wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie

Domy

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Dom lubelskie
puławski
Wąwolnica
Kębło Na sprzedaż 1 400 000 PLN 130 m2
Kębło / Wąwolnica / puławski / lubelskie / Polska Dom na sprzedaż

Sprzedam Nowy Dom z Drewna Księżycowego. Dom dla Bardzo wymagających. Dom wykonany jest w [...]

130 1 400 000 PLN
10 769,23 PLN/m²
29-03-2026 Dodaj do notesu
Dom małopolskie
krakowski
Skawina
Skawina Na sprzedaż 1 250 000 PLN 192 m2
Skawina / krakowski / małopolskie / Polska Dom na sprzedaż

Powierzchnia zabudowy 154 m², powierzchnia użytkowa 192 m². Dom wybudowany w tradycyjnej [...]

192 1 250 000 PLN
6510,42 PLN/m²
29-03-2026 Dodaj do notesu
Dom opolskie
prudnicki
Biała
Chrzelice Na sprzedaż 229 000 PLN 77 m2
Chrzelice / Biała / prudnicki / opolskie / Polska Dom na sprzedaż

Dom + 1,36 ha ziemi rolnej – Chrzelice, Na sprzedaż nieruchomość położona w miejscowości Chrzelice [...]

77 229 000 PLN
2974,03 PLN/m²
29-03-2026 Dodaj do notesu
Dom śląskie
częstochowski
Kłomnice
Kłomnice Na sprzedaż 1 090 000 PLN 130 m2
Kłomnice / częstochowski / śląskie / Polska Dom na sprzedaż

Sprzedam dom w okolicytacji Częstochowy gmina Kłomnice. Dom do zamieszkania od zaraz . Kuchnia wraz [...]

130 1 090 000 PLN
8384,62 PLN/m²
29-03-2026 Dodaj do notesu
Dom śląskie
zawierciański
Ogrodzieniec
Ogrodzieniec Na sprzedaż 249 000 PLN 132 m2
Ogrodzieniec / zawierciański / śląskie / Polska Dom na sprzedaż

Sprzedam działkę z domem do całkowitego remontu w centrum Ogrodzieńca. Wszystkie media. Bardzo [...]

132 249 000 PLN
1886,36 PLN/m²
29-03-2026 Dodaj do notesu
Dom warmińsko-mazurskie
lidzbarski
Lidzbark Warmiński
Runowo Na sprzedaż 3 790 000 PLN 340 m2
Runowo / Lidzbark Warmiński / lidzbarski / warmińsko-mazurskie / Polska Dom na sprzedaż

W pobliżu Lidzbarka Warmińskiego | Dom 340 m² | Las | Łąki 14 ha | Dodatkowe budynki gospodarcze. [...]

340 3 790 000 PLN
11 147,06 PLN/m²
28-03-2026 Dodaj do notesu
Dom wielkopolskie
poznański
Kleszczewo
Kleszczewo Na sprzedaż 987 500 PLN 101 m2
Kleszczewo / poznański / wielkopolskie / Polska Dom na sprzedaż

Nowy dom wolnostojący Kleszczewo (101m2) Gorąco polecam jako jeden z nielicznych tego typu [...]

101 987 500 PLN
9777,23 PLN/m²
28-03-2026 Dodaj do notesu
Dom mazowieckie
piaseczyński
Konstancin-Jeziorna
Konstancin-Jeziorna Na sprzedaż 2 250 000 PLN 292 m2
Konstancin-Jeziorna / piaseczyński / mazowieckie / Polska Dom na sprzedaż

SPRZEDAM NOWY DOM W STANIE DEWELOPERSKIM NA GRANICY SOLCA I BOROWINY NA ZAMKNIĘTYM OSIEDLU -BRATEK- [...]

292 2 250 000 PLN
7705,48 PLN/m²
28-03-2026 Dodaj do notesu
Dom podkarpackie
łańcucki
Łańcut Na sprzedaż 890 000 PLN 280 m2
Łańcut / łańcucki / podkarpackie / Polska, Mikołaja Reja Dom na sprzedaż

Dom 280 m2 z zapleczem gospodarczym Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 280 m², składający [...]

280 890 000 PLN
3178,57 PLN/m²
27-03-2026 Dodaj do notesu
Dom mazowieckie
warszawski zachodni
Łomianki
Dziekanów Nowy Na sprzedaż 999 000 PLN 170 m2
Dziekanów Nowy / Łomianki / warszawski zachodni / mazowieckie / Polska Dom na sprzedaż

Osiedle Królowej Bony w Dziekanowie Nowym to zespół 30 lokali mieszkalnych typu bliźniak. Idealne [...]

170 999 000 PLN
5876,47 PLN/m²
27-03-2026 Dodaj do notesu
Dom łódzkie
Łódź
Bałuty
Teofilów Na sprzedaż 74 000 PLN 35 m2
Teofilów / Bałuty / Łódź / łódzkie, Selerowa Dom na sprzedaż

Sprzedam domek letniskowy 35 m2 na działce ROD o powierzchni 267 m2, ul. Selerowa 25, Łódź Teofilów [...]

35 74 000 PLN
2114,29 PLN/m²
27-03-2026 Dodaj do notesu
Dom małopolskie
krakowski
Mogilany
Buków Na sprzedaż 1 600 000 PLN 200 m2
Buków / Mogilany / krakowski / małopolskie / Polska Dom na sprzedaż

Na sprzedaż dom położony w Bukowie koło Skawiny, w gminie Mogilany, na wyjątkowej, płaskiej działce [...]

200 1 600 000 PLN
8000 PLN/m²
27-03-2026 Dodaj do notesu
Dom małopolskie
chrzanowski
Chrzanów
Chrzanów Na sprzedaż 500 000 PLN 150 m2
Chrzanów / chrzanowski / małopolskie / Polska, Winna Dom na sprzedaż

Sprzedam dom wolnostojący piętrowy z garażem. Dom położony jest w spokojnej części Chrzanowa przy [...]

150 500 000 PLN
3333,33 PLN/m²
27-03-2026 Dodaj do notesu
Dom małopolskie
bocheński
Bochnia Na sprzedaż 669 000 PLN 120 m2
Bochnia / bocheński / małopolskie / Polska, Kolanowska Dom na sprzedaż

Sprzedam działkę o powierzchni 12 arów (1200 m²) zabudowaną podpiwniczonym domem parterowym o pow. [...]

120 669 000 PLN
5575 PLN/m²
27-03-2026 Dodaj do notesu
Dom małopolskie
krakowski
Zabierzów
Brzoskwinia Na sprzedaż 1 250 000 PLN 179,97 m2
Brzoskwinia / Zabierzów / krakowski / małopolskie / Polska, Akacjowa Dom na sprzedaż

Sprzedam dom jednorodzinny w stanie deweloperskim, o powierzchni całkowitej 179, 97 mkw. (pow. [...]

179,97 1 250 000 PLN
6945,60 PLN/m²
27-03-2026 Dodaj do notesu
Dom pomorskie
gdański
Kolbudy
Otomin Na sprzedaż 1 200 000 PLN 185 m2
Otomin / Kolbudy / gdański / pomorskie / Polska, Malinowa Dom na sprzedaż

Otomin graniczy bezpośrednio z Gdańskiem. Główną zaletą nieruchomości jest prestiżowa lokalizacja w [...]

185 1 200 000 PLN
6486,49 PLN/m²
27-03-2026 Dodaj do notesu
Dom mazowieckie
Warszawa
Praga-Południe Na sprzedaż 55 191 PLN 143 m2
Praga-Południe / Warszawa / mazowieckie, Koprzywiańska Dom na sprzedaż

Syndyk masy upadłości Mirosława Reczek ogłasza sprzedaż z wolnej ręki udziału w wysokości 1/16 w [...]

143 55 191 PLN
385,95 PLN/m²
26-03-2026 Dodaj do notesu
Dom łódzkie
łaski
Łask
Kolumna Na sprzedaż 620 000 PLN 108 m2
Kolumna / Łask / łaski / łódzkie / Polska Dom na sprzedaż

Na sprzedaż dom o pow. 108 m2 położony w miejscowości Kolumna pod Łaskiem (woj. łódzkie). Dom [...]

108 620 000 PLN
5740,74 PLN/m²
26-03-2026 Dodaj do notesu
Dom świętokrzyskie
sandomierski
Dwikozy
Stary Garbów Na sprzedaż 550 000 PLN 100 m2
Stary Garbów / Dwikozy / sandomierski / świętokrzyskie / Polska Dom na sprzedaż

Na sprzedaż dom jedno rodzinny położony w spokojnej i malowniczej okolicy wiejskiej, idealny dla [...]

100 550 000 PLN
5500 PLN/m²
26-03-2026 Dodaj do notesu
Dom dolnośląskie
wołowski
Wołów
Garwół Na sprzedaż 729 500 PLN 126,32 m2
Garwół / Wołów / wołowski / dolnośląskie / Polska Dom na sprzedaż

Nowy, piękny dom w zabudowie bliźniaczej 3 kilometry od Wołowa na obrzeżach miejscowości Garwół. [...]

126,32 729 500 PLN
5775,02 PLN/m²
26-03-2026 Dodaj do notesu
Reklamy