wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie

Domy

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Dom łódzkie
piotrkowski
Wolbórz
Swolszewice Duże Na sprzedaż 500 000 PLN 90 m2
Swolszewice Duże / Wolbórz / piotrkowski / łódzkie / Polska, Jana Pawła II Dom na sprzedaż

Dom z pół bala, drewniany – 90 m² i garaż 28 m², na zagospodarowanej działce 1700 m². [...]

90 500 000 PLN
5555,56 PLN/m²
11-04-2026 Dodaj do notesu
Dom mazowieckie
miński
Sulejówek Na sprzedaż 1 500 000 PLN 141 m2
Sulejówek / miński / mazowieckie / Polska, Narutowicza Dom na sprzedaż

DOM RODZINNY 141 m² | 800 m do SKM | Garaż 2 auta | Sulejówek Szukasz komfortowego domu blisko [...]

141 1 500 000 PLN
10 638,30 PLN/m²
11-04-2026 Dodaj do notesu
Dom podlaskie
białostocki
Wasilków
Sochonie Na sprzedaż 920 000 PLN 195 m2
Sochonie / Wasilków / białostocki / podlaskie / Polska Dom na sprzedaż

Dom murowany, strop żelbetowy , ocieplenia powyżej normy, stolarka 3szybowa, instalacje wewnętrzne - [...]

195 920 000 PLN
4717,95 PLN/m²
10-04-2026 Dodaj do notesu
Dom łódzkie
pabianicki
Konstantynów Łódzki Na sprzedaż 919 000 PLN 132 m2
Konstantynów Łódzki / pabianicki / łódzkie, 1 Maja Dom na sprzedaż

Zamieszkaj w domu, który oferuje komfort termiczny dzięki klimatyzacji, błyskawiczny internet [...]

132 919 000 PLN
6962,12 PLN/m²
10-04-2026 Dodaj do notesu
Dom pomorskie
pucki
Kosakowo
Dębogórze Na sprzedaż 8 700 000 PLN 650 m2
Dębogórze / Kosakowo / pucki / pomorskie / Polska, Rzepakowa Dom na sprzedaż

Z ogromną przyjemnością zapraszamy Państwa do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży. Biuro [...]

650 8 700 000 PLN
13 384,62 PLN/m²
10-04-2026 Dodaj do notesu
Dom śląskie
Mysłowice
Wesoła Na sprzedaż 1 199 000 PLN 113,97 m2
Wesoła / Mysłowice / śląskie, 3 Maja Dom na sprzedaż

witam Na sprzedaż nowoczesny szeregowiec oddany do użytkowania w 2024 roku, zlokalizowany w jednej z [...]

113,97 1 199 000 PLN
10 520,31 PLN/m²
09-04-2026 Dodaj do notesu
Dom warmińsko-mazurskie
ostródzki
Ostróda
Ruś Mała Na sprzedaż 750 000 PLN 84 m2
Ruś Mała / Ostróda / ostródzki / warmińsko-mazurskie / Polska Dom na sprzedaż

Dzień Dobry Oferuję na sprzedaż dom letniskowy - całoroczny z dostępem do jeziora. Wykonany na [...]

84 750 000 PLN
8928,57 PLN/m²
09-04-2026 Dodaj do notesu
Dom podkarpackie
krośnieński
Chorkówka
Szczepańcowa Na sprzedaż 899 000 PLN 247 m2
Szczepańcowa / Chorkówka / krośnieński / podkarpackie / Polska, Słoneczna Dom na sprzedaż

Na sprzedaż przestronny dom (8 pokoi) z pięknym ogrodem, zlokalizowany w malowniczej miejscowości [...]

247 899 000 PLN
3639,68 PLN/m²
09-04-2026 Dodaj do notesu
166 1 065 000 PLN
6415,66 PLN/m²
09-04-2026 Dodaj do notesu
Dom mazowieckie
piaseczyński
Góra Kalwaria
Łubna Na sprzedaż 799 000 PLN 85,23 m2
Łubna / Góra Kalwaria / piaseczyński / mazowieckie / Polska, Janówek Dom na sprzedaż

SPRZEDAŻ | 799 000 zł | segment skrajny| 85,23 m² | Łubna, gmina Góra Kalwaria Rozpoczynamy sprzedaż [...]

85,23 799 000 PLN
9374,63 PLN/m²
09-04-2026 Dodaj do notesu
Dom mazowieckie
piaseczyński
Lesznowola
Łazy Na sprzedaż 1 485 000 PLN 198 m2
Łazy / Lesznowola / piaseczyński / mazowieckie / Polska, Łączności Dom na sprzedaż

Okazja! kameralny segment w prestiżowej lokalizacji w Łazach czeka na Ciebie! Marzysz o domu wśród [...]

198 1 485 000 PLN
7500 PLN/m²
09-04-2026 Dodaj do notesu
Dom śląskie
wodzisławski
Rydułtowy Na sprzedaż 920 000 PLN 300 m2
Rydułtowy / wodzisławski / śląskie / Polska, Św. Jacka Dom na sprzedaż

Sprzedam ładny dom w cichej okolicy o powierzchni 300 m2 położony w Rydułtowach dzielnica Radoszowy. [...]

300 920 000 PLN
3066,67 PLN/m²
09-04-2026 Dodaj do notesu
Dom mazowieckie
warszawski zachodni
Łomianki
Kiełpin Na sprzedaż 1 400 000 PLN 220 m2
Kiełpin / Łomianki / warszawski zachodni / mazowieckie / Polska, Kolejowa Dom na sprzedaż

Nieruchomość wyposażona jest we własne ujęcie wody , szambo, prąd oraz ogrzewanie na olej opalowy. [...]

220 1 400 000 PLN
6363,64 PLN/m²
08-04-2026 Dodaj do notesu
Dom łódzkie
pabianicki
Konstantynów Łódzki Na sprzedaż 879 000 PLN 111 m2
Konstantynów Łódzki / pabianicki / łódzkie, Armii Krajowej Dom na sprzedaż

Sprzedam dom w kompleksie 42 segmentów na osiedlu Arkadia II, który znajduje się na ogrodzonym [...]

111 879 000 PLN
7918,92 PLN/m²
08-04-2026 Dodaj do notesu
Dom podlaskie
białostocki
Tykocin
Tykocin Na sprzedaż 395 000 PLN 148,67 m2
Tykocin / białostocki / podlaskie / Polska Dom na sprzedaż

Oferujemy na sprzedaż domy w stanie surowym zamkniętym ok. 148,67 m2 powierzchni całkowitej. Działki [...]

148,67 395 000 PLN
2656,89 PLN/m²
08-04-2026 Dodaj do notesu
Dom mazowieckie
piaseczyński
Piaseczno
Piaseczno Na sprzedaż 1 780 000 PLN 187 m2
Piaseczno / piaseczyński / mazowieckie / Polska Dom na sprzedaż

Na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny położony w spokojnej miejscowości Głosków przy ul. [...]

187 1 780 000 PLN
9518,72 PLN/m²
08-04-2026 Dodaj do notesu
Dom mazowieckie
Warszawa
Wawer Na sprzedaż 1 690 000 PLN 150 m2
Wawer / Warszawa / mazowieckie, Wał Miedzeszyński Dom na sprzedaż

Na sprzedaż komfortowy dom wolnostojący położony w zielonej i spokojnej części Warszawy w dzielnicy [...]

150 1 690 000 PLN
11 266,67 PLN/m²
08-04-2026 Dodaj do notesu
Dom łódzkie
zgierski
Głowno Na sprzedaż 260 000 PLN 50 m2
Głowno / zgierski / łódzkie / Polska, Łowicka Dom na sprzedaż

Sprzedam nieruchomość w ścisłym centrum Głowna. Budynek zlokalizowany w pierzei ul.Łowickiej, przy [...]

50 260 000 PLN
5200 PLN/m²
08-04-2026 Dodaj do notesu
Dom wielkopolskie
Poznań
Krzyżowniki-Smochowice
Smochowice Na sprzedaż 1 520 000 PLN 250,15 m2
Smochowice / Krzyżowniki-Smochowice / Poznań / wielkopolskie, Gorzyńska Dom na sprzedaż

Na sprzedaż przestronny, zadbany dom jednorodzinny położony w jednej z najbardziej cenionych, [...]

250,15 1 520 000 PLN
6076,35 PLN/m²
07-04-2026 Dodaj do notesu
Dom mazowieckie
piaseczyński
Lesznowola
Magdalenka Na sprzedaż 1 290 000 PLN 63 m2
Magdalenka / Lesznowola / piaseczyński / mazowieckie / Polska, Podleśna Dom na sprzedaż

Dzień dobry, Mam na sprzedaż bardzo atrakcyjną działkę budowlaną wraz z domem położoną w gminie [...]

63 1 290 000 PLN
20 476,19 PLN/m²
07-04-2026 Dodaj do notesu
Reklamy