes w bardzo atrakcyjnej lokalizacji. Działka bezpośrednio dochodzi do [...]

1400 11 000 PLN
7,86 PLN/m²
15-05-2025 Dodaj do notesu
Działka mazowieckie
warszawski zachodni
Ożarów Mazowiecki
Umiastów Na sprzedaż 5 130 000 PLN 17 100 m2
Umiastów / Ożarów Mazowiecki / warszawski zachodni / mazowieckie, Okrężna Działka na sprzedaż

Atrakcyjna działka, w świetnej lokalizacji, przedmieścia Warszawy. Na sprzedaż działka [...]

17 100 5 130 000 PLN
300 PLN/m²
02-03-2025 Dodaj do notesu
Działka mazowieckie
nowodworski
Pomiechówek
Szczypiorno Na sprzedaż 350 000 PLN 1591 m2
Szczypiorno / Pomiechówek / nowodworski / mazowieckie / Polska Działka na sprzedaż

Działka budowlana w kompleksie 16 nowych działek w Szczypiornie ul. Dzikiej Róży gm. Pomiechówek [...]

1591 350 000 PLN
219,99 PLN/m²
13-02-2025 Dodaj do notesu
Działka mazowieckie
pruszkowski
Nadarzyn
Stara Wieś Na sprzedaż 12 000 000 PLN 110 000 m2
Stara Wieś / Nadarzyn / pruszkowski / mazowieckie / Polska, Borsucza Działka na sprzedaż

TEREN BUDOWLANY w Starej Wsi Nadarzyn, około 2 km do trasy S8. 63 886 m2 z możliwością podziału na [...]

110 000 12 000 000 PLN
109,09 PLN/m²
22-01-2025 Dodaj do notesu
Działka mazowieckie
pruszkowski
Nadarzyn
Stara Wieś Na sprzedaż 548 600 PLN 1055 m2
Stara Wieś / Nadarzyn / pruszkowski / mazowieckie / Polska, Sójki Działka na sprzedaż

Działki budowlane przy lesie na osiedlu Winchester Park w Starej Wsi gm. Nadarzyn, wielkości od 1055 [...]

1055 548 600 PLN
520 PLN/m²
14-01-2025 Dodaj do notesu
Działka mazowieckie
Warszawa
Białołęka Do wynajęcia 8000 PLN 850 m2
Białołęka / Warszawa / mazowieckie, Modlińska Działka do wynajęcia

Do wynajęcia działka inwestycyjna w doskonałej lokalizacji – przy ul. Modlińskiej, bezpośrednio przy [...]

850 8000 PLN
9,41 PLN/m²
07-01-2025 Dodaj do notesu
Działka mazowieckie
kozienicki
Gniewoszów
Borek Na sprzedaż 123 000 PLN 4737 m2
Borek / Gniewoszów / kozienicki / mazowieckie / Polska Działka na sprzedaż

Sprzedam działkę o powierzchni 4736,63 m² w malowniczej gminie Gniewoszów, powiat kozienicki! [...]

4737 123 000 PLN
25,97 PLN/m²
17-12-2024 Dodaj do notesu
Działka mazowieckie
otwocki
Karczew
Ostrówek Na sprzedaż 582 000 PLN 9700 m2
Ostrówek / Karczew / otwocki / mazowieckie / Polska Działka na sprzedaż

Działka rolno-budowlana Jeśli chcesz mieszkać w cichej i pięknej okolicy, to jest to propozycja dla [...]

9700 582 000 PLN
60 PLN/m²
15-12-2024 Dodaj do notesu

Działki - zobacz oferty przy ulicach:

Reklamy