wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie

Domy

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Dom mazowieckie
wołomiński
Tłuszcz
Tłuszcz Na sprzedaż 1 950 000 PLN 130 m2
Tłuszcz / wołomiński / mazowieckie / Polska, Juliusza Słowackiego Dom na sprzedaż

Oferuję na sprzedaż wyjątkową nieruchomość – BIAŁY DWOREK – dwór z lat 20-tych XX wieku [...]

130 1 950 000 PLN
15 000 PLN/m²
02-09-2025 Dodaj do notesu
92 830 000 PLN
9021,74 PLN/m²
01-09-2025 Dodaj do notesu
Dom warmińsko-mazurskie
olsztyński
Purda
Kołpaki Na sprzedaż 380 000 PLN 70 m2
Kołpaki / Purda / olsztyński / warmińsko-mazurskie / Polska Dom na sprzedaż

Sprzedam połowę budynku mieszkalnego z działką do wykończenia. Lokalizacja w lesie około 10 km od [...]

70 380 000 PLN
5428,57 PLN/m²
28-08-2025 Dodaj do notesu
Dom pomorskie
kartuski
Sulęczyno
Borek Kamienny Na sprzedaż 460 000 PLN 150 m2
Borek Kamienny / Sulęczyno / kartuski / pomorskie / Polska Dom na sprzedaż

Działka 700 m2, położona 20 metrów od jeziora Gowidlińskiego w miejscowości Borek. Koło Gowidlina, [...]

150 460 000 PLN
3066,67 PLN/m²
24-08-2025 Dodaj do notesu
Dom warmińsko-mazurskie
Elbląg
Elbląg
Gronowo Górne Na sprzedaż 900 000 PLN 106 m2
Elbląg / warmińsko-mazurskie / Polska Dom na sprzedaż

Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej zlokalizowany na osiedlu domów jednorodzinnych, w otoczeniu [...]

106 900 000 PLN
8490,57 PLN/m²
23-08-2025 Dodaj do notesu
Dom mazowieckie
piaseczyński
Lesznowola
Lesznowola Na sprzedaż 1 237 000 PLN 135,27 m2
Lesznowola / piaseczyński / mazowieckie / Polska, Słoneczna Dom na sprzedaż

Zapraszamy serdecznie – budujemy domy z myślą o Tobie. Nasze nowoczesne [...]

135,27 1 237 000 PLN
9144,67 PLN/m²
22-08-2025 Dodaj do notesu
Dom małopolskie
nowosądecki
Grybów
Wawrzka Na sprzedaż 1 450 000 PLN 160 m2
Wawrzka / Grybów / nowosądecki / małopolskie / Polska Dom na sprzedaż

To wyjątkowa oferta!!! Na sprzedaż ekskluzywna nieruchomość o powierzchni użytkowej 160 m2 z [...]

160 1 450 000 PLN
9062,50 PLN/m²
19-08-2025 Dodaj do notesu
Dom zachodniopomorskie
kołobrzeski
Dygowo
Czernin Na sprzedaż 3 900 000 PLN 320 m2
Czernin / Dygowo / kołobrzeski / zachodniopomorskie / Polska Dom na sprzedaż

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w spokojnej podmiejskiej okolicy, zaledwie 8 km od [...]

320 3 900 000 PLN
12 187,50 PLN/m²
16-08-2025 Dodaj do notesu
Dom łódzkie
skierniewicki
Skierniewice
Miedniewice Na sprzedaż 1 020 960 PLN 159,3 m2
Miedniewice / Skierniewice / skierniewicki / łódzkie / Polska Dom na sprzedaż

Syndyk masy upadłości Ryszarda Targowskiego zawiadamia o sprzedaży z wolnej ręki w trybie konkursu [...]

159,3 1 020 960 PLN
6409,04 PLN/m²
13-08-2025 Dodaj do notesu
Dom mazowieckie
wołomiński
Zielonka Na sprzedaż 750 000 PLN 150 m2
Zielonka / wołomiński / mazowieckie, Lipowa Dom na sprzedaż

Przedmiotem sprzedaży jest udział w międzywojennej „Willi Tadmira” położonej w Zielonce przy ul. [...]

150 750 000 PLN
5000 PLN/m²
12-08-2025 Dodaj do notesu
Dom łódzkie
Łódź
Bałuty
Julianów-Marysin-Rogi Na sprzedaż 1 390 000 PLN 180 m2
Julianów-Marysin-Rogi / Bałuty / Łódź / łódzkie Dom na sprzedaż

Na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni ok. 180 m², położony w spokojnej i dobrze [...]

180 1 390 000 PLN
7722,22 PLN/m²
12-08-2025 Dodaj do notesu
Dom małopolskie
nowosądecki
Nawojowa
Bącza-Kunina Na sprzedaż 330 000 PLN 104,1 m2
Bącza-Kunina / Nawojowa / nowosądecki / małopolskie / Polska Dom na sprzedaż

Bezpośrednio od właściciela. Miejscowość: Bącza-Kunina, gmina: Nawojowa, powiat: nowosądecki, woj.: [...]

104,1 330 000 PLN
3170,03 PLN/m²
04-08-2025 Dodaj do notesu
Dom śląskie
będziński
Wojkowice Na sprzedaż 599 000 PLN 123 m2
Wojkowice / będziński / śląskie / Polska, Głowackiego Dom na sprzedaż

Oferujemy na sprzedaż dom jednorodzinny w Wojkowicach przez ul. Głowackiego. Dom położony w cichej, [...]

123 599 000 PLN
4869,92 PLN/m²
04-08-2025 Dodaj do notesu
Dom małopolskie
nowotarski
Nowy Targ
Obidowa Na sprzedaż 850 000 PLN 220 m2
Obidowa / Nowy Targ / nowotarski / małopolskie / Polska Dom na sprzedaż

Na sprzedaż solidny, zadbany dom jednorodzinny, w pełni wykończony, umeblowany i ocieplony, idealny [...]

220 850 000 PLN
3863,64 PLN/m²
04-08-2025 Dodaj do notesu
Dom mazowieckie
białobrzeski
Promna
Promna Na sprzedaż 890 000 PLN 178 m2
Promna / białobrzeski / mazowieckie / Polska Dom na sprzedaż

Nieruchomość gotowa do zamieszkania, z 1990 r, z dużym potencjałem, w uroczej, spokojnej, [...]

178 890 000 PLN
5000 PLN/m²
03-08-2025 Dodaj do notesu
Dom małopolskie
myślenicki
Myślenice
Myślenice Na sprzedaż 950 000 PLN 129,7 m2
Myślenice / myślenicki / małopolskie / Polska, Marii Konopnickiej Dom na sprzedaż

Wyjątkowa nieruchomość dla osób ceniących komfort życia i potencjał rozbudowy. Chcesz mieszkać w [...]

129,7 950 000 PLN
7324,60 PLN/m²
02-08-2025 Dodaj do notesu
Dom mazowieckie
warszawski zachodni
Ożarów Mazowiecki
Ołtarzew Na sprzedaż 1 960 000 PLN 163 m2
Ołtarzew / Ożarów Mazowiecki / warszawski zachodni / mazowieckie / Polska Dom na sprzedaż

WYJĄTKOWY CHARAKTER NIERUCHOMOŚCITa imponująca rezydencja z 2021/2022 roku to połączenie najwyższej [...]

163 1 960 000 PLN
12 024,54 PLN/m²
26-07-2025 Dodaj do notesu
Dom mazowieckie
warszawski zachodni
Ożarów Mazowiecki
Ożarów Mazowiecki Na sprzedaż 980 000 PLN 105,88 m2
Ożarów Mazowiecki / warszawski zachodni / mazowieckie / Polska, Jana Matejki Dom na sprzedaż

Osiedle Matejki jest to inwestycja składająca się z 12 segmentów, położona w otoczeniu domów [...]

105,88 980 000 PLN
9255,76 PLN/m²
24-07-2025 Dodaj do notesu
Dom zachodniopomorskie
kamieński
Dziwnów
Międzywodzie Na sprzedaż 13 900 000 PLN 1300 m2
Międzywodzie / Dziwnów / kamieński / zachodniopomorskie / Polska, Westerplatte Dom na sprzedaż

Pensjonat oddalony od plaży 4min. spacerem. Trzy - piętrowy z poddaszem użytkowym w kształcie litery [...]

1300 13 900 000 PLN
10 692,31 PLN/m²
23-07-2025 Dodaj do notesu
Dom dolnośląskie
bolesławiecki
Bolesławiec Na sprzedaż 950 000 PLN 160 m2
Bolesławiec / bolesławiecki / dolnośląskie / Polska Dom na sprzedaż

Dom jednorodzinny wolnostojący na osiedlu domów jednorodzinnych. Dostęp do drogi publicznej. [...]

160 950 000 PLN
5937,50 PLN/m²
19-07-2025 Dodaj do notesu
Reklamy