wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie

Mieszkania

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Mieszkanie wielkopolskie
poznański
Kostrzyn
Kostrzyn Na sprzedaż 130 000 PLN 44 m2
Kostrzyn / poznański / wielkopolskie, Adama Mickiewicza Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Syndyk w postępowaniu upadłościowym sygn. PO1P/GUp-s/1717/2024 ogłasza o konkursie ofert na zakup: [...]

44 130 000 PLN
2954,55 PLN/m²
22-12-2024 Dodaj do notesu
Mieszkanie łódzkie
zgierski
Zgierz Do wynajęcia 2000 PLN 40 m2
Zgierz / zgierski / łódzkie, Ozorkowska Mieszkanie do wynajęcia | brak pokoi

Nowe wyremontowane mieszkania z podwurkiem parking samochodowe cana za mieszkania som opłaty [...]

40 2000 PLN
50 PLN/m²
07-12-2024 Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
Kraków Do wynajęcia 4900 PLN 61,85 m2
Kraków / małopolskie / Polska Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Właściciel wynajmie mieszkanie w wysokim standardzie, w prestiżowej części Krakowa ( ul. Królowej [...]

61,85 4900 PLN
79,22 PLN/m²
29-11-2024 Dodaj do notesu
Mieszkanie podkarpackie
Rzeszów Na sprzedaż 615 000 PLN 64,21 m2
Rzeszów / podkarpackie, Prof. Ludwika Chmaja Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Sprzedam mieszkanie 3 pokojowe, po remoncie na ul. Chmaja w Rzeszowie. Mieszkanie znajduje się [...]

64,21 615 000 PLN
9577,95 PLN/m²
24-11-2024 Dodaj do notesu
Mieszkanie opolskie
kluczborski
Kluczbork
Kluczbork Na sprzedaż 198 000 PLN 38 m2
Kluczbork / kluczborski / opolskie, Prusa Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Na sprzedaż: Mieszkanie 38m² w Kluczborku, idealne do własnej aranżacji! Ogłoszenie jest prywatne, [...]

38 198 000 PLN
5210,53 PLN/m²
17-11-2024 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Rembertów
Marysin Wawerski Do wynajęcia 3600 PLN 50 m2
Rembertów / Warszawa / mazowieckie, Młodnicka Mieszkanie do wynajęcia | 3 pokoje

Oferuję do wynajęcia nowe 3-pokojwe mieszkanie o powierzchni 50 m2, zlokalizowane przy ulicy [...]

50 3600 PLN
72 PLN/m²
07-11-2024 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Praga-Południe
Gocław Na sprzedaż 869 000 PLN 60 m2
Gocław / Praga-Południe / Warszawa / mazowieckie, Eugeniusza Horbaczewskiego Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

60 m² | 3 niezależne pokoje | osobna kuchnia Duża loggia ok. 6 m² – idealna na poranną kawę [...]

60 869 000 PLN
14 483,33 PLN/m²
05-11-2024 Dodaj do notesu
Mieszkanie łódzkie
Łódź
Górna
Chojny-Dąbrowa Na sprzedaż 379 000 PLN 40 m2
Chojny-Dąbrowa / Górna / Łódź / łódzkie, Lucjana Rydla Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Oferuję na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe z balkonem, znajdujące się przy ulicy Lucjana Rydla 21. [...]

40 379 000 PLN
9475 PLN/m²
27-10-2024 Dodaj do notesu
Mieszkanie zachodniopomorskie
kamieński
Golczewo
Golczewo Na sprzedaż 174 000 PLN 88,2 m2
Golczewo / kamieński / zachodniopomorskie / Polska, Dworcowa Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Stanisław Steckiewicz - Syndyk masy upadłości sprzeda z wolnej ręki nieruchomość lokalową mieszkalną [...]

88,2 174 000 PLN
1972,79 PLN/m²
29-09-2024 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Mokotów Do wynajęcia 2450 PLN 26 m2
Mokotów / Warszawa / mazowieckie, Stępińska Mieszkanie do wynajęcia | 1 pokój

MIESZKANIE JEST W TRAKCIE PODPISYWANIA UMOWY NAJMU. USUNĘ TĘ NOTATKĘ GDYBY STATUS ULEGŁ ZMIANIE. [...]

26 2450 PLN
94,23 PLN/m²
14-09-2024 Dodaj do notesu
Mieszkanie łódzkie
Łódź
Bałuty Na sprzedaż 275 000 PLN 45 m2
Bałuty / Łódź / łódzkie, Tomasza Judyma Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Biuro Nieruchomości MHouse Doradztwo Mobilne. Warunki Przed prezentacją podpisywana jest umowa z [...]

45 275 000 PLN
6111,11 PLN/m²
13-09-2024 Dodaj do notesu
Mieszkanie podlaskie
Białystok
Piaski Do wynajęcia 1500 PLN 43 m2
Piaski / Białystok / podlaskie, Marii Curie-Skłodowskiej Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Wynajme mieszkanie o pow.43m,2 w sklad ktorego wchodza 2 niezalezne pok.oddzielna [...]

43 1500 PLN
34,88 PLN/m²
07-09-2024 Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Ruda Śląska Na sprzedaż 162 000 PLN 29 m2
Ruda Śląska / śląskie Mieszkanie na sprzedaż | 1 pokój

Sprzedam mieszkanie kawalerka 29m. umeblowana w cichej okolicy, wszędzie blisko tel. [...]

29 162 000 PLN
5586,21 PLN/m²
06-09-2024 Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Tychy
Śródmieście
os. Cztery Pory Roku Do wynajęcia 2500 PLN 48,6 m2
os. Cztery Pory Roku / Śródmieście / Tychy / śląskie Mieszkanie do wynajęcia | 3 pokoje

Przytulne mieszkanie składające się z 2 dwóch zamykanych pokoi i salonu z aneksem kuchennym, [...]

48,6 2500 PLN
51,44 PLN/m²
01-09-2024 Dodaj do notesu
Mieszkanie pomorskie
Gdańsk
Zaspa Do wynajęcia 3000 PLN 49 m2
Zaspa / Gdańsk / pomorskie, al. Jana Pawła II Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Mam do wynajęcia apartament w Gdańsku Zaspa z pięknym widokiem na Park im. Jana Pawła II, niecałe 2 [...]

49 3000 PLN
61,22 PLN/m²
03-08-2024 Dodaj do notesu
Mieszkanie podlaskie
Białystok
Skorupy Do wynajęcia 1400 PLN 30 m2
Skorupy / Białystok / podlaskie, Nowowarszawska Mieszkanie do wynajęcia | 1 pokój

1-pokojowe mieszkanie. Umeblowane. Bardzo dobra lokalizacja, doskonale skomunikowane z całym [...]

30 1400 PLN
46,67 PLN/m²
02-08-2024 Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
Kraków
Prądnik Biały Do wynajęcia 2850 PLN 51 m2
Kraków / małopolskie / Polska, Generała Augusta Fieldorfa-Nila Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Do wynajęcia mieszkanie bardzo dobrze położone komunikacyjnie. W odległości 2 min na nogach pętla [...]

51 2850 PLN
55,88 PLN/m²
19-07-2024 Dodaj do notesu
Mieszkanie wielkopolskie
Poznań Do wynajęcia 2950 PLN 62,1 m2
Poznań / wielkopolskie / Polska, Mogileńska Mieszkanie do wynajęcia | 3 pokoje

Do wynajęcia apartament 62,1 m2 na osiedlu Warszawskim/Czekalskim przy ul. Mogileńskiej. [...]

62,1 2950 PLN
47,50 PLN/m²
19-07-2024 Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Katowice
Śródmieście Na sprzedaż 749 000 PLN 77 m2
Śródmieście / Katowice / śląskie Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Mieszkanie w 6-piętrowym bloku na 1. piętrze. Klatka czysta, zadbana, wyremontowana. Winda. Blok [...]

77 749 000 PLN
9727,27 PLN/m²
15-07-2024 Dodaj do notesu
Mieszkanie łódzkie
Łódź
Śródmieście Do wynajęcia 2200 PLN 32 m2
Śródmieście / Łódź / łódzkie, Piotrkowska Mieszkanie do wynajęcia | 1 pokój

Dzień dobry, Świeżo wykończona kawalerka 32 m2 + antresola (sypialnia) do wynajęcia, w samym Centrum [...]

32 2200 PLN
68,75 PLN/m²
04-07-2024 Dodaj do notesu
Reklamy