wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie

Domy

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Dom wielkopolskie
poznański
Tarnowo Podgórne
Przeźmierowo Na sprzedaż 590 000 PLN 55 m2
Przeźmierowo / Tarnowo Podgórne / poznański / wielkopolskie / Polska, Krańcowa Dom na sprzedaż

Przeźmierowo, ul. Krańcowa — WYJĄTKOWA OKAZJA | 590 000 zł Parterowy, wolnostojący budynek 55 m² na [...]

55 590 000 PLN
10 727,27 PLN/m²
30-01-2026 Dodaj do notesu
Dom łódzkie
wieluński
Wieluń
Gaszyn Na sprzedaż 699 000 PLN 180 m2
Gaszyn / Wieluń / wieluński / łódzkie / Polska, Opolska Dom na sprzedaż

Do sprzedania dom wolnostojący o powierzchni użytkowej około 180 m2 posadowiony na działce o [...]

180 699 000 PLN
3883,33 PLN/m²
28-01-2026 Dodaj do notesu
brak zdjęć
Nowy Sącz / małopolskie / Polska Dom na sprzedaż

Syndyk masy upadłości sprzeda z wolnej ręki w trybie pisemnego konkursu ofert udział w wysokości 1/2 [...]

200 330 000 PLN
1650 PLN/m²
28-01-2026 Dodaj do notesu
Dom wielkopolskie
międzychodzki
Kwilcz
Prusim Na sprzedaż 87 050 PLN 41,48 m2
Prusim / Kwilcz / międzychodzki / wielkopolskie / Polska Dom na sprzedaż

REGULAMIN SPRZEDAŻY z wolnej ręki udziału wchodzącego w skład masy upadłości Moniki Chałupka w [...]

41,48 87 050 PLN
2098,60 PLN/m²
27-01-2026 Dodaj do notesu
Dom dolnośląskie
kłodzki
Lewin Kłodzki
Lewin Kłodzki Na sprzedaż 1 700 000 PLN 700 m2
Lewin Kłodzki / kłodzki / dolnośląskie / Polska, Fryderyka Chopina Dom na sprzedaż

Na sprzedaż oferujemy atrakcyjny dom 4-kondygnacyjny położony w malowniczym Lewinie Kłodzkim, w [...]

700 1 700 000 PLN
2428,57 PLN/m²
26-01-2026 Dodaj do notesu
Dom mazowieckie
legionowski
Legionowo Na sprzedaż 950 000 PLN 140 m2
Legionowo / legionowski / mazowieckie / Polska, Gajowa Dom na sprzedaż

Sprzedam połowę bliźniaka w Legionowie o powierzchni 140m2, na działce 536m. Legionowo Bukowiec. [...]

140 950 000 PLN
6785,71 PLN/m²
25-01-2026 Dodaj do notesu
Dom kujawsko-pomorskie
grudziądzki
Grudziądz
Gać Na sprzedaż 20 667 PLN 68,86 m2
Gać / Grudziądz / grudziądzki / kujawsko-pomorskie / Polska Dom na sprzedaż

Najważniejsze informacjeudział: 1/6 w lokalu mieszkalnympowierzchnia całkowita lokalu: 68,86 [...]

68,86 20 667 PLN
300,13 PLN/m²
23-01-2026 Dodaj do notesu
Dom łódzkie
Skierniewice Na sprzedaż 867 000 PLN 138 m2
Skierniewice / łódzkie / Polska, Energetyczna Dom na sprzedaż

Witaj. Miło nam, że trafiłeś na nasze ogłoszenie. Do sprzedaży posiadamy NOWY (rynek pierwotny) [...]

138 867 000 PLN
6282,61 PLN/m²
22-01-2026 Dodaj do notesu
Dom mazowieckie
otwocki
Wiązowna
Wiązowna Na sprzedaż 825 000 PLN 93,44 m2
Wiązowna / otwocki / mazowieckie / Polska, Modrzewiowa Dom na sprzedaż

Oddanie kluczy: 10.2026 Domy o powierzchni 94m2 + 2 miejsca postojowe przed domem. Z radością [...]

93,44 825 000 PLN
8829,20 PLN/m²
21-01-2026 Dodaj do notesu
Dom lubelskie
biłgorajski
Biłgoraj Na sprzedaż 650 000 PLN 420 m2
Biłgoraj / biłgorajski / lubelskie / Polska, Wiklinowa Dom na sprzedaż

Szukałeś przestronnego domu? Ten dom na sprzedaż oferuje 9 pokoi na powierzchni 420 m². Dom jest w [...]

420 650 000 PLN
1547,62 PLN/m²
20-01-2026 Dodaj do notesu
Dom pomorskie
kartuski
Żukowo
Żukowo Na sprzedaż 449 000 PLN 90 m2
Żukowo / kartuski / pomorskie / Polska Dom na sprzedaż

Praktyczny dom 90m2 ( 72 m2 + ok. 18m2 wysoki strych/poddasze) w zabudowie bliźniaczej z działką od [...]

90 449 000 PLN
4988,89 PLN/m²
20-01-2026 Dodaj do notesu
Dom mazowieckie
otwocki
Wiązowna
Majdan Na sprzedaż 999 000 PLN 99,25 m2
Majdan / Wiązowna / otwocki / mazowieckie / Polska, Równa Dom na sprzedaż

Na sprzedaż domy w nowoczesnej inwestycji osiedla MOD.ERN Miłosna w Majdanie, realizowanej przez Mod [...]

99,25 999 000 PLN
10 065,49 PLN/m²
19-01-2026 Dodaj do notesu
Dom łódzkie
pabianicki
Lutomiersk
Lutomiersk Na sprzedaż 529 000 PLN 110 m2
Lutomiersk / pabianicki / łódzkie / Polska Dom na sprzedaż

( Oferuję na sprzedaż miejscowości Stanisławów stary ). Działkę rozpoczętą budową domu o [...]

110 529 000 PLN
4809,09 PLN/m²
15-01-2026 Dodaj do notesu
Dom mazowieckie
wołomiński
Tłuszcz
Postoliska Na sprzedaż 529 000 PLN 84,87 m2
Postoliska / Tłuszcz / wołomiński / mazowieckie / Polska, Zaciszna Dom na sprzedaż

Inwestycja deweloperska blisko Centrum Tłuszcza przy ul. Zacisznej 23 w Postoliskach. Z [...]

84,87 529 000 PLN
6233,06 PLN/m²
13-01-2026 Dodaj do notesu
Dom śląskie
Mysłowice Na sprzedaż 689 000 PLN 100,5 m2
Mysłowice / śląskie / Polska, Irysów Dom na sprzedaż

Adres: Mysłowice, ul. Irysów 35C Cena: 689 000 zł Powierzchnia użytkowa: ok. 100,5 m² Typ zabudowy: [...]

100,5 689 000 PLN
6855,72 PLN/m²
13-01-2026 Dodaj do notesu
Dom małopolskie
brzeski
Czchów
Czchów Na sprzedaż 215 000 PLN 40 m2
Czchów / brzeski / małopolskie / Polska, Pęcherska Góra Dom na sprzedaż

Nieruchomość letniskowo-rekreacyjna zlokalizowana w bardzo atrakcyjnym terenie nad Jeziorem [...]

40 215 000 PLN
5375 PLN/m²
02-01-2026 Dodaj do notesu
Dom śląskie
Gliwice
Wójtowa Wieś Do wynajęcia 4900 PLN 100 m2
Wójtowa Wieś / Gliwice / śląskie Dom do wynajęcia

Wynajmę (lub SPRZEDAM) nowoczesny dom z ogrodem, garażem, parkingiem, monitoringiem, alarmem, [...]

100 4900 PLN
49 PLN/m²
29-12-2025 Dodaj do notesu
Dom mazowieckie
sochaczewski
Teresin
Teresin Na sprzedaż 895 000 PLN 160 m2
Teresin / sochaczewski / mazowieckie / Polska, Lipowa Dom na sprzedaż

Na sprzedaż duży, solidnie wybudowany dom w centrum Teresin przy ul. Lipowej. Dom może pełnić [...]

160 895 000 PLN
5593,75 PLN/m²
23-12-2025 Dodaj do notesu
Dom mazowieckie
legionowski
Legionowo Na sprzedaż 1 580 000 PLN 143 m2
Legionowo / legionowski / mazowieckie / Polska, Mazowiecka Dom na sprzedaż

Wyjątkowy dworek w Legionowie - dla osób ceniących niepowtarzalny charakter Oferujemy do sprzedaży [...]

143 1 580 000 PLN
11 048,95 PLN/m²
23-12-2025 Dodaj do notesu
Dom zachodniopomorskie
koszaliński
Mielno
Mielno Na sprzedaż 1 600 000 PLN 430 m2
Mielno / koszaliński / zachodniopomorskie / Polska, Elizy Orzeszkowej Dom na sprzedaż

Sprzedam Pensjonat w Mielnie – Cena: 1 600 000 zł Idealna inwestycja w nadmorskim kurorcie [...]

430 1 600 000 PLN
3720,93 PLN/m²
21-12-2025 Dodaj do notesu
Reklamy