wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie

Domy

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Dom śląskie
mikołowski
Łaziska Górne
Łaziska Dolne Na sprzedaż 699 000 PLN 125,7 m2
Łaziska Dolne / Łaziska Górne / Łaziska Górne / mikołowski / śląskie, Mikołowska Dom na sprzedaż

!!! "50" na majówkę !!! Prezentowana w ogłoszeniu cena, uwzględnia upust w wysokości 50.000,- zł [...]

125,7 699 000 PLN
5560,86 PLN/m²
20-12-2025 Dodaj do notesu
Dom małopolskie
oświęcimski
Brzeszcze
Brzeszcze Na sprzedaż 265 000 PLN 408 m2
Brzeszcze / oświęcimski / małopolskie / Polska, Strażacka Dom na sprzedaż

OGŁOSZENIE O PRZETARGU na sprzedaż prawa własności zabudowanej działki nr 4722/1 obręb ewid. [...]

408 265 000 PLN
649,51 PLN/m²
17-12-2025 Dodaj do notesu
Dom łódzkie
pabianicki
Dobroń
Chechło Pierwsze Na sprzedaż 1 290 000 PLN 246 m2
Chechło Pierwsze / Dobroń / pabianicki / łódzkie / Polska, Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego Dom na sprzedaż

Na sprzedaż dom jednorodzinny w zabudowie wolnostojącej, na terenie ogrodzonym, położony w Chechle [...]

246 1 290 000 PLN
5243,90 PLN/m²
08-12-2025 Dodaj do notesu
Dom mazowieckie
warszawski zachodni
Ożarów Mazowiecki
Ożarów Mazowiecki Na sprzedaż 935 000 PLN 105,88 m2
Ożarów Mazowiecki / warszawski zachodni / mazowieckie / Polska, Jana Matejki Dom na sprzedaż

Osiedle Matejki - jest to inwestycja składająca się z 12 segmentów, położona w otoczeniu domów [...]

105,88 935 000 PLN
8830,75 PLN/m²
03-12-2025 Dodaj do notesu
Dom warmińsko-mazurskie
Olsztyn
Gutkowo Na sprzedaż 1 390 000 PLN 136 m2
Gutkowo / Olsztyn / warmińsko-mazurskie, Żurawia Dom na sprzedaż

Wyjątkowa Inwestycja - Ostatni Dom gotowy do zamieszkania. Jedyna oferta z 6 zrealizowanych [...]

136 1 390 000 PLN
10 220,59 PLN/m²
29-11-2025 Dodaj do notesu
Dom wielkopolskie
szamotulski
Wronki
Wronki Na sprzedaż 465 000 PLN 84 m2
Wronki / szamotulski / wielkopolskie / Polska Dom na sprzedaż

Kupujący nie płaci prowizji biur!! bezpośrednio właściciel. Nowa inwestycja w Koźmin/Samołęż / [...]

84 465 000 PLN
5535,71 PLN/m²
28-11-2025 Dodaj do notesu
Dom mazowieckie
warszawski zachodni
Błonie
Błonie Na sprzedaż 960 000 PLN 166,94 m2
Błonie / warszawski zachodni / mazowieckie / Polska Dom na sprzedaż

Na sprzedaż lokal mieszkalny w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 166,94 m², położony w Błoniu przy [...]

166,94 960 000 PLN
5750,57 PLN/m²
28-11-2025 Dodaj do notesu
Dom śląskie
bielski
Kozy
Kozy Na sprzedaż 1 250 000 PLN 127 m2
Kozy / bielski / śląskie / Polska Dom na sprzedaż

Dom, w którym zaczynasz żyć spokojniej, wygodniej i piękniej. Wyobraź sobie poranek, w którym [...]

127 1 250 000 PLN
9842,52 PLN/m²
28-11-2025 Dodaj do notesu
Dom wielkopolskie
poznański
Rokietnica
Rokietnica Na sprzedaż 2 130 000 PLN 196 m2
Rokietnica / poznański / wielkopolskie / Polska, Daglezjowa Dom na sprzedaż

Oferta bezpośrednia od właściciela - bez pośredników i bez prowizji. Kontaktujesz się od razu z [...]

196 2 130 000 PLN
10 867,35 PLN/m²
24-11-2025 Dodaj do notesu
Dom dolnośląskie
wrocławski
Czernica
Chrząstawa Mała Na sprzedaż 888 000 PLN 134 m2
Chrząstawa Mała / Czernica / wrocławski / dolnośląskie / Polska, Gajowa Dom na sprzedaż

Dom 10 km od Wrocławia szybki dojazd polecam! Oferta bezpośrednio od własciciela. Dom w zabudowie [...]

134 888 000 PLN
6626,87 PLN/m²
24-11-2025 Dodaj do notesu
Dom lubelskie
Biała Podlaska Do wynajęcia 3990 PLN 275 m2
Biała Podlaska / lubelskie / Polska, Aleja Jana Pawła II Dom do wynajęcia

Dom wolnostojący w centrum miasta z możliwością wszechstronnego zagospodarowania . Przeprowadzony [...]

275 3990 PLN
14,51 PLN/m²
22-11-2025 Dodaj do notesu
Dom mazowieckie
warszawski zachodni
Izabelin
Laski Na sprzedaż 2 900 000 PLN 250,6 m2
Laski / Izabelin / warszawski zachodni / mazowieckie / Polska, Podleśna Dom na sprzedaż

Dom na sprzedaż – Laski, 250 m² ( powierzchnia użytkowa 185 m² ), działka 1129 m² – bezpośrednie [...]

250,6 2 900 000 PLN
11 572,23 PLN/m²
16-11-2025 Dodaj do notesu
Dom małopolskie
oświęcimski
Oświęcim Na sprzedaż 725 000 PLN 100 m2
Oświęcim / oświęcimski / małopolskie / Polska Dom na sprzedaż

Na sprzedaż gotowy dom o podwyższonym standardzie deweloperskim po odbiorach. Możliwość wykończenia [...]

100 725 000 PLN
7250 PLN/m²
11-11-2025 Dodaj do notesu
Dom mazowieckie
legionowski
Nieporęt
Nieporęt Na sprzedaż 1 700 000 PLN 177,62 m2
Nieporęt / legionowski / mazowieckie / Polska, Brzozowa Dom na sprzedaż

Dom położony w Nieporęcie na działce o pow. 804 m² , tuż obok Legionowa, w lokalizacji łączącej [...]

177,62 1 700 000 PLN
9570,99 PLN/m²
08-11-2025 Dodaj do notesu
Dom mazowieckie
legionowski
Jabłonna
Jabłonna Na sprzedaż 1 299 000 PLN 160 m2
Jabłonna / legionowski / mazowieckie / Polska, Wenecka Dom na sprzedaż

BEZPOŚREDNIO Sprzedajemy połowę bliźniaka o powierzchni 160 m², położona na działce 580 m² w [...]

160 1 299 000 PLN
8118,75 PLN/m²
07-11-2025 Dodaj do notesu
Dom wielkopolskie
Poznań
Wola Na sprzedaż 2 450 000 PLN 504,92 m2
Wola / Poznań / wielkopolskie, Jana Henryka Dąbrowskiego Dom na sprzedaż

Lokalizacja Willa miejska z dużym potencjałem aranżacyjnym 3-lokalowa, przeznaczenie usługowe i [...]

504,92 2 450 000 PLN
4852,25 PLN/m²
06-11-2025 Dodaj do notesu
Dom mazowieckie
otwocki
Wiązowna
Malcanów Na sprzedaż 1 218 258 PLN 153,24 m2
Malcanów / Wiązowna / otwocki / mazowieckie / Polska, Magnolii Dom na sprzedaż

Przedstawiamy Państwu na sprzedaż piękne i funkcjonalne domy w Malcanowie w bardzo dobrej [...]

153,24 1 218 258 PLN
7950 PLN/m²
04-11-2025 Dodaj do notesu
Dom dolnośląskie
Wrocław
Psie Pole Na sprzedaż 1 670 000 PLN 168 m2
Psie Pole / Wrocław / dolnośląskie, Strachocińska Dom na sprzedaż

Gotowa inwestycja pod wynajem. Dom w zabudowie szeregowej podzielony na cztery niezależne [...]

168 1 670 000 PLN
9940,48 PLN/m²
03-11-2025 Dodaj do notesu
Dom warmińsko-mazurskie
elbląski
Godkowo
Skowrony Na sprzedaż 112 381 PLN 69,8 m2
Skowrony / Godkowo / elbląski / warmińsko-mazurskie / Polska Dom na sprzedaż

1. Syndyk masy upadłości zaprasza do składania ofert na zakup składników masy upadłości w postaci: [...]

69,8 112 381 PLN
1610,04 PLN/m²
28-10-2025 Dodaj do notesu
Dom mazowieckie
Warszawa
Ursynów Na sprzedaż 4 590 000 PLN 250 m2
Ursynów / Warszawa / mazowieckie Dom na sprzedaż

250 m² luksusu na 900 m² działce, w prestiżowej części Ursynowa, tuż przy Lesie Kabackim i zaledwie [...]

250 4 590 000 PLN
18 360 PLN/m²
23-10-2025 Dodaj do notesu
Reklamy