wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie

Nieruchomości

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Dom mazowieckie
piaseczyński
Góra Kalwaria
Baniocha Na sprzedaż 1 390 000 PLN 189 m2
Baniocha / Góra Kalwaria / piaseczyński / mazowieckie / Polska, Lipowa Dom na sprzedaż

Sprzedam bezpośrednio dom o powierzchni zabudowy 189 m² Na podaną powierzchnię składa się 147,9 m² [...]

189 1 390 000 PLN
7354,50 PLN/m²
18-03-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
piaseczyński
Góra Kalwaria
Góra Kalwaria Na sprzedaż 599 000 PLN 55,63 m2
Góra Kalwaria / piaseczyński / mazowieckie / Polska, Armii Krajowej Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Oferuję do sprzedaży przestronne i w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 55,63 m², wraz z [...]

55,63 599 000 PLN
10 767,57 PLN/m²
15-03-2026 Dodaj do notesu
Działka mazowieckie
piaseczyński
Góra Kalwaria
Krzaki Czaplinkowskie Na sprzedaż 220 000 PLN 1200 m2
Krzaki Czaplinkowskie / Góra Kalwaria / piaseczyński / mazowieckie / Polska, Główna Działka na sprzedaż

Działka budowlana NAROŻNA 1200 m2 Góra Kalwaria KRZAKI CZAPLINKOWSKIE ul Główna  SPECYFIKACJA [...]

1200 220 000 PLN
183,33 PLN/m²
01-03-2026 Dodaj do notesu
Lokal mazowieckie
piaseczyński
Piaseczno
Piaseczno Do wynajęcia 3600 PLN 80 m2
Piaseczno / piaseczyński / mazowieckie / Polska, Ludwika Czajewicza Lokal do wynajęcia

Oferuję do wynajęcia lokal usługowy w piwnicy budynku mieszkalnego w Piasecznie o łącznej [...]

80 3600 PLN
45 PLN/m²
14-02-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
piaseczyński
Piaseczno
Piaseczno Na sprzedaż 720 000 PLN 59,8 m2
Piaseczno / piaseczyński / mazowieckie / Polska, Puławska Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Dostępne od ręki Komfortowe 3-pokojowe mieszkanie 59,8 m² na wysokim parterze – idealne dla [...]

59,8 720 000 PLN
12 040,13 PLN/m²
25-01-2026 Dodaj do notesu
Działka mazowieckie
piaseczyński
Konstancin-Jeziorna
Konstancin-Jeziorna Na sprzedaż 14 000 000 PLN 12 868 m2
Konstancin-Jeziorna / piaseczyński / mazowieckie / Polska, Słoneczna Działka na sprzedaż

Działka nr ew. 53/1 z obrębu 01-04 m. Konstancin - Jeziorna zlokalizowana przy ul. Słonecznej 12, [...]

12 868 14 000 000 PLN
1087,97 PLN/m²
21-01-2026 Dodaj do notesu
Działka mazowieckie
piaseczyński
Konstancin-Jeziorna
Konstancin-Jeziorna Na sprzedaż 850 000 PLN 1349 m2
Konstancin-Jeziorna / piaseczyński / mazowieckie / Polska, Bukowa Działka na sprzedaż

Sprzedam działkę budowlaną w Konstacinie-Jeziornej ul. Bukowa 33, w dzielnicy Stare Wierzbno. [...]

1349 850 000 PLN
630,10 PLN/m²
05-01-2026 Dodaj do notesu
Dom mazowieckie
piaseczyński
Lesznowola
Lesznowola Na sprzedaż 1 237 000 PLN 135,27 m2
Lesznowola / piaseczyński / mazowieckie / Polska, Słoneczna Dom na sprzedaż

Zapraszamy serdecznie – budujemy domy z myślą o Tobie. Nasze nowoczesne [...]

135,27 1 237 000 PLN
9144,67 PLN/m²
22-08-2025 Dodaj do notesu
Lokal mazowieckie
piaseczyński
Piaseczno
Piaseczno Do wynajęcia 10 000 PLN 120 m2
Piaseczno / piaseczyński / mazowieckie / Polska, Powstańców Warszawy Lokal do wynajęcia

Wynajmę bezpośrednio lokale handlowo-usługowe w nowo wybudowanym obiekcie przy ul. Powstańców [...]

120 10 000 PLN
83,33 PLN/m²
05-09-2024 Dodaj do notesu
Obiekt mazowieckie
piaseczyński
Lesznowola
Łazy Na sprzedaż 105 000 PLN 100 m2
Łazy / Lesznowola / piaseczyński / mazowieckie, Przyszłości Obiekt na sprzedaż

POWIERZCHNIA BIUROWA / MIESZKALNA / CAŁOROCZNA składająca się z siedmiu połączonych kontenerów , na [...]

100 105 000 PLN
1050 PLN/m²
09-01-2024 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
piaseczyński
Piaseczno
Piaseczno Do wynajęcia 2700 PLN 43 m2
Piaseczno / piaseczyński / mazowieckie / Polska, Cichej Łąki Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

­Mieszkanie 43m2 + duży balkon ok 8m2, 2 pokojowe, Józefosław obok Piaseczna Zapraszamy, mieszkanie [...]

43 2700 PLN
62,79 PLN/m²
12-07-2023 Dodaj do notesu
Dom mazowieckie
piaseczyński
Konstancin-Jeziorna
Konstancin-Jeziorna Na sprzedaż 2 250 000 PLN 260 m2
Konstancin-Jeziorna / piaseczyński / mazowieckie / Polska, Warecka Dom na sprzedaż

Nowy dom do zamieszkania w m.(05-532)Solec 47A, (otulina Parku Chojnowskiego w pobliżu stadnina [...]

260 2 250 000 PLN
8653,85 PLN/m²
16-02-2022 Dodaj do notesu
Reklamy